پورطهماسبی : من هم جای زارع بودم میرفتم !

 مدیرعامل باشگاه ملوان با انتقاد از وضعیت نابسامان بازار نقل و انتقالات در فوتبال ایران، تفاوت فراوان مبلغ دریافتی در ملوان و پرسپولیس را عامل اصلی انتقال کاپیتان خود به تهران دانست.

سعداله پورطهماسبی اظهار کرد: من هم اگر در شرایط زارع قرار می گرفتم ملوان را ترک می کردم چون در آشفته بازار موجود در فوتبال ایران تفاوت مبلغ دریافتی بازیکنان بسیار زیاد است و تیم‌هایی نظیر ملوان قادر به جذب مهره های جدید و حتی حفظ بازیکنان اصلی خود هم نیستند.

وی افزود: برایم جای تعجب است که چطور تیم‌هایی نظیر استقلال و پیروزی از نبود منابع مالی صحبت می‌کنند ولی در عوض اقدام به عقد قرارداد با بهترین های فوتبال ایران با مبالغ چشمگیر می‌کنند.

پورطهماسبی تصریح کرد: مازیار زارع در چند سال اخیر زحمات فراوانی برای ملوان کشید، وی پارسال هم با پیشنهادات چشمگیری از سایر تیمها مواجه بود که به دلیل تعصب به پیراهن ملوان در انزلی ماند ولی به هر حال هر بازیکن تا اندازه‌ای می تواند در برابر این‌گونه مسائل مقاومت کند و مازیار هم مجبور شد به خاطر آینده ای بهتر از لحاظ مالی ملوان را ترک کند.

مدیرعامل ملوان در پایان به جذب بازیکنان سرباز لیگ برتر در ملوان اشاره و خاطرنشان کرد: در آخرین صحبتی که با سردار "صبور" مدیرکل تربیت بدنی نیروهای مسلح داشتم وی بر جذب بازیکنان مشمول لیگ برتر نظیر مجید غلام نژاد، عادل کلاه کج و محمد نوری در ملوان تاکید داشت و اولویت را در این زمینه به ملوان و بعد به مقاومت سپاسی شیراز داد، امیدوارم ترتیبی اتخاذ شود تا در روزهای آینده بتوانیم با توافقات لازم زمینه جذب این بازیکنان را در ملوان فراهم سازیم.

/ 0 نظر / 19 بازدید