قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۱:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/٢/۳۱
 

قوی سپید پر کشید :

 

سیروس جان روحت شاد ابای . جات خالیه بین ما .

هفته پایانی رقابتهای دسته اول لیگ ازادگان روز گذشته با برگزاری هشت مسابقه به پایان رسید . تیم صبا باتری تهران با برتری سه گل در برابر صنایع اراک جشن قهرمانی گرفت . این تیم دارای مدیریت قدرتمندیست و به نظر میرسه که سال اینده یکی از مدعیان لیگ باشه .

ملوان با این که در دقیقه دو بازی یک گل عقب افتاده بود در نهایت موفق شد با سه گل به برتری برسد و تیم محبوب ما هم لیگ برتری شود .

شهید قندی که در روز اخر هم برای صعود شانس داشت . اشتباه ملوان رو تکرار کرد و با دسته کم گرفتن راه اهن مقابل این تیم تن به شکست داد . یادمه بازی ملوان که رفتم ورزشگاه اکباتان رفتم  تو سالن پذیرایی تا دوربینم رو شارژ کنم که مسئول اونجا بهم گفت خیالت راحت باشه امروز دیگه صعود میکنید ، من الان دو سال اینجام یه بار ندیدم راه اهن گل بزنه ( خداییش چشم نبود که ، من اگه جای مسئولین راه اهن بودم برای اینکه موجب جلوگیری از سقوط راه اهن شده بود  میرفتم ازش تقدیر میکردم ) .

نفت 2-1 هما رو مقلوب کرد تا ابادانی ها هم برای راه یابی به پلی اف جشن صعود بگیرند

مس کرمان 1-2 برق * تیم برق میزبان خود راشکست داد اما به خاطر پیروزی نفت از صعود باز ماند .

پیام0-1 تراکتور * پیام بعد از شکست پرسپولیس نتوانست از پس تراکتور سازی بر بیاد و با یک گل بازی را واگذار کرد .

شهاب و ماشین سازی صفر – صفر مساوی کردند و قزوینیها با کسب پیروزی دو بر یک برابر عقاب سربلند از لیگ یک خدا حافظی کرد . تا پرونده رقابتهای لیگ یک هم بسته شود .

 

اسپانسر برای پلی اف :

 

فوتبال حرفه ای درامد زایی بالایی را هم میطلبد . مسئولان فدراسیون فوتبال در تلاش هستند مسابقات پلی اف را که تا دو هفته دیگر اغاز میشود را تحت حمایت مالی یک شرکت معتبر قرار دهند . در همین راستا تا الان چندین شرکت امادگی خود را برای تحت پوشش قرار دادن این بازیها اعلام کرده اند .

حتی قرار است برای اولین بار در تاریخ ایران پیراهن داوران را نیز از تبلیغات خالی نگذارند و شاید هم هر یه ربع که از بازی گذشت یه دو ، سه دقیقه هم پیام بازرگانی  پخش کنند . حالا که قراره برای فدراسیون درامد زا باشه لااقل حق میزبانی رو از تیمهای مثل شهید قندی و نفت و حتی شموشک نگیرید . تا حق به حق دار برسد . لطفا .

 

مارادونا به ایران می اید !!!

 

دیه گو مارادونا که برای معالجه اعتیاد خود در بیمارستان بستری شده بود هنگام خروج از بیمارستان در گفتگو با کانال یک ایتالیا حرفهای جالبی زد . یکی از رادیو های فارسی زبان اونور ابی نیز دیروز با اعلام این خبر به نقل از مارادونا گفت :

من مرگ را به چشم خود دیدم ، مرگ مانند تونل بدون نور با مسیری طولانی است که خارج شدن از ان بسیار سخت است . وی در ادامه گفت : من علاقه مندم که پس از بهبودی و اقامتی کوتاه در کوبا به تهران بروم تا سرزمین رویایی ایران را ببینم .

 

سپاهان سرور کل ایران !!!

 

شنیدم از وقتی که ملوان رفت جام باشگاهها شد ایران ملوان ولی تیمهای  اصفهانی  که با بودجه سرسام اور خود در لیگ اقایی میکنند از وقتی رفتن جام باشگاهها شدن سرور کل ایران . این دو تیم که هم از مزیت استان اولی سود میبرند هم از نظر مالی حتی از دو تیم استقلال اهواز و پگاه هم بیشتر درامد دارند بسیار بی سر و صدا کار خود را انجام میدهند و حتی بودجه این دو باشگاه بسیار بیشتر از دو تیم پایتخت میباشد .

به هر حال اصفهانی ها که انتظار دارند با اونها مثل تیمهای تهرانی برخورد بشه اول بهتره خودشون به جای اینکه سنگ اصفهان رو به سینه بزنن  به این توجه کنن که دارن پسوند ایران رو یدک میکشند .