قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

ما انزلی اباييم
نویسنده : Admin - ساعت ۱٠:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۱۱/٧
 

 

سلام بچه ها

 

اغاز تعطیلات نیم فصل :

 

همونطور که میدونین لیگ در تعطیلات نیم فصل به سر میبره . برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم ملی ایران هم لیست اعضای دعوت شده به تیم ملی رو اعلام کرد و بی تفاوتی خودش رو نسبت به بچه های ملوان نشون داد . به هر حال لیگ تقریبا به مدت سه هفته تعطیله و بازیکنان دعوت شده به تیم ملی سرگرم تمرینات اماده سازی هستند .تمرینات تیم ملوان به مدت یک هفته تعطیل و بعد از این یک هفته دوباره از سر گرفته خواهد شد .

 

مازیار زارع در تیم ملی جوانان ایران در جام پرویز دهداری :

 

مازیار زارع ، بازیکن جوان ملوان که بازیهای درخشان خود در ملوان امیدانزلی چی ها رو برای داشتن سهمیه در تیم ملی بزرگسالان رو افزایش داده ، به همراه تیم ملی جوانان ایران در جام پرویز دهداری که در اهواز و ابادان برگزار میشود شرکت کرده . زارع از ملوان و اولادی از پرسپولیس لیگ برتری های تیم جوانان هستند . ضمنا در این جام تیم جوانان برزیل نیز حاضر میباشد تا وولکهای ابادان از بچه سیاه های برزیل کلی امضا بگیرن و خ… کیف بشن .

 

لوگوی وبلاگ ما :

 

به قول داش علی این لوگوی ما زیادی کوچیکه ، به همین علت شرمساری خودم رو از این بابت اعلام میکنم به خدا بزرگتر از این نمیشد .

 

اهنگ :

 

بروبچ نظرتون رو راجع به اهنگهای وبلاگم بگین . اهنگ درخواستی هم قبول میکنم فقط قبلش یه تماس با مسئول فیلترینگ پرشنبلاگ بزنین . ببینین صاب وبلاگهای ورزشی خوابیده یا نه ( یه وقت خدای ناکرده خطری ما رو تهدید نکنه ) .

به هر حال توی قسمت نظرات نظرتون رو راجع به اهنگ وبلاگم بگین . منتظرم ...

 

مار و پونه

 

اقا برنامه جام حذفی رو که دیدم کلی خندیدم چون خوردیم به تور تیمی که خیلی باحاله و یکی از پر طرفدار ترین تیمهای ایران . اخ اخ ببخشید بی احترامی شد جهانه البته بعد از تربیت لرستان ...

علاقه ما به این تیم به اندازه مار و پونه به هم دیگه اس .

 

خوشحالی فدراسیون از نتایج ملوان :

 

فدراسیون فوتبال ایران بعد از کسب نتایج عالی از سوی تیم ملوان انزلی تصمیم به تشویق باشگاه ملوان گرفت . چون تیم ملوان طی سالهای اخیر با توجه به بازیکنان بومی نقش مهمی در سازندگی فوتبال این مرز و بوم ایفا کرده و چون بودجه این باشگاه با باشگاههای دیگر قابل مقایسه نیست .

مبلغ یک ملیون تومان جریمه نقدی شدیم چون به کاپیتان دایی که با پول تو جیبی پسرش ( در اینده ) شیش تا باشگاه ملوان رو میخره فحش بد دادیم .( چه کار بدی ) .

 

از بندر انزلی تا خلیج همیشه فارس : ( مرسی دست توانمند هکرهای بندر پهلویییی ببخشید انزلی )

 

سایتی که توسط عده ای عرب ملخ خور برای تحریف نام خلیج فارس از اون سوئ استفاده میشد . توسط برو بچ انزلی چی ابای هک شد تا شاید اعراب اب هندونه ادم ببیتی .

کلیک کن

بگو مشالله .