قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

قوی سپيد
نویسنده : Admin - ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٢/۱۱/۱٥
 

يه ملوانه با يه شهر عاشق يه ملوانه با يه قلب به وسعت خزر يه ملوانه با طرفدارانی عاشق تر از بارون.
يادم مياد همين دو سال پيش بود که ملوان با ممی احمدزاده غوغا کرده بود با تيمی که همه بازيکناش بومی بودن قصد صعود به ليگ برتر رو داشت  و دو هفته به پايان رقابتها
يه بازی حساس با مهمات سازی تهران داشت .
منم که تهران بودم از فرصت استفاده کردم و خودمو به ورزشگاه امجديه (شيرودی)روسندم
که اونجا انتظار ديدن تعدادی از هواداران ملوانی را داشتم اما وقتی به ورز شگاه رسیدم دیدم ۶ تا ۷ دستگاه مینیبوس از انزلی برای حمایت از ملوانان به ورزشگاه اومده بودن به هر حال نیمی از ورز شگاه امجدیه پر شده بود . شور وشوق تیفوسیهای انزلی حال هوای خاصی به ورزشگاه داده بود.
کری خواندن ملوانان وجمعی از هواداران مهمات کار را به جاهای باریک کشاند . به طوری که چندتا از هواداران متعصب انزلی چی به چمن ورزشگاه پریده وبه سمت سکوی روبرو حجوم بردن و موجب وحشت طرفداران حریف شدند .
به هر حال با دخالت ما مورین طر فداران ارام شدند بعد تیمها وارد زمین شدن و شعارهای معروف ملوانیها شروع شد.
به هر حال بازی شروع شد و کری خاندن ملوانان با معدود هواداران مهمات شروع شد در صدر شعارهای ملوانان ( مهمات مهمات     منفجرت می کنیم ) قرار داشت وبازی هر لحظه حساس تر میشد گل اول را ملوانان زدند و موجب خوشحالی هواداران شد و رزشگاه را روی سر خود گذاشتند تا تهرانی ها ساکت شوند نیمه دوم در اواسط بازی گل مساوی روی اشتباه خط دفاع صورت گرفت تا سر و صدای هواداران بلند شود و تهرانیها ورزشگاه روی سر خود خراب کنند اما این پایان ماجرا نبود .
و دو گل دیگر از ملوانان مهمات سازان را ساکت کرد تا ممی روی ابرها قدم بر دارد وبر دوش انزلی چی ها به بندر مه الود بر گردد .
خبرها از شهر انزلی هم حکایت از جشن پایکوبی داشت و قوی سپید که دو باره پر گشوده بود سرش را بالا گرفت تا صدای قوهای سپید گوش فلک را کر کند و خزر با لبهای خیسش بوسه بر بال قوی خزر بزند . بندر مه الود ان شب نخوابید به یاد دوران نه چندان دور که اقایی فوتبالمان را یدک میکشید.
اما افسوس...