قوی سپید

"ایران ملوان" اولین وبلاگ اختصاصی هواداران ملوان

 
نویسنده : Admin - ساعت ۸:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۳/٩/٢٤
 

سلام

من اگه بعد از بازی با استقلال دیگه اپدیت نکردم فقط یک دلیل داشت . (نداشتن اکانت ) ...

وگرنه  حسابی حرف واسه گفتن دارم . واقعا برای استقلال متاسفم ، استقلالی که اینقدر کوچیک شده که برای مساوی در انزلی به میدان اومد . برای تازه به دوران رسیده های استقلال که دور از چشم استقلالیهای واقعی برای خودشون ادم شدن ... برای نیکبخت که خود چنگیز خان مغول شخصا تو مشهد  نطفشو بسته   ، حالا برا خودش بچه تهرون شده و توی یکی از مصاحبه هاش گفته بود که من بچه خیابون افریقا تهرانم و بعضی وقتها هم به جنوب شهر میرم . ولی نیکی جون من هنوز موهای فرفریتو یادمه اون موقع که هفته ای یه بار صورتتو با تیغ میزدی و مثل الان هر روز سه تیغه نبودی .

اقای قلعه نویی تو که این همه دم از فرهنگ میزنی یادت رفته تو ورزشگاه ازادی با نوازی چیکار کردن ، چرا اون روز بی فرهنگی ورزشگاهها دلتو نزد ، چرا بعد از اون اتفاق پا نشدی بری مشهد تا دلت باز شه . اقای ... نویی ، بچه جوادیه ، میخوای بگم ز_خ چند نفر بودی تا واسه خودت تو فوتبال کسی بشی . تازه  هنوز هم حتی به اندازه همون نوازی واسه استقلال زحمت نکشیدی .

پر بی راه نیست که این همه سر و صدا واسه اینه که استقلال تو زمین چیزی برای گفتن نداشت . اخه زیر توپ زدن دیگه زمین صاف و توپ استاندارد میخواد .

اگر انتظار داشتین مردم انزلی پرچم ابی وردارن و استقلال رو تشویق کنن . سخت در اشتباهین ، چون تو انزلی استقلال و پرسپولیس محبوبیتی ندارند ، نکنه هنوز هم عقده سال اول لیگ برتر رو دارین . هنوز یادمون نرفته که همین قلعه نویی ملوان رو به لیگ دسته اول فرستاد در یک بازی از قبل مشخص با دو گل به استقلال اهواز باختین تا ملوان که با هزار زحمت در ازادی سه امتیاز با ارزش رو از پرسپولیس گرفته بود سقوط کنه و در بازی اخر هم به مصاف استقلال اهوازی بری که مربیش همین قله نویی بود و اون روز کثیف استقلال اهواز دست هر چی عرب بود از پشت بست بعد از اون تبانی از این فوتبال کثیف بدت نیومد .

 

فقط ملوان

 

ایا وقتی نوشهریهای بی وجود  شیشه اتوبوس بازیکنان ملوان رو اون هم در حالی که تماشاچیهای ملوان نوشهر رو ترک کرده بودن شکستن صدای ملوان به گوش کسی رسید . ایا میدونین اگه تماشاچیهای ملوان هنوز نرفته بودن چه اتفاقی میفتاد ، خود نوشهریها میدونن ...

مطمئن باشین که این فرهنگ سازی از فوتبال انزلی شروع میشه . از تیمی که با کمترین بودجه ممکن بسته شده .

اقای قلعه نویی نوعی ایا وقتی هوارداران استقلال توپ تانک فشفشه رو میخونن و به داور فحش میدن از بی فرهنگی ورزشگاهها رنج میبری یا خودت هم با حرکاتی که انجام میدی اونها رو بیشتر تحرریک میکنی .

اقای قلعه نویی خودت رو بزار جای دیگران ...

 

جواد              یه

 

ده بار شعبون ، یه بار هم رمضون  .