قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۱٢:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۳/٤/۱٠
 

سلام بچه ها .

حتما تا الان خبر انتخاب نصرت ايراندوست به عنوان سر مربی باشگاه ملوان رو شنيدين . ابتدا قرار بود که بهمن خان به عنوان مدير فنی باشگاه در ملوان باقی بمونه که صالح نيا قبول نکرد .

البته گويا ايراندوست گفته اگه صالح نيا تا ده روز ديگه برنگرده استعفا خواهد داد . عليرغم تمام تلاشهايی که جواد شيرزاد برای جدايی اش از ملوان انجام داد ، ديروز مطلع شديم ظاهرا با صحبتهايی که نصرت ايراندوست سرمربی جديد ملوان با او انجام داده است وی را از ترک انزلی منصرف ساخته .

ايراندوست علاوه بر اينکه به شيرزاد حق داده تا مبلغ قراردادش را افزايش دهد از وی درخواست کرد که با پايين اوردن سطح توقعش برای موفق شدن ملوان در فصل اتی اين تيم را ترک نکند . حالا بايد ديد شيرزاد چه تصميمی خواهد گرفت .

تمرينات ملوان بندر انزلی از ابتدای مردادماه استارت ميخورد تا اين تيم اماده حظور در ليگ برتر سال اتی شود .

نصرت ايراندوست ضمن اعلام اين خبر افزود به منظور اينکه از امادگی جسمانی بازيکنان مطلع شويم يک باشگاه ورزشی مجهز را اجاره کرده ايم تا در ابتدای تمرينات به مدت يکماه به بدنسازی بپردازيم .

نصرت ايراندوست در پايان گفت : پس از تمرينات بدن سازی کار با توژ و تمرينات تاکتيکی ما شروع ميشود . فعلا هم در خصوص بازيکنان مازاد و يا انهايی که قرار است به ليست اضافه شوند تصميم گيری نشده و قرار است با شروع سری جديد تمرينات در اين مورد تصميم بگيريم.

خوب بچه ها از همين الان ميتونين منتظر سريال اعصاب خورد کن ناخدا يه چشم ببخشيد سازمند باشين .

به هر حال اميدواريم هر کسی که مربی گری تيم ملوان رو برعهده ميگيره بتونه از پس اين امر مهم بر بياد .

موفق باشين . باز هم ما رو از نظراتتون محروم نکنين . بابای .