قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۱:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/٢/۳٠
 

صعود پاک هدیه ملوانان بر انزلی چی ها :

 

دیروز بلاخره قوی سپید خذر اومد به لیگ برتر . دیروز تیم ملوان با برتری 3-1 مقابل نساجی قائم شهر جواز صعود به لیگ برتر را گرفت .  به هر حال ملوان بدون احتساب سه امتیاز ماشین سازی به لیگ برتر راه پیدا کرد تا هیچ حرف و حدیثی نمونه .

هر سه گل ملوان توسط جمشیدیان به ثمر رسید تا او دیروز شاد ترین بازیکن ملوان باشه .

 

اما حالا وقتشه که خیلی ها از جمله بهروز ، یو ، جی جی و …

 

ولی حالا که صعود ما قطعی شده امیدوارم که تیم شهید قندی هم بتونه از پلی اف به لیگ برتر راه پیدا کنه تا انشالله یه روز هم ما واسه تبریک بریم تو وبلاگ یزدیها .

 

منتظر عکسها باشید :

 

البته از جاوید  و  مناره خبر ندارم احتمالش زیاده که بچه های مناره هم برای تهیه عکس راهی قائمشهر شده باشن . ولی امیدوارم که عکسها بیشتر راجع به خوشحالی ملوانی ها باشه .

 

صالح نیا : صعود ملوان را به همه تبریک میگویم .

 

اگر چه از ابتدای فصل برخی ها معتقد بودند تیم ملوان بندر انزلی شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد اما در اخرین بازی ملوانی ها موفق شدند تیم نساجی را در مازندران شکست دهند و به لیگ برتر صعود کنند .

بهمن خان صالح نیا بعد از این بازی در مصاحبه با روزنامه 90 گفت : از اینکه موفق شدیم به لیگ برتر صعود کنیم خیلی خوشحال هستم . این پیروزی را هم به همه مردم انزلی و استان گیلان تبریک میگویم .

وی در ادامه گفت:

با گلی که در ابتدای بازی خوردیم بهم ریختیم اما در ادامه بچه ها فوق العاده تلاش کردند و اگر از فرصتها بهتر استفاده میکردیم با چهار پنج گل میدان را ترک میکردیم .

متاسفانه بعضی از روزنامه ها نوشتند که فصل اینده در ملوان نمی مانم اما من به این حرفها کاری ندارم بعد از جلسه ای که با مسئولین خواهم داشت تصمیم نهایی را خواهم گرفت .

 

بهمن خان دوستت داریم . بهمن خان اینو بدون چه بمونی و چه بخوای بری دوستت داریم . ایران ملوان بهمن صالح نیا .