قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

مناره متشکريم
نویسنده : Admin - ساعت ۸:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۱۱/۱٢
 

 

سلام بچه ها

 

قدیمی ترین عکس از ایران ملوان :

این هم یک عکس زیبا ، عکسی قدیمی از بندر انزلی ، عکسی که با اینکه خیلی قدیمیه اما یه دنیا حرف توشه خوب به دیوار توجه کنین . روی دیوار چی میبینین . اره روی این دیوار یک یادگاری دیده میشه .

واقعا جالبه وقتی بیشتر به این دیوار دقت میکنیم از دل این دیوار قدیمی میشه یه دنیا حرف رو شنید . اره ، درسته یه نفر روی دیوار یادگاری نوشته هر چند که این یادگاری الان وجود خارجی نداره و شاید با دو سه بارندگی پاک شده باشه .

اما به هر حال یه روز یه انزلی چی عشقش رو به ملوان روی دیوار به ثبت رسونده . نمیدانیم کسی که این متن رو نوشته الان چه وضعیتی داره یا اصلا در قید حیاته یا ... .

اما از صمیم قلب براش ارزوی موفقیت و سربلندی میکنیم . ( این عکس ها از روی یک فیلم قدیمی که توی بندر انزلی بازی شده گرفته شده ) .

 

 

 

 

 

 

 

 

 برای دیدن بقیه عکسها   .

 کلیک کن

 

 اگر ملوان نبود من هم نبودم :

 

سایت مناره در یک اقدام جالب به مصاحبه با نصرت ایراندوست پرداخته . خوندن این مصاحبه خالی از لطف نیست ، با ایراندوست بیشتر اشنا بشین .

 

عمو نصرت 

 

 

 

 

 

کلیک کن

 

نصرت ایراندوست به همراه فرشاد پیوش و اکبر میثاقیان به یک دوره کلاس مربیگری  فرستاده میشوند:

 

طی یک اقدام خوب از سوی فدراسیون فوتبال قرار شد . نصرت ایراندوست به همراه پیوس و میثاقیان در یک دوره کلاس مربی گری پیشرفته شرکت کنند . 

این اقدام فدراسیون مورد استقبال هر سه مربی فوق قرار گرفت . به هر حال امیدواریم این اتفاق بیفته که بسیار به سود ملوان خواهد بود .

 

تورنومنت چهار جانبه قشم :

 

تیم ملوان بندر انزلی در راستای تمریانات اماده سازی خود قرار است راهی قشم شوند و در تورنومنت چهار جانبه قشم شرکت کنند این تورنومنت با حضور چهار تیم : ملوان انزلی ، برق شیراز ، منتخب قشم و منتخب هرمزگان در قشم برگزار میشود .

 

فروم مناره منتظر شماست :

 

با شرکت در فروم مناره و شرکت در گروهها و انجمنهای مختلف به بحث و گفتگو با بقیه ملوانیها بپردازین .

کلیک کن

 

ضمنا با شرکت در این مقاله در فروم پارس فوتبال دات کام به ملوان رای بدین :

کلیک کن

 

این هم کلوپ ملوانیها در پارس فوتبال دات کام . برای حمایت از ملوان بنجنبین . این مقاله فواد ابای ( ادیداس ) رو میخواد تا همه رو ادب کنه .

کلیک کنین

 

راستی یادتون نره به بچه ها سر بزنین ها :

علی ملوانی    مهرداد*ورزش بندر انزلی   مناره

 

تولدت مبارک ياپ استام . ۱۴/۱۱ تولد سيد جلاله . ما هم از طرف وبلاگ قوی سپيد تولد سيدجلال حسينی رو تبريک ميگيم . اميدواريم که در ملوان پير بشی .   

فعلا بابای .