<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سلام به همه اونهایی که قلبشون به خاطر ملوان میزنه .

همونطور که میدونین ملوان در این هفته در خانه بازی رو به فولاد خوزستان واگذار کرد . یه مقدار راجع به بازی براتون بگم بعد اصل حرفهام رو شروع کن .

گلها :

جواد شیرزاد (دقیقه 43 ) برای ملوان * خداباوی و حمیدی ( دقایق 85 و 88 ) برای فولاد

 

طریقه گل شدن توپها :

1-0 :

یک و دو اشجاری و شیرزاد در سمت راست محوطه جریمه فولاد فرصت شوتزنی را برای شیرزاد مهیا کرد و او هم با یک ضربه محکم و رو پا اولین گل ملوان رو به ثمر رسوند .

 

1-1:

اشتباه محسن گیاهی توپ را به نادر احمدی رساند و سانتر دقیق او با ضربه سر خدباوی به گل اول فولاد تبدیل شد .

 

1-2:

اشتباه ملوانیها در سمت چپ خط دفاعی این بار مبعلی را صاحب توپ کرد و سانتر تماشایی او با ضربه سر حمیدی به گل برتری فولاد تبدیل شد .

(( تیر دربازه فولاد دو بار به لرزه در اومد تا بدشانسی های ملوان کامل بشه ))

 

اتفاقات ویژه :

* 10000ملوانی از این دیدار دیدن کردن . و تا اخرین دقایق در باد پیروزی قرار داشتن اما در اخر بهت زده ورزشگاه رو ترک کردن .

 

* بعد از گل 2 ملوان با تحریک گلزن تیم فولاد . تماشاگران با سنگ کله دستیار مربی فولاد رو شکوندن ( چه کار بدی ) .

 

* نصرت ایراندوست که انتظار باخت ملوان رو نداشت نتونست ناراحتی خودش رو کنترل کنه و در میان خبر نگاران گریست . ضمنا او سخنانی از استعفا به میان اورد .

 

 * رشید سازمند با رد استعفای نصرت خان از باشگاه ، بازیکنان و کادر فنی حمایت کرد و ضمن تمجید بازی ملوان اضافه کرد : ما در این بازی خوب بازی کردیم ولی بد شانس بودیم .

 

* بعد از پایان مسابقه 2000 ملوانی تا مدتی ورزشگاه رو ترک نکردن و اعتراض خودشون رو نشون دادن و خواستار بازگشت صالح نیا شدن .

 

اونهایی که اینجوری از ناکامی ملوان طی هفته های اخیر ناراحتن . نکنه فکر میکنین نصرت خان تیم قهرمان فصل قبل رو در اختیار داره یا اینکه فکر میکنین ملوان با صالح نیا الان صدر جدول بود . نه، فقط کافیه یه ذره واقع بین باشین ، ملوان بی تجربه است و نیاز به زمان داره .

 

* برای ایراندوست !!!

نصرت خان نباید اینقدر احساساتی باشه . هر چند که ما برای اشکهای نصرت خان ارزش قائلیم ، اما ایراندوست باید سعی در رفع نقاط ضعفش کنه .

ملوان طی این مدت از سیستمهای زیادی استفاده کرده . ۴-۵-۱  * 4-4-3 * 3-5-2 و 4-4-2 از سیتمهایی بودن که ملوان برای اجرای اونها انعطاف نشون داده .

بین این سیتمها موفق ترین اون سیتم متغییر ۴-۵-1 و 4-3-3 بوده سیستمی که با توجه به شرایط قابل تغییره .

در این سیستم وقتی که ملوان به حالت دفاعی بازی میکنه وسعی در حفظ نتیجه داره تیم به صورت ۴-۵-1 بازی میکنه . در این حالت بخاطر تعدد نفرات در میانه میدان باعث میشه تا حریف میانه میدان رو از دست بده و چون قصد داره بی مهابا به دربازه ما حمله کنه بخاطر فاصله ای که بین خطوطش به وجود میاد نظم تیمی خودش رو از دست میده .

