قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۱٠:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/٥/۱۱
 

سلام

قبل از هر چیز پیروزی تیم ملی ایران رو بر کره جنوبی تیم چهارم جام جهانی تبریک میگم . و فقط میگم که بچه ها دمتون گرم .

اما ملوان به مقام اول بازیهای چهار جانبه همدان دست یافت . ملوان در دیدار پایانی تیم کامل ذوب اهن رو 2 بر 1 شکست داد . این نتیجه خیلی امیدوارکننده است ، بچه ها بروید یونان باشید . ملوان میتواند در لیگ برتر امسال یونان باشد . اگه همه از ته دلمون بخوایم از تماشا چیها و مربیها گرفته تا تک تک بازیکنامون . اگه همه با هم همدل باشن اونوقته که میتونیم دوباره نشون بدیم که ملوان هنوز ملوانه .

بچه ها یونان باشید

یوسف خواجوی کاپیتان دوم تیم کاوه در راه پیوستن به ملوانان است . البته این بازیکن مورد توجه نوشهری ها هم قرار گرفته .

هادی نظر پاک بازیکنی که چندیست با ملوانان به تمرین میپردازد از فصل اینده لباس ملوانان را بر تن خواهد کرد .

اینطور که شنیدم جواد شیرزاد هافبک تیم ملوان با مسولان این تیم به توافق مالی رسیده ودیگر قصد ترک ملوان را ندارد . اما از طرف دیگر سید جلال حسینی دیگر بازیکن جدایی طلب ملوان نیز هنوز نتوانسته خود را با مبلغ پیشنهادی ملوان راضی کند و شنیدم دو باشگاه فولاد و پگاه به او پیشنهاد داده اند .

مصاحبه سازمند:

ملوان قصد دارد در ادامه تمرینات اماده سازی خود در یکی از کشورهای اسیای میانه اردوی تدارکاتی برگزار کند . رشید سازمند در این زمینه به روزنامه نود گفت :

تا پایان هفته جاری بازیکنان جدید را در اختیار خواهیم گرفت و بعد از ان در صورت تایید مربیان باشگاه در ارمنستان یا اذربایجان اردوی تدارکاتی  برگزار میکنیم .

وی در مورد بازیکنان جدید ملوان نیز گفت :

در حال حاضر کار پیوستن علی قربانی از تیم شهید قندی قطعی شده ( قابل توجه بعضی ها) ضمن اینکه اکثر بازیکنان فصل گذشته هم در تیم خواهند ماند . در واقع ما به چهار بازیکن جدید احتیاج داریم که به زودی انها را در اختیار خواهیم گرفت .

اما بريم سراغ مناره  و يک مصاحبه با حال . خاطرات قوی عاشق ملوان بهمن صالح نيا . نام بهمن صالح نيا از ملوان جدا شدنی نيست . بهمن خان دوستت داريم  : کليک کنين:

خاطرات پدر فوتبال انزلی

 

bahman saleh niya

 

ضمنا بچه ها اگه مايل به فرستادن پيام هستيد . بايد کدی رو که توی مستطيل طوسی رنگ نوشته وارد کنيد . همونجا که کد عکس رو ازتون پرسيده . موفق باشيد .

فعلا بابای .