صعود پاک هدیه ملوانان بر انزلی چی ها :<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

دیروز بلاخره قوی سپید خذر اومد به لیگ برتر . دیروز تیم ملوان با برتری 3-1 مقابل نساجی قائم شهر جواز صعود به لیگ برتر را گرفت .  به هر حال ملوان بدون احتساب سه امتیاز ماشین سازی به لیگ برتر راه پیدا کرد تا هیچ حرف و حدیثی نمونه .

هر سه گل ملوان توسط جمشیدیان به ثمر رسید تا او دیروز شاد ترین بازیکن ملوان باشه .

 

اما حالا وقتشه که خیلی ها از جمله بهروز ، یو ، جی جی و … 27.gif27.gif27.gif27.gif27.gif04.gif

 

ولی حالا که صعود ما قطعی شده امیدوارم که تیم شهید قندی هم بتونه از پلی اف به لیگ برتر راه پیدا کنه تا انشالله یه روز هم ما واسه تبریک بریم تو وبلاگ یزدیها .21.gif

 

منتظر عکسها باشید :

 

البته از جاوید  و  مناره خبر ندارم احتمالش زیاده که بچه های مناره هم برای تهیه عکس راهی قائمشهر شده باشن . ولی امیدوارم که عکسها بیشتر راجع به خوشحالی ملوانی ها باشه .

 

صالح نیا : صعود ملوان را به همه تبریک میگویم .

 

اگر چه از ابتدای فصل برخی ها معتقد بودند تیم ملوان بندر انزلی شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد اما در اخرین بازی ملوانی ها موفق شدند تیم نساجی را در مازندران شکست دهند و به لیگ برتر صعود کنند .

بهمن خان صالح نیا بعد از این بازی در مصاحبه با روزنامه 90 گفت : از اینکه موفق شدیم به لیگ برتر صعود کنیم خیلی خوشحال هستم . این پیروزی را هم به همه مردم انزلی و استان گیلان تبریک میگویم .

وی در ادامه گفت:

با گلی که در ابتدای بازی خوردیم بهم ریختیم اما در ادامه بچه ها فوق العاده تلاش کردند و اگر از فرصتها بهتر استفاده میکردیم با چهار پنج گل میدان را ترک میکردیم .

متاسفانه بعضی از روزنامه ها نوشتند که فصل اینده در ملوان نمی مانم اما من به این حرفها کاری ندارم بعد از جلسه ای که با مسئولین خواهم داشت تصمیم نهایی را خواهم گرفت .

 

بهمن خان دوستت داریم . بهمن خان اینو بدون چه بمونی و چه بخوای بری دوستت داریم . ایران ملوان بهمن صالح نیا .

/ 5 نظر / 4 بازدید
Safa :HOLLAND

درود به تمامی دست اندرکاران ملوان... من اين موفقيت را به همه دوستداران و هواداران قوی سپيد تبريک عرض ميکنم--->(من نیز ازاین شادمانی شهرمان خیلی خوشحالم) و برای فرهاد هم ارزوی موفقيت می کنم.. اما يزديها بايد بدانند قبل از انکه شهری تيم فوتبالی داشته باشد. می بايد تماشاگر و يا هواداران فهيمی داشته باشند.---->در اخر هم از شاهين اقا به خاطر ارسال سریع خبرها خیلی ممنونم..

SAMURAYI_JAPAN

ba salam pirozi ghoy sepid ra tabrik gofteh,shahin jooooon ham khasteh nabashi, safa jooooon dast az sar yazdiha bardar ta shayad ba shir ya khat fedrasion fotbal be lige bartra biyan...hahahaha....ABAY SAMURAYI AZ JAPAN

زلال پرست

یزدیهای مادر قهوه خفه شن . تو بخواب میخوام ننت رو بگام . بعد نوبت خودته .

j.j

آی زلال پرست من اگه ميدونستم دختری اصلا باحات حرفت نميزدم. اصلا دخترا رو چه به فوتبال. شما بايد بريد همون شطرنجتونو بازی کنيد. حالا دو بار اين تلويزيون درباره آزادی زن و اين چيزا گفته شما خيلی راحت خر شدید و جو گرفتتون باور کردید خيلی آدم هستيد. آخه تو که چيز نداری چطور فحش ناموسی ميدی؟

زلال پرست

!!! کس خل هم که هستی معلومه چی ميگی .