قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۱٠:٢٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۳/۳/۱٢
 

سلام بچه ها . ممکنه تا چند وقت دیگه نتونم اپدیت کنم . اخه مشکل اکانت دارم . امکان داره تا یه هفته طول بکشه . به هر حال باز هم سعی کردم اخرین اخبار رو براتون بنویسم . خوب البته بازیهای لیگ برتر از 23 شهریور شروع میشه و تا اون زمان اخباری که میتونیم بنویسیم مربوط به خرید بازیکن و حاشیه های باشگاه میتونه باشه . اما مطمئن باشید مشکلم که برطرف شد این کم کاری رو جبران میکنم . ضمننا امیدوارم که جاوید عزیز حالا که ملوان لیگ برتری شده بتونه یه مصاحبه با بهمن خان داشته باشه .

 

شافعی : لیگ برتر با دسته اول فرق دارد!

 

محمود شافعی کاپیتان با تجربه ملوان در مصاحبه با روزنامه خبر ورزشی به تفاوت لیگ برتر و دسته یک اشاره کرد وی گفت ملوان برای حضور شایسته در لیگ برتر باید هم از نظر مالی و هم از نظر فنی تجهیز شود .

او در ادامه گفت انتظار دارم مسئولان به وعده وعیدهای خود عمل کنند و این نباشد که فقط بخاطر منفعت شخصی در کنار تیم باشند . بی سابقه بوده که تیمی ده ستاره شاخص خود را از دست بدهد و انوقت صعود کند .ملوان از شروع تا پایان رقابتها مدعی صعود به لیگ برتر بود . اما نباید در باد این موفقیت بخوابیم چون تكرار شدني نيست .

کاپیتان ملوان اضافه کرد : قلب بهمن صالح نیا برای ملوان میتپد . در هیچ جای دنیا پیش نیامده که مربی تیم موفق عوض کنند . به عنوان عضوی کوچک از ملوان امیدوارم حضور اقای صالح نیا در این تیم تداوم یابد . به شخصه در حالی که از چند تیم پیشنهاد دارم اما اولویت اولم ملوان است .

وی در پایان خواستار حمایت همه جانبه مسئولان از تیم ریشه ای پر اوازه و پر طرفدار ملوان شد و گفت : ملوان نباید غروب کند .

 

مصاحبه صالح نیا با خبر ورزشی :

 

بهمن خان در این مصاحبه طولانی که انجام داده بود در ابتدا صعود ملوان رو به خاطر همدلی بچه ها دانست و این موفقیت رو به انزلی و بچه های تیم تبریک گفت .

ضمنا بهمن خان یکی از عوامل صعود ملوان را همدلی مجدد هواداران دانست .

ادامه داد : بضاعت فعلی ملوان نمیتواند در لیگ برتر جواب دهد . ما برای فصل اینده برای تمام خطوط ملوان برنامه داریم .

سعی کردم این مصاحبه خواندنی رو خلاصه کنم .

 

جلسه صالح نیا با مربیان :

 

چندی پیش بهمن صالح نیا با دیگر مربیان ملوان ( نصرت ایراندوست -  منوچهر رزمی و علی سیاح ) جلسه ای برگزار کردند و قرار شد  پس از بحث و تبادل نظر جمع بندی مذاکرات خود را به هیات مدیره باشگاه تحویل دهند تا در صورت تایید هیات مدیره ، تمرینات ملوان از سر گرفته شود .

 

خوب این هم یه چند تا عکس از تماشاگران نمونه ملوان :

این هم یه عکس تاریخی از داداشتون . این عزیز رو که میبینین ، نه توپ جم کنه نه توپ از خونشون اورده که بعد از اینکه بازی تموم شد با برو بچ یه دست فوتبال بزنن ، نه خبرنگارا ازش درخواست کردن با توپ فیگور بگیره بلکه این توپیه که سوت شده قاطی تماشاچیا و این تماشاگر نمونه . لطف کرد و ایستاد تا ما ازشون عکس بگیریم .

همین جا جا داره از ایشون تشکر کنم . اِی بابا ابای عکس رو گرفتم توپ رو بندا بزار بازی کنن .

 

 

 اما یکی دیگه از تماشاگران نمونه ملوان این عزیز بود که یه تنه با تن صدایی که داشت به اندازه یه ورزشگاه تماشاچی از ملوان حمایت کرد . خلاصه یه نفری اکباتان رو ترکوند . ضمنا یه شعر توپ خوند که توسط بقیه تماشاچیا هم همراهی شد . تو این شعر از تاج و پرسپولیس و پگاه بگیر تا نفت ابادان و تماشاچیاش رو هم در امان نموندن . دمت گرم ابای تی فدا .

 

 

به امید سر بلندی ملوان . همیشه ملوانی باشید . ضمنا ما رو از نظراتتون محروم نکنين .