قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ٢:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۳/۱٦
 

سلام بچه ها .

این چند روزی که به روز نمیشدم خبری هم نبود . البته چندتا اتفاق جالب دیگه رخ داد که یکی از اونها لژیونر شدن نویدکیا بود این بازیکن که من از یک منبع موثق (مری بچه محلمون ) شنیدم اذری تشریف داره ولی توسط اصفهان به فوتبال ایران شناسونده شده .

 

پژمان در راه پایتخت :

 

طبق اخرین اخبار پژمان نوری بازیکن سابق ملوان که هم اکنون در پگاه عضویت داره . باز هم در استانه حضور در تیمهای تهرانی قرار گرفته . البته پژمان و بازیهای رو که برای ملوان انجام میداد رو نمیشه فراموش کرد .

پاسهای توی عمقی که مینداخت ، نویدکیا باید میرفت جلو بوق میزد . پژمان دو بار پیراهن تیم ملی رو پوشید در هر دو مسابقه هم خوب کار کرد حتی یه گل هم از وسط زمین اگه اشتباه نکنم به مقدونیه زد . تازه تو اون بازی هم بطور کامل بازی نکرد .

اما با برگشتن برانکو دیگر پژمان به تیم ملی حتی دعوت هم نشد . به هر حال الان هم که خداد دعوت نشده و نویدکیا هم مصدومه باز هم از پژمان نوری در تیم ملی خبری نیست .

 

نوید کیا ، در بخوم :

 

حتما دیگه تا الان خبر حضور نویدکیا رو در بخوم شنیده اید . قابل توجه اقای سازمند . بابا رئیس همینجوری ستاره های تیم رو کیلویی میفروشی یه خورده از این اصفهانی ها یاد بگیرید بازیکن مصدومشون رو دارن می فرستن المان .

به هر حال این هم از سیاستهای باشگاهه سپاهانه این قضیه در حد یک صحبت بوده . در واقع دلال این تیم فقط چند تا فیلم رو از نویدکیا برده نشون داده تا اونها تصمیم بگیرن . به هر حال به این میگن بازار گرمی اونم از نوع اصفهانی .

نوید کیا امسال در لیگ هم در حد اندازه های سال اول ظاهر نشد و با ایم مصدومیت شدید ، اصلا مشخص نیست که چه زمانی به دوران اوج خودش برگرده .

 

بخشش بهشتی :

 

گویا بهشتی با بخشش بهمن خان روبرو شده و اخراج نخواهد شد . بهشتی که سخت از رفتار خودش پشیمون شده از سوی بهمن خان بخشیده شد و فصل اینده در ملوان توپ خواهد زد .

 

مساوی ملی پوشان برابر پیکان :

 

تیم ملی بزرگسالان ایران که در اردو به سر میبره دیروز در برابر پیکان به تصاوی یک بر یک رضایت داد . اتفاقا همین چند روز پیش بود که ژاپن با انگیلیس تو انگلستان یک – یک مساوی کرده بود . این جوری ادامه بدیم هم قهرمان جام ملتها میشیم هم میریم جام جهانی .