قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ٦:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/٢/٢٤
 

ملوان 3 – 0 ماشین سازی :

 

سر انجام پس از گذشت چند هفته از بروز اتفاقاتی که باعث برگزار نشدن دیدار دو تیم ملوان انزلی و ماشین سازی شده بود روز گذشته از سوی کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال نتیجه بازی فوق به دلیل ترک زود هنگام بندر انزلی از سوی تیم ماشین سازی 3 بر صفر به سود ملوان اعلام شد .

 

سخنان عبدلهی دبیر کمیته انظباطی فدراسیون :

 

ابتدا از علت تاخیر در اعلام حکم کمیته انظباطی فدراسیون صحبت کنید؟

_ من هم قبول دارم در اعلام حکم تاخیر داشتیم ! و باید زود تر از اینها تکلیف نهایی این دیدار را مشخص میکردیم ولی ما مجبور بودیم به خاطر حساسیت موضوع بررسی کاملی روی اتفاقات پیرامون این بازی داشته باشیم و حتی در همین راستا به سراغ المثنی اشخاص هم رفتیم .

در مجموع همانطور که گفتم تاخیر زیاد کمیته انظباطی در اعلام حکم به دلیل وسواس زیاد برای پایمال نشدن حق دو طرف بود .

بر پدر و مادر دروغ گو . بشمار .

 

خوب حالا خوندن سخنان مسئولین شهید قندی هم خالی از لطف نیست .

 

ملوان – ماشین سازی باید تکرار شود؟؟؟!!!

 

از قبل هم میدانستیم که اعلام رای فدراسیون مبنی بر دادن سه امتیاز ملوان ( که از قبل هم معلوم بود نتیجه اش به سود ملوان خواهد بود ! ) واکنش سریع مسئولان باشگاه یزدی را به دنبال خواهد داشت .

 

مدیر عامل قندی :

 

یک نامه در اعتراض به حکم صادره تنظیم نموده ایم و به فدراسیون هم ارسال کردیم  چرا که ( قبلا قرار بر این بود بازی ملوان و ماشین سازی تکرار شود

علوی ادامه داد :

به نظر من فدراسیون فوتبال خلف وعده کرد . چون انها به من قول داده بودند تا بازی تکرار شود . این حکم بی عدالتی در حق مردم تبریز است !!!

 

مربی مازنی دست نشان :

 

فدراسیون فوتبال باید زود تر از اینها رای خود را اعلام میکرد . با این کار فدراسیون به 5 تیم تعقیب کننده ملوان ضربه زد !!!

ولی با این وجود باز هم مشکلی برای صعود مستقیم نداریم . زیرا ملوان در هفته پایانی نمیتواند تیم نساجی را شکست دهد ! زیرا قدرت این کار را ندارد ! در این صورت تیم شهید قندی با یک پیروزی پر گل میتواند به عنوان تیم دوم سعود کند .

 

ملوان با يک مساوی هم سعود ميکند .

 

حق و نا حق*** :

هر کی از قضیه  بی خبر باشه دلش واسه شهید قندی کباب میشه . من تو این موندم شهری که برای اولین سال تو لیگ یک تیم داره اینقدر تو فدراسیون نفوذ داره که با دبیر کمیته انظباتی قول و قرار میزاره که بازی تکرار بشه . و اعلام رای فدراسیون رو تا الان به تعویق میندازه .

اشکمون در میاد حال روز قوی سپید رو میبینیم حق با لچه است ما اینجوری به هیچ جا نمیرسیم حتی تو گرفتن حقمون مشکل داریم . هر کی رو میبریم زمینمون رو بهونه میکنه میزنه تو سرمون . به خدا گریه داره .

دست نشان همچین میگه ملوان توان بردن نساجی رو نداره که هر کی ندونه فکر میکنه یزد تو دو بازی رفت و برگشت ملوان رو برده و این نا داوری ها بودن که ملوان را تا اینجا کشونده . اگه یزد رو تو زمینش میبردیم  یا بازی برده تراکتور و شهاب زنجان را در دقایق پایانی با مساوی عوض نمیکردیم . الان این حرف و حدیثها نبود .

 

 

 

 

 ملوانیم موج دریا