دروازه بان سايپا دو امتياز از ملوان گرفت

توقف ملوان مقابل سایپا :

ملوان 0 _ 0 سایپا

اخطار : مازیار زارع ، غایب بزرگ : سجاد بیگی ، ستاره زمین : هادی تامینی ، داور : نوید مظفری ، نماینده فدراسیون : علیرضا کرد ، ورزشگاه تختی بندر انزلی ( تماشاگر ) : 12000 .

بازیکنان ملوان :

سید علی حسنی صفت ( 3 ) جلال رافخایی ( 2/5 ) هادی تامینی ( 4 ) رضا نیک نظر (2/5 ) ابراهیم صادقی (3 ) مازیار زارع ( 3 ) امیر خدامرادی (2 ) سعید یوسف زاده ( 2/5 ) محمد حیدری ( دقیقه 80 )محسن گیاهی ( 3/5 ) مجتبی قربانی ( 3/5 ) مقداد قباخلو ( 2/5 ) مهران جعفری (دقیقه 89 )

همونطور که مشخصه اعداد جلوی اسامی امتیاز نصبت به عملکرد بازیکنان در زمین مسابقه است که از 1 الی 4 میباشد که 4 بهترین عدد ممکن میباشد ). )

بازگشت ممی قیصر به ملوان پس از چند سال دوری تماشاگران زیادی رو راهی ورزشگاه کرد . ملوان هم از همان ابتدای مسابقه برای کسب سه امتیاز وارد زمین شده بود . بازی سرعتی ملوان با پاس های کوتاه در دستور کار ملوان قرار گرفته بود اما مهاجمان ملوان در نواختن ضربات آخر با مشکل مواجه بودند . سایپا با انجام بازی درگیرانه در میانه زمین فقط به ضد حملات دلخوش بود ، اما ضعف دایی ، مومن زاده و وزیری و علاوه بر آن بازی بدون نقص هادی تامینی باعث شد تا سایپا 90 دقیقه زیر فشار ملوان قرار بگیرد .

اما عکس العمل های خوب احمدی بارها و بارها ناجی سایپا شد . در واقع دروازه بان سایپا در یک شب مطبوع به تنهایی توانست 2 امتیاز را از ملوان بگیرد .

لحضات حساس :

30 : محسن گیاهی در موقعیتی تک به تک با رحمان احمدی ضربه ای به توپ نواخت که احمدی تو را راهی کرنر کرد .

45 : سانتر صادقی با ضربه سر قباخلو همراه شد که احمدی باز هم به زیبایی توپ را مهار و راهی کرنر کرد .

69 : قربانس پس از عبور از مدافعان با احمدی تک به تک شد که باز هم دروازه بان سایپا مانع گلزنی ملوانان شد .

73 :شوت سهمگین مازیار زارع از فاصله سی متری پس از برخورد به دست احمدی به تیر دروازه برخورد کرد و راهی کرنر شد .

اتفاقات ویژه :

هیات فوتبال استان گیلان طی مراسمی از علی عشوری زاد و سید جلال حسنی و علی دایی تقدیر کرد و هدایایی به انها داده شد .

دایی در یک روز بد علاوه بر بازی ضعیفش حسابی هووووو شد .

قبل از آغاز مسابقه استاندار گیلان اعلام کرد مبلغ 20 میلیون تومان به ملوان کمک مالی کرده است .

 

احمدزاده : بدشانسی من اجازه نداد ملوان پیروز شود

محمد احمدزاده پس از مساوی مقابل سایپا : متاسفانه بد شانسی دست از سر من بر نمیدارد و از سنگاپور تا این بازی همواره به دنبالم بوده است و همین مساله اجازه نداد ملوان در این دیدار پیروز شود .

باید در زدن ضربات اخر بیشتر دقت کنیم و از این پس قدر موقعیت های فراوانی را که نصیبان میشود بهتر بدانیم . قول میدهم ملوان روز به روز بهتر شود و نتایج خوبی بگیرد .

وی دخصوص اضافه کردن بازیکن جدید به تیم :

اگر پول داشتیم بازیکنان قبلی رو حفظ کردیم و وجود مشکلات مالی برای مربیان ملوان یک اصل است و مربیان این تیم باید امادگی رویارویی با مشکلات مادی را داشته باشند . پذیرفتن مربیگری این تیم برای مربیان افتخار بزرگی است و برای من افتخاری به مراتب بالاتر و بهتر . وی در پایان با تشکر از داور مسابقه گفت : اگر داوری بد باشد حرفی نمیزنم اما داور این مسابقه واقعا عالی بود و از قضاوت خوب او تشکر میکنم .

پاس تهران _ ملوان انزلی

عصر دوشنبه شب و بعد از افطار ملوان به مصاف پاس تهران خواهد رفت . مطمئنا تیم ممی برای کسب امتیاز راهی تهران میشود .

 

/ 1 نظر / 19 بازدید
ژيلا

سلامممممممممم......خسته نباشی عکس بالای وبلاگت خيلی قشنگ ديگه اينکه احمدزاده قيصر باشه من يه کمی شک دارم ولی اينا مهم نيست مهم اين که ملوان همون ملوانی بشه که می خوان چه با اون چه با ايراندوست يا هر شخص ديگه