قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/٥/٧
 

سلام بچه ها .

محمود شافعی کاپیتان تیم ملوان انزلی که تا دیروز در تمرینات تیم حاضر نشده بود . قراردادش را با ملوان تمدید کرد و از دیروز در تمرینات تیم حضور یافت .

گفتنی است مبلغ قرارداد محمود شافعی سقف قرار داد باشگاه ملوان است و مبلغ قرار داد شافعی بیشتر از بقیه بازیکنان تیم ملوانه .

خوب به هر حال همونطور که میدونین ملوان یکی از باشگاه های فعال در فصل نقل و انتقالات بوده  و با پول زیادی که به بازیکنان پیشنهاد میده صدای همه رو دراورده . دیروز فدراسیون فوتبال با بررسی بودجه باشگاه ملوان متوجه تفاوت بودجه این باشگاه  و دیگر باشگاه هایی که نظامی هستند شد . و بعد از سر زنش نیروی دریایی مقدار زیادی از بودجه باشگاه رو کم کرد و به تیمهای بی پول و بیچاره لیگ کمک کرد تا عدالت رعایت شود . بلاخره هیچی نباشه این مملکت بر پایه عدل علی پا برجاست . مگه کشکه ...

تیمهایی که از بودجه باشگاه متمول ملوان سود میبرند از قرار زیر میباشند . در این لیست سعی شده این باشگاهها به ترتیب وضع مالی و از بدبخت ترینها شروع بشه .

1_ دو تیم فقیر اصفهانی 

2_ پاس و صبا باتری( چاکرتیم علی جون )   و ابو مسلم  بینوا که حقشون رو ما خوردیم .

3_ استقلال اهواز 

4_ پگاه سوراخ ( گفتم یه زهر چشم از رقیب دیرینه بگبرم   )

5_ فولاد خوزستان

6_ اگه باشگاهی احساس میکنه که باشگاه متمول ملوان بازم به کسی بدهکاره بگه تا اسمشو تو این شماره اضافه کنم . دعوا نکنین واستین تو صف . اقا یواش ...

بگذریم بلاخره ..... رو شکوندیم . ما هم یه بازیکن خریدیم . علی قربانی بازیکن فصل گذشته شهید قندی یزد که طی روزهای گذشته در تمرینات تیم ملوان انزلی شرکت کرده بود مورد توجه کادر فنی قرار گرفته . این بازیکن با ملوان قرار داد یکساله امضا کرده و از فصل اینده سپید پوش خواهد بود . قربانی فصل گذشته یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنان شهید قندی بود .

مربیان ملوان هنوز لیست بازیکنان ملوان را اعلام نکرده اند . با این حال تمرینات ملوان از هفته اینده به طور جدی پیگیری خواهد شد . با توجه به اینکه اکثر تیمهای لیگ برپایی اردوهایی را در دستور کار خود قرار داده اند . ملوانان هم تصمیم گرفتند یک اردوی سه روزه در خارج از کشور بگزار کنند که به احتمال زیاد باید در اردبیل باشه .  زمان برپایی این اردو 11 شهریور است .

فعلا بابای .