قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

ملوان ۰ - ۰ ذوب اهن
نویسنده : Admin - ساعت ۱٢:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۱٢/٧
 

سلام بچه ها

ملوان بندر انزلی 0-0 ذوب اهن اصفهان :

 

ملوان و ذوب اهن دیروز در یکی از  زیبا ترین دیدارهای هفته به مصاف هم رفتند .  این دیدار تنها گل کم داشت و در نهایت دو تیم به مساوی رضایت دادند . ارمناک پتروسیان از بهترینهای زمین بود که توانست چندین بار دروازه تیم ذوب اهن رو نجات بده .

نصرت ایراندوست این دیدار رو برای دو تیم سخت و سنگین توصیف کرد وی در ادامه به این نکته اشاره کرد که  ملوان باید به صورت فشرده با سه تیم بالای جدول بازی کند و گفت ما هم اکنون خود را برای دیدار حساس با پرسپولیس اماده میکنیم .

 

شرایط مساعد زمین تختی :

 

با توجه به فاصله کم دو شهر رشت و انزلی شرایط زمین ملوان با تیم پگاه قابل مقایسه نیست وزمین تختی به مراتب از کیفیت بهتری برای برگزاری  مسابقات برخوردار است . این زمین باید در هفته اینده لیگ پذیرای پرسپولیس تهران باشد .

 

 

نتایج سایر دیدارها :

 

ملوان  ۰ - ۰ ذوب اهن * سپاهان ۰ – 1 پاس * شموشک ۰ – 2 ابومسلم * استقلال اهواز 1 – ۰ پگاه * پیکان۰– 1 فولاد * برق ۰ -۰ سایپا * فجر ۲ - ۱ صباباتری * پرسپولیس ۲ - ۳ استقلال  *

 

 

عکس های بازی ملوان و ذوب اهن :

 

 

 

دربی تهران :

 

دربی تهران اينبار در يک نيمه ماهيت خودش رو نشون داد و وقتی که استقلال گل اول رو زد بازی از حالت محتاتانه خارج شد تا همگان از ديدن يک فوتبال زيبا و حساس لذت ببرن .

 

يک ورزشگاه سپيد اماده پذيرايی از قرمزهای پايتحت :

 

همونطور که ميدونين اين هفته ملوان به ديدار پرسپوليس ميره ديداری که از ديرباز به دارای حساسيتهای خاص خودش بوده . حتی در دهه شصت ديدار اين دو تيم به اندازه دربی قرمز و ابی حساس بوده .

يک ورزشگاه سپيد اماده پذيرايی از قرمزهای محبوب پايتخت است . اميدواريم که ديدار ملوان و پرسپوليس به اندازه کافی اصيل باشه تا همه از ديدن يک فوتبال زيبا لذت ببرن .

 

فعلا باباي .