قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

حادثه ۵ فروردين
نویسنده : Admin - ساعت ۸:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٤/۱/۸
 

 

سلام بچه ها

 

4 کشته و 26 مجروح برای بازی ایران _ ژاپن :

 

همونطور که احتمالا تا الان با خبر شدین 30 نفر از تماشاگران بازی ایران و ژاپن طی حادثه ای تلخ زیر دست و پای جمعیت در حال خروج ماندند . 4 تن از این افراد متاسفانه کشته شدند و به جز 5 نفر که هنوز در بیمارستان هستند مابقی مجروح شدند .

گویا قضیه از این قرار بوده که یکی از دربیهای ورزشگاه هنگام خروج افراد بسته بوده و تماشاگران که مثل همیشه بخاطر مشکل کمبود  وسیله نقلیه با سرعت در حال ترک ورزشگاه بودند چنین حادثه ای رو رقم زدن .

ایا اگر وسایل انتقال افراد از ورزشگاه به خانه هایشان به اندازه کافی وجود داشت باز هم شاهد چنین اتفاقهایی میبودیم .

حادثه روز 5 فروردین ماه باعث عکس العمل فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) شد . فیفا با ارسال نمابری به فدراسیون فوتبال ایران خواستار اطلاعات بیشتری در مورد این قضیه شد . گفته میشود پرونده ویژه ای در فیفا برای این پرونده گشوده شده است .

ضمنا فدراسیون فوتبال با 48 ساعت تاخیر این فاجعه را تسلیت گفت .خوب اين يه عکس از تماشاگران ژاپنی .

تیفوسی های چشم بادمی

 

 

استرالیا رسما اسیایی شد :

 

کنفدراسیون فوتبال اسیا رسما با درخواست فدراسیون فوتبال استرلیا موافقت کرد و بر این اساس از سال اینده تیمهای مختلف فوتبال استرلیا چه در زمینه باشگاهی و چه در مسابقات ملی در رقابتهای اسیایی شرکت خواهند کرد .

البته با این اتفاق مطمئنا دوباره سهمیه فوتبال اسیا افزایش خواهد یافت . مسلما با پیوستن استرلیا به قاره کهن رقابت در جمع بزرگان این قاره گرمتر خواهد شد .

 

کلوپ ملوانیها در پارس فوتبال جدید جان گرفت :  

 

فروم پارس فوتبال دوباره راه اندازی شد . این فروم حسابی خونه تکونی کرده و اگه میخواین وارد این فروم بشین قبلش اینجا یه سری بزنین .

کلیک کن

 

به فروم مناره حتما سر بزنین :

 

فروم مناره طی روزهای اخیر بسیار فعال بوده و جای همه شما عزیزان حسابی خالیه . منتظرتون هستیم .

اینجا کلیک کنین

 

جديد ترين وبلاگ ملوانی پوسترهای جدید ملوان :

 

بچه ها همونطور که حتما تا الان متوجه شدين يه وبلاگ جديد به جمع وبلاگهای ملوانی اضافه شده .اين وبلاگ توسط اقا ارمين اپديت ميشه ملوان شهر مادرید   حتما يه سری بزنين  .

اما خوب وبلاگ اقا محسن رو هم که حتما ميشناسين . حتما يه سری بزنين چون برای عيدی کلی پوستر ( والپیپر ) از ملوان براتون اماده کرده . خدايی کارش درسته

 

کلیک کن

 

کره شمالی 0 _ 2 ایران :

 

تیم ملی ایران موفق شد با اختلاف دو گل تیم کره شمالی شکست بده . گلهای تیم ایران توسط مهدی مهدوی کیا و نکونام به ثمر رسید تا تیم ایران با این 3 امتیاز ، اندوخته های خودش رو به عدد 7 افزایش بده و تقریبا 80 % از راه صعود به جام جهانی رو طی کنه .

فعلا بابای .