ملوان 3 – 0 ماشین سازی :<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سر انجام پس از گذشت چند هفته از بروز اتفاقاتی که باعث برگزار نشدن دیدار دو تیم ملوان انزلی و ماشین سازی شده بود روز گذشته از سوی کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال نتیجه بازی فوق به دلیل ترک زود هنگام بندر انزلی از سوی تیم ماشین سازی 3 بر صفر به سود ملوان اعلام شد .

 

سخنان عبدلهی دبیر کمیته انظباطی فدراسیون :

 

ابتدا از علت تاخیر در اعلام حکم کمیته انظباطی فدراسیون صحبت کنید؟

_ من هم قبول دارم در اعلام حکم تاخیر داشتیم ! و باید زود تر از اینها تکلیف نهایی این دیدار را مشخص میکردیم ولی ما مجبور بودیم به خاطر حساسیت موضوع بررسی کاملی روی اتفاقات پیرامون این بازی داشته باشیم و حتی در همین راستا به سراغ المثنی اشخاص هم رفتیم .

در مجموع همانطور که گفتم تاخیر زیاد کمیته انظباطی در اعلام حکم به دلیل وسواس زیاد برای پایمال نشدن حق دو طرف بود .

بر پدر و مادر دروغ گو . بشمار .

 

خوب حالا خوندن سخنان مسئولین شهید قندی هم خالی از لطف نیست .

 

ملوان – ماشین سازی باید تکرار شود؟؟؟!!!

 

از قبل هم میدانستیم که اعلام رای فدراسیون مبنی بر دادن سه امتیاز ملوان ( که از قبل هم معلوم بود نتیجه اش به سود ملوان خواهد بود ! ) واکنش سریع مسئولان باشگاه یزدی را به دنبال خواهد داشت .

 

مدیر عامل قندی :

 

یک نامه در اعتراض به حکم صادره تنظیم نموده ایم و به فدراسیون هم ارسال کردیم  چرا که ( قبلا قرار بر این بود بازی ملوان و ماشین سازی تکرار شود

علوی ادامه داد :

به نظر من فدراسیون فوتبال خلف وعده کرد . چون انها به من قول داده بودند تا بازی تکرار شود . این حکم بی عدالتی در حق مردم تبریز است !!!

 

مربی مازنی دست نشان :

 

فدراسیون فوتبال باید زود تر از اینها رای خود را اعلام میکرد . با این کار فدراسیون به 5 تیم تعقیب کننده ملوان ضربه زد !!!

ولی با این وجود باز هم مشکلی برای صعود مستقیم نداریم . زیرا ملوان در هفته پایانی نمیتواند تیم نساجی را شکست دهد ! زیرا قدرت این کار را ندارد ! در این صورت تیم شهید قندی با یک پیروزی پر گل میتواند به عنوان تیم دوم سعود کند .

 

ملوان با يک مساوی هم سعود ميکند03.gif .

 

حق و نا حق*** :

هر کی از قضیه  بی خبر باشه دلش واسه شهید قندی کباب میشه . من تو این موندم شهری که برای اولین سال تو لیگ یک تیم داره اینقدر تو فدراسیون نفوذ داره که با دبیر کمیته انظباتی قول و قرار میزاره که بازی تکرار بشه . و اعلام رای فدراسیون رو تا الان به تعویق میندازه .

اشکمون در میاد حال روز قوی سپید رو میبینیم حق با لچه است ما اینجوری به هیچ جا نمیرسیم حتی تو گرفتن حقمون مشکل داریم . هر کی رو میبریم زمینمون رو بهونه میکنه میزنه تو سرمون . به خدا گریه داره .

دست نشان همچین میگه ملوان توان بردن نساجی رو نداره که هر کی ندونه فکر میکنه یزد تو دو بازی رفت و برگشت ملوان رو برده و این نا داوری ها بودن که ملوان را تا اینجا کشونده . اگه یزد رو تو زمینش میبردیم  یا بازی برده تراکتور و شهاب زنجان را در دقایق پایانی با مساوی عوض نمیکردیم . الان این حرف و حدیثها نبود .

 

 

 

 

 ملوانیم موج دریا

 

 

/ 25 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مملی n آتیشه

من فقط اسممو عوض کردم در ضمن سلام اگه می خوای تاريخ فوتبال يزدو واست بنويسم

Safa

شاهين اقا دستت درد نکند . باز هم تو که بداد ما دور از شهرمان میر سی و اخبار ملوان را به ما می رسا نی...متشکرم اما حالا متوجه میشوم که براستی یزدیها به داشتن دستمال چرا معروفند... کاش اینها به لیگ میامدند تا در انجا به انها میفهماندیم که فرق فوتبال با فوتبال دستی چیست....

j.j

سلام به همه ملوانيهای عزيز و کس کش. صفا جان من هم اميدوارم که هم قندی بياد بالا هم ملوان تا اونجا بهتون ثابت بشه که (خيلی ببخشيدا) هيچ گهی نيستيد. شما که از يادی ما هی از يک ميريد برتر میرینید دوباره مياين پايين هی ميريد بالا مياين پايين اينقدر بالا پايين کنيد تا آخرش آبش بياد. خيلی ممنون خداحافظ همگيتون.

زلال پرست

باشه بالا پايين ميکنيم اخرشم ابشو ميريزيم تو کس ننه جی جی . يزديها بخوابن پولشون رو بگيرن بابا .

بهروز دو آتیشه

زلال پرست. بابا زلال جون بازم که کس کس کردی من چی بهت گفتم من به فکر سلامتی تو ام. آخه اگه تو چیزیت بشه ننت داغدار میشه بعد هیچ کی نیست به من کس خوب بده !!!!

بهروز دو آتیشه

بابا زلال جون بازم که درباره کس حرف زدی آخه من چی بهت گفتم من به فکر سلامتی خودتم چون ننت داغدار میشه بعد کی به من کس (خوب) بده!!

بهروز دو آتیشه

می خوای یه بار دیگه بگم ؟!

زلال پرست

بهروز اخه ننه جنده تو رو که ديگه سگم نميکنه منم سگ بازی رو ترک کردم . جی جی تو بخواب زر نزن . ابجی جندتونم که ديگه پاره شده . شما يزديها چه ميدونين فوتبال چيه خدايی من که خندم میگیره با شماها کل کل کنم . فکر میکنین حالا دهن گشادتون رو باز میکنین هر چی ميخواين ميگين خبريه اون مربی کله کيرتون تو انزلی سه سال زير خواب خودم بوده . اصلا شما يزديها از پلی اف هم صعود نمکنين چون ملوان هم نباشه کون شما يزديها بزاره يکی ديگه پيدا ميشه بزاره درتون . بعدشم سعی کنين فرهنگ يزديتون رو نشون ندين