<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سلام بچه ها ….

امروز یک بازی حساس و مطمئنا سراسر حاشیه رو پیش رو داریم . قبل از هر چیز شروع به کار سایت جدید مناره رو تبریک میگم حتما یه سری بزنین  .

 کلیک کن

اما در حالی دارم این مطلب رو براتون مینویسم که استقلال از ذوب اهن 1-0 عقبه و اکثر دیدارها بعد از افطار انجام خواهد شد . بازی دو تیم ملوان و برق شیراز هم زیر نور برگزار خواهد شد . ممی احمد زاده این بار با برق در مقابل ملوان قرار گرفته .

ایراندوست هم قطعا خواهان کسب نتیجه در این دیداره تا نشون بده ناکامی های اخیر از روی بد شانسی بوده . ضمنا دستیار عمو نصرت  ، اقای اسپندار برای دیدن دیدار دو تیم سایپا و پیکان در تهران مونده تا با انالیز بازی پیکان ، اطلاعاتی رو در اختیار ملوان قرار بده . اخه بازی بعدمون با پیکان تو انزلیه .

 

مصاحبه مربیان :

ممی :

هنوز به ملوان وفادارم و این مسابقه مشکل ترین بازی عمرم است . در فوتبال حرفه ای باید به قرار دادت متعهد باشی و من این بازی را ایستادن برابر ملوان نمیبینم .

این سخت ترین بازی عمر من است . ملوان تا امروز خوب کار کرده ولی ما باز هم با روحیه تهاجمی به میدان خواهیم رفت .

عمو نصرت :

اقای احمد زاده دوست و همبازی ماست که بهترین خاطرات عمر ما با هم رقم خورده است . فوتبال همین نود دقیقه است و بعد باز هم دوستی هاست که میماند .

ما برای تیم جوان و خوب برق احترام قائلیم اما برای پیروزی به شیراز امده ایم

 

داداکان : یکی از خیابانهای تهران به نام علی دایی گذاشته میشود!

خدا بیامرز سیروس قایقران 6-7 سال پیش در یک سانحه تلخ رانندگی به اتفاق پسرش راستین در حوالی امام زاده هاشم دار فانی را ودا گفت . تا هفتم زنده یاد سیروس که تمام ایران را تحت تاثیر قرار داده بود قرار بود خیابان ، اتوبان ، میدان و سالن سر پوشیده ورزشی رو بنام سیروس قایقران افتتاح کنن . اما از اونجایی که خاک سرده ...

اما باید دید فاکتور انتخاب علی دایی چیست .  زدن صد گل ملی ؟؟؟

ایا وقتی بچه هامون از ما پرسیدن بابا چرا اسم این خیابون علی دایی باید بگیم . بابا جون علی دایی تو تیم ملی صد تا گل زده .

ایا امسال دهداری ها در فوتبال ما کم بودند . واقعا برای ورزشمان متاسفیم چرا که اگر قرار باشد خیابانی به نام ورزشکاری  نامگذاری شود حسین رضا زاده پهلوان ایرانی بسیار سزاوار تر است .

از مسئولین انزلی گله مندم بخاطر این همه بی توجهی . ایا حق نبود که حد اقل نام یکی از اصلی ترین میادین انزلی را به نام مرحوم سیروس قایقران نام گذاری میکردند یا حد اقل نام ورزشگاه انزلی را به نام سیروس قایقران تغییر میدادند .

یاد سیروسها ، غفورها ، ایراندوست ها ، صالح نیا ها و ... را زنده نگه داریم تا انگیزه جوانان رو هم بالا ببریم و نشان بدیم که برای قهرمانان ورزشمون ارزش قائلیم .

در انزلی مغازه های زیادی با نام سیروس وجود داره خیلی ها اسم فرزندانشون رو در انزلی سیروس و راستین میگذارند اما مسئولین انگار نه انگار ....!!!!

شهر ما شهر ما بندر انزلیه ....

بابای

 

 

/ 3 نظر / 4 بازدید
esmal sbil

ج-ج دستمال يزدی خفه شو !!

علی

سلام شاهين جان شکست ملوان رو ناراهتي انزلی ميدونم به اميد برد ملوان . در ضمن اين اقای بی شخصيت که به نام j.j نظر ميده جرعت داره با YAHOO ID پی ام بده اونجا اين شکلی هرف بزنه فقط بدونم کيه .اگه اونم نميترسه pm بده .به مولا فکر باخت از برق رو از سرم انداخته بودم بیرون که ملوان هم نامردی نکرد از برق باخت.قوربونت شاهین چان.ببخش شاهين جان .ممنون.ايران-انزلی-ملوان.علی.باي