ايران ، ملوان ، ممی احمدزاده

سلام

 

ایران ، ملوان ، ممی احمد زاده :

 

ملوان در روزی که ممی قیصر رو بالای سر داشت ، موفق شد اولین امتیاز خود را در فصل جدید دشت کند .

تيم پيكان تهران عصر جمعه در ادامه هفته سوم رقابت‌هاي فوتبال قهرمانيباشگاه‌هاي برتر ايران مقابل تيم ملوان بندر انزلي متوقف شد.

دراين ديدار كه به قضاوت "يدالله جهانبازي" و در ورزشگاه ايران خودرو برگزار شد،تيم جوان ملوان بندر انزلي در لحظات پاياني، بازي را به تساوي يك بر يك كشاند.

گل‌هاي اين ديدار را "مرتضي عزيز محمدي" در دقيقه ‪ ۵۱براي تيم پيكان و "مهردادقباخلو" ‪ ۹۰+۲براي تيم ملوان به ثمر رساندند.

تيم پيكان تهران از دقيقه ‪ ۷و به دنبال اخراج "محسن بياتي نيا"، ‪۱۰ نفره بهبازي ادامه داد.

پس از اخراج بياتي نيا، تيم ملوان با بهره‌گيري از يك بازيكن بيشتر حملاتي را برروي دروازه ميزبان تدارك ديد كه اين موقعيت‌ها با هوشياري مدافعان پيكان به هدررفت.

در نيمه دوم، "ايمان حيدري" جانشين "محمد غلامين" تك مهاجم پيكان شد تا قدرت خطحمله اين تيم افزايش يابد.

اين تاكتيك مثمرثمر واقع شد و تيم پيكان در دقيقه ‪ ۵۱توسط عزيز محمدي به گلدست يافت.

پس از اين گل، بازيكنان تيم ملوان به حملات خود افزودند كه اين حملات در دقيقه ‪ ۹۰+۲بر روي ضربه سر قباخلو و اشتباه حسن مرادي دروازه‌بان پيكان به ثمر نشست.

دراين لحظه مرادي دروازه‌بان تيم پيكان بيرون خط شش قدم بود و نتوانست ضربه سرمهاجم ملوان را مهار كند.

 

نیمه اول بازی چندان چنگی و با برتری نصبی ملوان همراه بود . تیم پیکان که خود را ده نفره میدید در ضد حملات خطرناک ظاهر شد . محمد غلامین که گویا علاقه ای به بازی در مقابل تیم سابق خود نداشت در نیمه دوم مسابقه تعویض شد .

نیمه دوم با چند ضد حمله از سوی پیکان شروع شد و علی حسنی صفت که چندین توپ خوب را از مهاجمان حریف گرفته بود ، با یک خروج خوب صد راه مهاجم حریف شد اما توپ برگشتی را مهاجم حریف از زاویه بسته راهی دروازه کرد تا دروازه ملوان باز شود .

پیکان به خوبی راههای نفوذ ملوان را بسته بود و همین امر باعث شد تا بازیکنان ملوان به شوت از راه دور روی بیاورند که دروازه بان پیکان با عکس العمل های خوب و به موقع موفق به دفع حملات ملوان شد . هر چه به پایان مسابقه نزدیک میشدیم بازی تاخیری پیکان بیشتر به چشم می آمد .

بلاخره در دقایق پایانی قباخلو مهاجم جوان ملوان با یک ضربه سر زیبا که بعد از برخورد به دست دروازه بان زیر طاق دروازه پیکان نشست توانست بازی را به تساوی بکشد .

با این گل شعار ایران ملوان ممی احمد زاده سر داده شد . این گل در دقایق پایانی باعث تا هوادارانی که از انزلی به تهران آمده بودند راضیبرگردند .

 

ملوانان نیاز به زمان دارند :

 

بدون شک ملوان صاحب جوان ترین تیم لیگ سال جاری میباشد . میانگین سنی تیم ملوان به تا رده امیدها  کاهش یافته و مطمئنا بازیکنان جوان ملوان که مرحله بدنسازی سختی رو پشت سر گذاشته اند نیاز به زمان دارند تا پخته تر شوند .

 

امیدها به بحرین اعزام میشوند :

 

همونطور که میدونید با حضور سه انزلی چی در تیم امید اخبار این باشگاه برای ما حائذ اهمیت میباشد .

تيم فوتبال اميد ايران براي برگزاري دو ديدار دوستانه با تيم فوتبال اميد بحرينعازم منامه مي‌شود.

به‌گزارش روز سه‌شنبه سايت فدراسيون فوتبال ، اين دو مسابقه در جهت آمادگي تيمفوتبال اميد ايران براي شركت در رقابت‌هاي مقدماتي بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۸پكن درروزهاي سوم و پنجم مهرماه برگزار خواهدشد.

شکایت نصرت ایراندوست از ملوان :

 

كميته انضباطي فدراسيون فوتبال به شكايت نصرت ايراندوست از باشگاه ملوان بندر انزليرسيدگي مي‌كند. جلسه كميته انضباطي اين فدراسيون روز شنبه هشتم مهرماه امسال با حضور مديرعامليا نماينده تام الاختيار باشگاه ملوان بندر انزلي برگزار خواهد شد.

 

برای ملوان در ادامه بازیهای لیگ آرزوی موفقیت میکنیم .

/ 6 نظر / 15 بازدید
علی

سلام شاهين جان خوبی عزيز.. دمت گرم از بابت اخبار .. فلا بای

آرمين

سلام داش شاهين کم پيدا اقا ما خيلی راستی يه خورده تنبلی رو بذار کنار بيشتر به روز کن انتظار از قديمی ترين وبلاگ ملوانی بيشتره در مورد حواشی بازی بيشتر بنويس من خيلی دوست داشتم بيام ولی ماشين نذاشتن

احسان

وبلاگ پرسپوليس با مديريت جديد شروع به کار کرده....خوشحال ميشم به وب سر بزنی و راهنماييم کنی....در ضمن وبتم خيلی جالب و جذابه.

جمش کن

ملوان سور[نیشخند]اخه