قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۱:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۳/٧
 

سلام به همه رفقای خودم . همونطور که میدونین تکلیف دو تیم صعود کننده به لیگ برتر مشخص شد و دو تیم صباباتری به عنوان قهرمان و ملوان به عنوان نایب قهرمان جام ازادگان لیگ برتری شدند . همینجا جا داره صعود تیم صباباتری رو به علی اقای دو اتیشه تبریک بگم . به هر حال خیلی ها از همین حالا صبا باتری را یکی از مدعیان لیگ برتر سال جاری میدانند .

اما به خاطر درخواست چند تا از بچه ها قرار شد یه مقدار راجع به بازیهای پلی اف توضیح بدم . باید خدمتتون عرض کنم قرار بر این است که این بازی ها بین دو تیم سقوط کننده از لیگ برتر که سایپا و شموشک نوشهر هستند و دو تیم سوم و چهارم لیگ ازادگان که شهید قندی یزد و نفت ابادان میباشند در یک شهر بیطرف که به احتمال زیاد تبریز میباشد برگزار میشود تا از بین این چهار تیم دو تیم دیگر هم لیگ برتری شوند .

تا اونجایی که من شنیدم کماکان شانس تبریز بیشتر از همه شهرهاست و در این بین تیمهای نفت و شهید قندی بیشتر ضرر خواهند کرد . زیرا اگه این بازیها در پایتخت انجام میشد . تیمی مثل سایپا از نعمت تماشاگر برخوردار نیست . اما هر کدام از تیمهای نفت و شهید قندی و  شموشک برای رسوندن خودشون به پایتحت از مشکلات کمتری برخوردار بودند .

 

لیست فروش ملوان اعلام شد :

 

اما این روزها حرف حدیثهای زیادی از ملوان به گوش میرسد . دیروز لیست فروش ملوان نیز اعلام شد . جالب این است که هنوز باشگاه مربی فصل اینده ملوان رو به طور قطع معرفی نکره و حتی خود صالح نیا نیز شفاف صحبت نمیکند و به نظر میرسه که پشت پرده خبری باشه .

به هر حال بهمن خان لیست فروش ملوان را به باشگاه اعلام کرده این لیست سه نفره را حسین ملکی ، محمد همرنگ و مرتضی بهشتی تشکیل میدهند .

 

ملوان تقویت میشود :

 

بعد از صعود ملوان به لیگ برتر مسئولین  باشگاه و خصوصا نیروی دریایی تصمیم بر این دارند تا خطوط سه گانه  ملوان را تقویت کنند . یکی از راهکارهای ملوانی ها برای رسیدن به این مقصود ، بازگرداندن بازیکنان با تجربه و قدیمی ملوان به جمع سپید پوشان میباشد از این رو ملوانیها تصمیم دارند داود نظر محمدی ، رضا سفر خواه و سید مهدی حسینی بازیکنان سابق قوی سپید خزر رو به این تیم بازگردانند .تا فصل اینده حضور قدرتمندانه ای را در لیگ برتر داشته باشند .

البته اسامی زیادی به گوش میرسه که قبلا هم لیستی رو که توسط جمعی از هواداران به بهمن خان داده شده بود رو براتون نوشتم  و نام این سه بازیکن نیز به این لیست اضافه شده البته این سه نفر به همراه محمدوند و سلامی بخش و ساجدی از شانس بیشتری برای بازگشت به ملوان برخوردار هستند  .

ما هم منتظر اخرین اخبار از باشگاه هستیم و مطمئن باشید اگر خبری شد حتما براتون مینویسم . ضمننا همونطور که میدونین اگه مشکلی پیش نیاد قراره که تیم راهی مکه بشه .

 

مناره سایت رسمی بندر انزلی :

 

مناره جدید راه اندازی شد . مناره جدید از امکانات بیشتری برخورداره و رسمی هم شده  . البته قسمتهایی از اون راه نیفتاده و به زودی کامل میشه . خبر خوشحال کننده دیگه اینه که مناره جدید بخش بیشتری رو به ملوان اختصاص میده و در واقع سعی میکنه اخرین اخبار باشگاه رو در اختیارتون قرار بده .

به هر حال مناره انتظار همه ما رو برده بالا و ما امیدواریم یک روز این سایت اینقدر نفوذ پیدا کنه که حتی بتونیم از طریق اون همه مشکلات شهر و تیم محبوبمون رو برطرف کنیم . به هر حال ما هم برای مناره ارزوی موفقیت میکنیم . 

 

كليك كن برو تو مناره

 

موفق و سربلند باشيد .