قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۸:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/۸/٢۸
 

سلام بچه ها ...

چیزی تا اغاز هفته نهم رقابتهای لیگ برتر نمونده . بازیهای این هفته رو با هم مرور میکنیم ...

 

بعد از سالها به جز دیدار استقلال – پرسپولیس شاهد یک دربی حساس در تهران خواهیم بود . صبا باتری تیمی که به رانده شده های این دو تیم تبدیل شده حالا باید یک بازی حساس رو مقابل پرسپولیس انجام بده .

ازادی تهران

صباباتری پرسپولیس

دیگر دربی این هفته در اصفهان برگزار میشه . به هر حال اصفهانی ها با خرج پول برای خودشون صاحب اعتباری در این فوتبال شدند . به هر حال اون زمان گذشته که بچه محلهای انزلی پولهاشون رو میریختن وسط تا خرج سفر تیم رو جور کنن حالا این پوله که عیار تیمها رو مشخص میکنه . جنگ اغنیا امسال هم باید دیدنی باشه .

نقش جهان

سپاهان ذوب اهن

اما در رشت پگاه باید به جنگ سایپا بره . این میتونه اخرین فرصت ییشیج باشه . احتمالا اگر فردا بارش بارون بازی رو عقب نندازه فردا رشتیها  باید زیر بارون برای ییشیج  یه گود بای پارتی نمناک بگیرن .

شهید عضدی رشت

پگاهسایپا

استقلال اهواز هم میزبان تیم ابومسلم مشهده . راجع به این بازی صحبتی ندارم ...

تختی اهواز

استقلال اهواز – ابومسلم

در نو شهر شموشک باید به مصاف برق شیراز بره . این هم از جنگ فقرا ...

شهدای نوشهر

شموشک برق شیراز

کلیه بازیها ساعت 14:20 دقیقه در روز جمعه برگزار میشه .  و تنها دو تیم فولاد و استقلال تهران روز یکشنبه باید به مصاف هم برن .

سن سیروس بندر انزلی

ملوان بندر انزلی  پیکان تهران

 

اما جمعه ساعت 14:20 دقیقه در انزلی ، ملوان به همراه عمو نصرت یک دیدار حساس باید برابر پیکان   انجام بده  . دیداری که حکم مرگ و زندگی رو برای ملوان داره ، نود دقیقه استرس فقط برای سه امتیاز ، سه امتیازی که از نان شب هم برای ملوان واجب تر است .

بچه ها باید قدر موقعیتهایی رو که در این بازی به دست میارن بدونن . به تیمهای که بالای سرمونن نگاه کنن . همشون رو ملوان فرستاد بالای جدول  . اما دیگه فردا فرصتی برای سهلنگاری وجود نداره . باید از کوچکترین موقعیتها برای گلزنی استفاده کرد . وظیفه ای که فردا بر عهده غلامینه . فردا فرواردهای ملوان باید بهتر از همیشه بازی کنند . غلامین اشجاری قربانی و ... فردا باید بیشتر از همیشه بدوند و بازی سازی کنند .

فردا حسینی و غلامعلی زاد باید خودشان باشند . حسینی باید انقدر خوب بازی کند که دوباره خیال همه از دفاع راحت شود .  غلامعلی زاد باید دوباره به اوج خود بازگردد تا خیالمان از دربازه هم راحت شود .

 

زیر گروه لیگ ازادگان :

شهرداری لنگرود تونست به صدر جدول بره . این خبر خوشحال کننده است چون گیلان الان نماینده ای تو لیگ ازادگان نداره . البته در گروه لنگرودیها تیم ارارات تهران هم قرار داره تیمی ریشه دار و پر طرفدار که امیدوارم اونها هم بعد از سالها دوباره اعتبار گذشته رو پیدا کنن .

 

بابا ته قطب

یکی بود یکی نبود یه تیمی بود که چون برای بازیهاش تماشاچی زیاد میرفت فکر میکرد خبریه و میگفتن تیم ما قطب سومه  و الیم و بلیم و ...

اما دو سه هفته پیش یه مطلب جالب خوندم که هر چی سعی کردم ننویسم ، نشد . تو روزنامه نوشته بود که تو بازیهای این تیمه بلیط فروشی نمیشده . اما کجای این قضیه جالبه اینه که یه روز مسولین بد بخت این تیم وقتی دیدن از بازیهاشون خوب استقبال میشه گفتن بلیط فروشی کنن تا یه سودی هم به باشگاه برسه ، که از این کارشون پشیمون شدن چون تماشا چیاشون به کمتر از نصف کاهش یافت . حالا فکر میکنین بلیط رو با چه قیمتی فروختن .

100 تومان   

خوب امیدوارم بعضی ها به خودشون نگیرن چون خدا رو شکر من اسم از هیچ تیمی نیاوردم . احتمالا تماشاچیای این تیم جزع حذب مفت باشه کوفت باشه هستن . شاید هم اصلا نمیدونن فوتبال چیه و میشینن فکر میکنن این 22 تا چی کار دارن میکنن .من قصدم خير بوده .

 

به امید موفقیت ملوان بابای.