قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ٥:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۸/٢٦
 

 

 

سلام

ملوان باز هم باخت ، باز هم با شایستگی باخت و این بار بازی رو به  حاج اسبویی باخت دربازه بانی یک دوره در پاس همگان رو به تعجب وا میداشت . حاج اسبویی در بازی با ملوان یک تنه ملوان رو شکست داد تا باز هم بازنده سر بلند هفته لقب بگیریم .

*ورزشگاه حافظیه شیراز * تماشاگر 5000 نفر .

* نتیجه بازی : برق 1-0 ملوان

*گل برق : صفرزاده .

*اخطار ها ی ملوان : علی یحیی نژاد و هادی نظر پاک کارت زرد گرفتند .

 

نکات جالب بازی :

* قبل از شروع بازی تمامی بازیکنان ملوان با دسته گل به سراغ محمد احمدزاده رفتند و از او رخصت گرفتند .

 

* احمدزاده 90 دقیقه روی نیمکت نشست و حتی بعد از گل برق از روی نیمکت بلند هم نشد .

 

********

اما در این بازی هم ملوان شایسته باخت نبود شیرازی ها با یک موقعیت برنده بازی شدند . حتی ملوان حد اقل میتوانست این بازی را 3-1 ببرد .

بازم از اینکه دیر به روز شدم شرمنده این هفته جبران میکنم . بعد هم برای همه شیرازی های بدبخت متاسفم چون من تو دو سه تا روزنامه خوندم ملوان تا دقیقه بیست دو موقعیت صد در صد گل داشته ولی شیرازیها فیلم بازی رو درست از دقیقه  20به بعد نشون دادن .

اما ملوان تا رتبه دهم جدول سقوط کرد تا هفته بعد در بازی با پیکان یک دیدار حساس رو برگزار کنه . اگر ملوان بد شانس نبود . اگر در بازی با فولاد به اون شکل نمیباخت یا بازی با ابومسلم رو دقیقه نود با مساوی عوض نمیکرد ، و حتی بازی رشت رو با کم تجربگی با مساوی عوض نمیکرد الان با اقتدار صدر جدول بودیم .

ضمنا اقای ایراندوست در این بازی تعویض های خوبی رو انجام داد . اما با بی دقتی مهاجمان ملوان موقعیتها یکی بعد از دیگری به بیرون میرفت . یکی دیگر از دلایل ضعف ملوان در باخت های اخیر برمیگرده به خط دفاعی و دربازه بان ، غلامعلی زاد در سه بازی اخیر ملوان ، در حد و اندازه خودش ظاهر نشده ( امیدوارم که هر چه زودتر به دوران اوج خودش برگرده ) .  ملوان سرت رو بالا بگیر .

به امید سر بلندی ملوان و پایان ناکامی ها فعلا بابای .