در این حالت غلامین که به عنوان مهاجم نوک ملوان بازی میکنه با اخرین مدافعین حریف حرکت میکنه و دیگر بازیکنان وظیفه دارن با پاسهای توی عمق و پشت مدافعین اون رو صاحب موقعیت کنن .

ضمنا در این سیستم وقتی تیم حالت هجومی پیدا میکنه دو هافبک کناری از دو طرف خودشون رو به خط حمله نزدیک میکنن و ملوان با سه مهاجم به دربازه حریف حمله ببره و سیسم به 4-3-3 تغییر پیدا میکنه و با ارائه یک دفاع خطی و با پشتوانه بازیکنانی با قدرت بدنی بالا و سرعت و کار تیمی میتوان هر دفاعی رو باز کرد .

که ملوان از تمامی فاکتور های موجود برخوردار میباشد . سیستمهای 4-4-2 و 3-5-2 در ملوان جواب نخواهد داد چون باعث میشه هافبکهای کناری نتونن کارائی خودشون رو نشون بدن ، شاید اگر در بازی فولاد قربانی و گیاهی مثل دو هافبک میانی یعنی اشجاری و زارع بازی میکردن الان ملوان با اختلاف چند گل فولاد رو شکست داده بود .

ایراندوست باید به بچه ها فرق لیگ یک با لیگ برتر رو بگه . بابا فولاد و ابومسلم ، نیرو محرکه قزوین یا شهید قندی نیستن که وقتی یه گل عقب افتادن بیخیال بازی بشن و واستن تا ما تعداد گلهامون رو زیاد کنیم . بچه ها باید ارزش گلهایی رو که پیش میفتند بدونن .

ارزوی همه ما موفقیت ملوانه و کسانی که هنوزم تو جنگ صالح نیا و ممی سیر میکنن بهتره که از خواب بیدار شن .

الان فقط موفقیت ملوان مهمه و همه ما باید از ایرندوست حمایت کنیم .

فعلا بابای

 

 

 

 

 

/ 10 نظر / 4 بازدید
م ی ث م

دومين باخت ژياژی ملوان تسليت . استقلال دوست داريم .

م ی ث م

سلام به اونايی که قلبشون برا ملوان ميزنه . هاهاهاهاها .

علـــــــــــي

سلام شاهين جووووووووووووون خوبی عزيز.مطلبت خيلی باهال هست .مطلبت رو خوندم خيلی سود بردم فعلا بــــــــــــــــــــــــای.ايران-انزلی-ملوان.علی

آرمین

سلام بابا دمت گرم به امید موفقیت ملوان در بازی با برق ایران ملوان

وحید مارینر

سلام .از اینکه به یکی از صفحات وبلاگم لینک دادی ممنونم. در مورد وبلاگ ازت کمک و راهنمایی میخوام. میخواستم بدونم چطور میتونم توی ستون کناری مطلب بنویسم. مر30

Armin

سلام . اشکال نداره . انشاالله به کوری چشم اس اسی ها بازيه بعدی رو می بريد . به من سر بزن . قــــــــــــــــــــــــرمـــــــــــــــــــــزته

علي 2 آتيشه

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام شاهين جون خودم...واقعا از باختتون به فولاد ناراحت شدم...ملوان امسال فوق العاده است..اگه نصرت خان مثل خيلي از مربي هاي ديگه بعد از گل اول وقت كشي ميكرد حتما بازي رو ميبرديد..اوچيكتيم فراووووووووووووووووووووون.

armin

سلام دوست عزيز. من برای اولين بار وبلاگ شما رو ديدم و تمام صفحات اون رو خوندم. ولی برام عجيب مگه تو همراه ملوان اومده بودی اصفهان؟ هرکی ندونه و وبلاگ شما رو بخونه فکرميکنه تو اصفهان ذوب آهن تو لاک دفاعی بوده و برعکس ملوان ۹۰ دقيقه حمله کرده و توی يه زد حمله گل خورده. ای کاش بودی و ميديدی که با اينکه يه گل جلو بوديم به هيچ وجه دفاعی بازی نکرديم و اينقدر حمله تا گل دوم رو هم زديم. تازه بعد از گل دوم هم ميل به بازی دفاعی نداشتيم. لطفا در مورد نوشته هات تجديد نظر کن.