سلام بچه ها

باید منو ببخشید که تو این مدت نتونستم خوب اپدیت کنم . به هر حال دیگه مشکلم برطرف شده . از این به بعد جبران میکنم ...

اول از همه یه خبر بد :

همونطور که میدونین در بازی با سایپا غلامعلی زاد یکی از بهترین چهره های ملوان بود . در دقایق پایانی بازی غلامعلی زاد روی یک از خود گذشتگی به شدت مصدوم شد و حتی برای لحظاتی بیهوش شد .

شاید اگر پزشک ملوان انجا نبود و به موقع به وضع تنفسی او رسیدگی نمیکرد شاید اتفاق بدی می افتاد . غلامعلی زاد بلافاصله راهی بیمارستان شد و بعد از معاینات مشخص شد ملوان تا 3 هفته اینده نمیتواند از وی استفاده کند .

در بازی با سایپا بعد از مصدوم شدن غلامعلی زاد ، ملوان که سه تعویض خود رو انجام داده بود مجبور شد از اشجاری به عنوان دربازه بان استفاده کنه که خوشبختانه باز هم دربازه ملوان بسته موند .

فردا بازیهای جام حذفی هم قرعه کشی میشه تا در بین بازیهای لیگ این رقابتها هم پیگیری بشه . این جام برای انزلی چیها از اهمیت ویژه ای برخورداره .

راستی تیم ملوان به عنوان پر تماشاگر ترین تیم شهرستانی لیگ برتر انتخاب شد و در رتبه چهارم جدول قرار داره . اما نکته جالب اینه که تیم صبا باتری تهران رتبه سوم رو داره . جا داره که به علی تبریک بگم هم پیروزیشون به ابومسلم رو و هم اینکه یکی از پرطرفدار ترین تیمهای لیگ هستن . تیم پرسپولیس رتبه اول و استقلال در رتبه دوم قرار داره .

ملوان این هفته باید باز هم خارج از خانه به مصاف تیم شموشک نوشهر بره .

اين هم يه پستر از ملوان از سايت رسمی باشگاه .

ملوان موج خروشان گیلان ...

فعلا بابای

/ 2 نظر / 4 بازدید
علی

سلام من بر ميگردم باهات صحبت ميکنم....only shahin

علی ملوانی

سلام شاهينم خوبی ابای .....داداش مطلبت قشنگ ....من از لحاظ دروازه بان ملوان خيلی ميترسم خدا خودش واسه بازی های بعدی کمک منه....به هر حال شاهين جون فدات ابای....only shahin