قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۱:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۱/٢٦
 

بچه ها یه طرح توپ دارم که همگی بتونیم با هم دیگه به بحث و تبادل نظر بپردازیم . برای اینکار کافیه بیاین تو پرشین تالک ثبت نام کنین یا اگه تو پرشین بلاگ عضو هستین با همون شناسه کاربری و پسوورد میتونین وارد انجمن بشین . پرشن تالک بهتون این اجازه رو میده که یه موضوع طرح کنین و با دیگران به بحث و گفتگو بپردازین .

یه چیزی تو مایه دیوار یادگاری سایت  (وارش) . از این طریق میتونیم ارتباط نزدیکتری داشته باشیم و سعی میکنیم با هماهنگی قبلی این کار رو انجام بدیم . مثلا الان من یه موضوع دادم در رابطه با حضور زنان در ورزشگاهها و خواستم ببینم نظر دیگران در این مورد چیه .

سعی کنین برین تو این سایت عضو بشین چون به زودی و با انجام یک سری هماهنگی های لازم به صورت هفتگی یک موضوع بدیم و بحث کنیم و در انتهای هفته نتیجه اون رو بهتون اعلام کنیم . خوب حالا شما باید چی کا ر کنین :

 (اینجا رو کلیک کنین)  تو این قسمت میتونین ثبت نام کنین .

بعد از ثبت نام میتونین تو قسمت های مختلف این سایت سر بزنین و تو بحث های مختلف ان شرکت کنین مثلا برین تو قسمت ورزش و تو یکی از مقاله هایی که خوشتون میاد شرکت کنین و نظر بدین یا اصلا یک مقاله جدید طراحی کنین تا دیگران نظرات خود را در ان مورد اعلام کنند .

اما کاری که شما میکنین اینه که ثبت نام میکنین و منتظر میشین تا بعد از هماهنگی های لازم یه موضوع بدیم و  تا اخر هفته روی اون موضوع بحث کنیم و در انتهای هفته نتیجه اون رو توی وبلاگ بنویسیم .البته امیدوارم که دیگر وبلاگها هم ما رو تو این موضوع کمک کنن  و سعی کنیم این قضیه رو گسترش بدیم .

خداییش برین ثبت نام کنین و اگه تو ثبت نام مشکلی داشتین یا سوالی براتون پیش اومد همینجا بپرسین تا مشکلتون رو برطرف کنم .

اینم بگم که بدون ثبت نام نمیتونین تو هیچ بحثی شرکت کنین و فقط میتونین نوشته های دیگران رو مشاهده کنین .

پس ثبت نام کنین و منتظر اولین قرارمون باشین .

اینم یه عکس ترسناک از هادی طباطبایی تو انزلی . پرو بازی در اوورد اینم نتیجش . از این به بعد هر چند وقت یه بار یه عکس جالب براتون انتخاب میکنم . (این که خیلی جالب بود .  نه ).