قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۱:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۳/۳
 

بهترین بازیکن هفته پایانی :

 

احمد جمشیدیان به عنوان بهترین بازیکن هفته برگزیده شد . جمشیدیان که سابقه حضور در تیم جوانان را نیز دارد با هت تریک خود هم ملوان را لیگ برتری کرد و هم اینکه نشان داد که بهترین پست برای او خط حمله است و میتواند پشتوانه محکمی برای ملوان باشد .

 

بهترین دوازه بان:

 

مسعود پنجه طلا دروازه بان متعصب ملوان که تو دل خیلی از هوادارا جا باز کرده . با عکسل العملهای خوب خود مقابل نساجی باعث شد تا ملوان با خیالی اسوده به فکر باز کردن دروازه نساجی باشد . غلامعلی زاد به عنوان بهترین دروازه بان لیگ ازادگان برگزیده شد .

 

بهترین تعویض :

 

باز هم بهمن خان با تعویض عالی خود زمینه ساز پیروزی ملوان شد . محسن گیاهی پیستون چپ تیم ملوان جایگزین اشجاری شد و این تعویض عرصه را بر نساجی تنگ تر کرد .

 

مسعود غلامعلی زاد * جواد شیرزاد * احمد جمشیدیان بازیکنانی بودند که در تیم منتخب هفته پایانی لیگ یک قرار گرفتند .

 

محمد وند قطعی شد :

 

بازیکن سابق ملوان و فعلی پرسپولیس از جمله بازیکنانیست که مد نظر مسئولین ملوان قرار گرفته . گویا مذاکرات با او شروع شده و به احتمال فراوان محمد وند دوباره ملوانی میشود .  امیدوارم که مسئولین مبنی بر نیاز ملوان به جذب بازیکن بپردازند و اینده وی را نیز مد نظر قرار دهند .

 

جدول گلزنان :

 

محسن گروسی از تیم شهاب زنجان اقای گل این رقابتها را بدست اورد وی 12 گل برای شهاب به ثمر رساند * حسن اشجاری از ملوان و محمداف از ماشین سازی با 11 گل نزدیک ترین تعقیب کننده های گروسی بودند .

 

جلسه برای تعیین مربی :

 

شایعاتی زیادی مبنی بر تغییر کادر فنی در ملوان به گوش میرسد . باشگاه ملوان در هفته اینده تشکیل جلسه داده و در مورد تعیین مربی فصل اینده ملوان تصمیم خواهد گرفت .

 

استفاده از بازیکنان امید :

 

ملوان اینبار هم از پشتوانه محکمی برخوردار است چندی پیش نیز پنج تا از بازیکنان امید به همراه بزرگسالان به تمرین میپرداختند . به هر حال استفاده از چند بازیکن امید برای قوی کردن نیمکت ذخیره کار مثبتی میتواند باشد . برگزاری چند دیدار تدارکاتی میتواند محک خوبی برای این امیدها باشد . ارزوی همه ما حضور پر قدرت ملوان در لیگ برتر میباشد .

 

پاداش ملوانان :

 

گویا پس صعود ملوان به لیگ برتر مسئولین باشگاه تصمیم گرفتند تا به عنوان پاداش  بازیکنان را به مکه ببرند . ضمننا تا دو هفته تمرینات باشگاه تعطیل شده تا بازیکنان هم استراحتی کنند و احتمالا بعد از این دو هفته تیم تمرینات اماده سازی خود را برای لیگ برتر از سر خواهد گرفت .

 

جشن در انتظار ملوان :

 

هیات فوتبال گیلان در نظر دارد به مناسبت صعود ملوان انزلی به لیگ برتر ، مراسم جشنی را جهت تقدیر از بازیکنان و کادر فنی این تیم به عمل اورد . این مراسم قرار است در هتل سپید کنار انزلی برگزار شود . شنیدیم در این مراسم به تمام بازیکنان و مربیان سکه طلا هدیه خواهند داد .

 

جشن چندین هزار ملوانی در میدان قو :

 

ملوانی ها فردای بازی با نساجی به استقبال تیم رفتند . سپس در میدان قو به جشن و پایکوبی پرداختند و سپس بازیکنان و کادر فنی بر سر مزار سیروس قایقران حاضر شدن و فاتحه خواندند.