پرواز را در گوش باد فرياد بزن ...!

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سخت ترین و جذاب ترین و نزدیک ترین لیگ تاریخ کشور در حال سپری شدنه و این در حالی است که 80درصد تیمهای حاضر در لیگ با صرف هزینه های سرسام آور با تمام قوا به استقبال لیگ آمده اند .

ملوان از جمله تیمهای کم بضاعت لیگ بحساب می آید ، که تا به امروز با سیلی صورت خود را سرخ نگاه داشته است .

ملوان مجبور است نقش  یک گلادیاتور را  در نفس گیر ترین لیگ تاریخ ایران ایفا کند . ملوان برای بقا باید با تمام قوا بجنگد و دیگر فرصتی برای درنگ ندارد .

حال که قرار است نقش یک گلادیاتور را در لیگ ایفا کنیم پس چه بهتر که شمشیر را بکشیم و با تمام توان مبارزه کنیم . در این بین ملوان از موهبت حمایت یکپارچه هواداران ملوان برخوردار است که امتیازی ارزشمند برای ملوان محسوب میشود .   

ملوان بلند شو ... بگذار آواز قو در لیگ ایران طنین انداز شود . پس بخاطر عاشقانت پرواز را در گوش باد فریاد بزن ، چشمان بندر به توست ...

 

ملوان 1  _   4 سایپا

 

تیم ملوان انزلی در خانه میزبان سایپا تهران بود . ملوان نیمه اول را با حساب 1-1 به پایان برد و در حالی که نیمه دوم را برای برد قدم به زمین گذاشته بود داور دیدار (هدایت ممبینی ) در یک حریکت مشکوک خطای غلامعلی زاد رو روی مهاجم سایپا اعلام کرد تا سایپا 2-1 از ملوان پیشی بگیرد . از این به بعد ملوان به یک بازی احساسی دست زد که عصبی ادامه دادن دیدار توسط کاپیتان غلامعلی زاد هم مزید بر علت شد تا ملوان به استقبال باخت برود .

اما سایپا که یکی از معدود  تیمهای دارای تاکتیک در لیگ بحساب میاد بخوبی از این فرصت استفاده لازم را برد . ملوان با این باخت 12 امتیازی شد و تا رده 10 سقوط کرد .

 

اتفاق ویژه :

 

سید جلال حسینی در ابتدای بازی با شماره 4 پیراهن ملوان و با بازوبند کاپیتانی سایپا وارد زمین شد تا نشان دهد هنوز هم قلبش به عشق ملوان میتپد  او چندین دسته گل را برای هواداران برد و در بازی هم جزع موثر ترین ها بود .

 سید جلال حسینی در اتفاقی نادر چیزی حدود ده دقیقه از سوی هواداران ملوان تشویق شد . تا تیفوسی های بندر ثابت کنند که قدرشناس ترین هواداران ایران هستند ... .

 

ایراندوست : هواداران فرق تیم سازنده ملوان با تیم چند میلیاردی سایپا را درک کنند !

 

فکر میکردید در خانه اینچنین شکست بخورید ؟

ما فقط بی تجربگی کردیم وگرنه بازیکنان ملوان خیلی خوب بازی کردند . اگر بازی احساسی بچه ها نبود ، فکر نمیکنم سایپا میتوانست چهار جگل به ما بزند .

 

اما خوردن چهار گل در خانه ...

ما نیمه اول را بخاطر یک گل کذایی مساوی کردیم . ضمن اینکه دو گل صددرصد را نیز نزدیم . در نیمه دوم ملوان سوار بر بازی بود اما روی ضد حمله گل خوردیم . ضمن اینکه پنالتی سایپا مشکوک بود .

ببینید ما میخواستیم سه امتیاز را بگیریم . اما بازیکنان ما جوانی کردند . ضمن اینکه سایپا هم تیم خوب و باهوشی بود . مثلا گل سوم ما که از فاصله 40 متری زده شد ، هر 50 سال یکبار اتفاق می افتد .

 

یعنی شما به دو گل سایپا اعتراض دارید ؟

نه اعتراض نداریم . اما دوست داریم فیلم بازی را بازبینی کنند .

 

مشکل مالی در عدم نتیجه گیری تیم ملوان هم دخیل است . قبول دارید ؟

صد در صد . ما همچنان مشکلات مالی داریم . البته تقاضای برگزاری جلسه ای با هیات مدیره کرده ایم که امیداریم مشکلات به زودی حل شود . ضمن اینکه نماینده انزلی در مجلس نیز پیگیر این حل مشکلات باشگاه است  .

 

بازی با پرسپولیس را چطور میبینید ؟

ما بازی با سایپا را فراموش کرده ایم تنها به آینده می اندیشیم . بازی با پرسپولیس راحت نیست . اما ملوان برای برد به تهران می آید .

 

تیم ملوان انزلی در دیدار آینده خود در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پرسپولیس تهران خواهد رفت .

 

مرسی کاپیتان07.gif ...

 

مسعود پنجه طلا کاپیتان تیم ملوان هر چند که در مقابل سایپا نمایش چندان جالبی نداشت و بعد از خطای مشکوکی که داور برای سایپا گرفت ، بازی را عصبی ادامه داد ، ولی نشون داده که هر وقت اراده کرده قفل محکمی رو به دروازه ملوان زده .

مسعود  در یک اقدام استثنائی با اینکه خودش مشکل مالی داشته اعلام کرده که ابتدا پیش قرار داد دیگر بازیکنان پرداخت شود و پس از آنها در صورت امکان پیش قرارداد او پرداخت شود .

کدوم تیم رو سراغ  دارین که یه همچین کاپیتان با مرامی داشته باشه مسعود که فصل قبل جزع سه دروازه بان برتر لیگ بود ، امسال  با مبلغ 15 میلیون سنگربان ملوان است . مرسی کاپیتان ...

 

 

فعلا بابای 23.gif

/ 9 نظر / 15 بازدید
محسن

با سلام اخبار آنلاين ورزشی در فروشگاه اينترنتی کتاب آدينه به نشانی www.adinehbook.com

ALi

سلام ابای .. ممنون از بابت اخبار زيبات!! اميدوارم اين پيروزی رو که بدجور بحران داره رو شکست بديم!!

سهیل خان

نصرت ميگه ممکنه ملوان سقوط کنه !! من فکر ميکنم اگه نمی تونه ملوان رو موفق کنه دليلی نيست بمونه !!

sam

سلام مثل سال قبل توی آزادی حالشون رو ميگيريم !!

آرمین

سلام شاهين جان شرمنده اون سری بعد اون نظرم کنترل اف پنجی که گفتی رو خرج وبلاگت کردم ولی نظر ندادم امروز نظرش رو ميدم راستی وحيد مارينر برگشته و مسعودم امسال قراردادش تا اونجايی که من ميدونم ۳۰ ميليونه که سغف پرداخت هايس ملوانه و به نظر من کم هم هست چون مسعود خيلی زحمت واسه ملوان کشيده ابای خدا کنه با پيروزی خوب بازی کنيم

saeed

راستی يک سوال برای بازی پرسپوليس تو تهران چند تا از بچه ها ميان؟يعنی از وبلاگ نويسا کسی ميره ازادی.

vahid mariner

سلام. من برگشتم. به اميد برد ملوان در مقابل پرسپوليس.

ALi

سلام شاهين جون .. به اين وبلاگ لينک بده ممنون