قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۱:۳٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۳/۳/٢٠
 

بازیکنان ملوان تیرماه حاجی میشوند :

 

اعضای تیم فوتبال ملوان انزلی در دهه اول تیرماه جاری به مکه مشرف میشوند . مسئولان باشگاه به پاس صعود سپید پوشان به لیگ برتر این سفر زیارتی را برای بازیکنان و کادر فنی در نظر گرفته اند . البته کادر فنی و بازیکنان ملوان انزلی از این حرکت مدیران باشگاه بسیار استقبال کردند .

 

نشست هیات مدیره ملوان در پایتخت :

 

چهارشنبه نوزدهم نشست هیاءت مدیره باشگاه ملوان در تهران برگزار میشود . در این جلسه در خصوص تعیین بودجه ، جذب اسپانسر ، سیاست اینده باشگاه و ... بحث و تبادل نظر خواهد شد .

طبق اخرین شنیده های ما مبلغ 800 ملیون تومان به عنوان بودجه ملوان در فصل جاری در لیگ برتر میباشد.

البته اول صحبت از 600 ملیون بود . اما الان 200 ملیون بهش اضافه شده ، به هر حال تا بعد از برگزاری جلسه هیچ چیز معلوم نیست . امیدواریم که اینبار باشگاه هدفمند پا به لیگ بزاره .

 

کاپیتان ملوان به خانهاش بازگشت :

 

بیژن حسینی بازیکن و کاپیتان اسبق سپید پوشان انزلی در فصل گذشته نتوانست به درخشش خود در تیم صبا باتری ادامه دهد و به همین علت ترجیح داد بار دیگر پیراهن تیم محبوب شهرش را بر تن کند .

من مطمئنم که بیژن بار دیگر به روزهای اوج خود در ملوان باز خواهد گشت . امیدواریم که هر چی میشه باعث حضور پر قدرت ملوان تو لیگ برتر بشه . تا چشم بعضی ها در بیاد .

 

اما بریم سراغ جام ملتهای اروپا : من که دوست دارم امسال پرتغال قهرمان شه ، گزینه دومم هم ایتالیاست ، اما به هر حال فرانسه هم بطور قطع از کشورهاییست که تا مراحل پایانی بالا میاد . امسال به احتمال زیاد میتونه یک تیم شگفتی ساز داشته باشه .

بعدا راجع به این تیم بیشتر صحبت میکنیم . ضمنا همونطور که میبینید قراره یه تغیراتی تو وبلاگ بدم . انشالله به زودی .

 

راستی من باید از یکی معذرت خواهی کنم . باشه برای بعد . امیدوارم منو ببخشه . اخه من چه کاره بیدم .