سلام بچه ها . ممکنه تا چند وقت دیگه نتونم اپدیت کنم . اخه مشکل اکانت دارم . امکان داره تا یه هفته طول بکشه . به هر حال باز هم سعی کردم اخرین اخبار رو براتون بنویسم . خوب البته بازیهای لیگ برتر از 23 شهریور شروع میشه و تا اون زمان اخباری که میتونیم بنویسیم مربوط به خرید بازیکن و حاشیه های باشگاه میتونه باشه . اما مطمئن باشید مشکلم که برطرف شد این کم کاری رو جبران میکنم . ضمننا امیدوارم که جاوید عزیز حالا که ملوان لیگ برتری شده بتونه یه مصاحبه با بهمن خان داشته باشه .<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

شافعی : لیگ برتر با دسته اول فرق دارد!

 

محمود شافعی کاپیتان با تجربه ملوان در مصاحبه با روزنامه خبر ورزشی به تفاوت لیگ برتر و دسته یک اشاره کرد وی گفت ملوان برای حضور شایسته در لیگ برتر باید هم از نظر مالی و هم از نظر فنی تجهیز شود .

او در ادامه گفت انتظار دارم مسئولان به وعده وعیدهای خود عمل کنند و این نباشد که فقط بخاطر منفعت شخصی در کنار تیم باشند . بی سابقه بوده که تیمی ده ستاره شاخص خود را از دست بدهد و انوقت صعود کند .ملوان از شروع تا پایان رقابتها مدعی صعود به لیگ برتر بود . اما نباید در باد این موفقیت بخوابیم چون تكرار شدني نيست .

کاپیتان ملوان اضافه کرد : قلب بهمن صالح نیا برای ملوان میتپد . در هیچ جای دنیا پیش نیامده که مربی تیم موفق عوض کنند . به عنوان عضوی کوچک از ملوان امیدوارم حضور اقای صالح نیا در این تیم تداوم یابد . به شخصه در حالی که از چند تیم پیشنهاد دارم اما اولویت اولم ملوان است .

وی در پایان خواستار حمایت همه جانبه مسئولان از تیم ریشه ای پر اوازه و پر طرفدار ملوان شد و گفت : ملوان نباید غروب کند .

 

مصاحبه صالح نیا با خبر ورزشی :

 

بهمن خان در این مصاحبه طولانی که انجام داده بود در ابتدا صعود ملوان رو به خاطر همدلی بچه ها دانست و این موفقیت رو به انزلی و بچه های تیم تبریک گفت .

ضمنا بهمن خان یکی از عوامل صعود ملوان را همدلی مجدد هواداران دانست .

ادامه داد : بضاعت فعلی ملوان نمیتواند در لیگ برتر جواب دهد . ما برای فصل اینده برای تمام خطوط ملوان برنامه داریم .

سعی کردم این مصاحبه خواندنی رو خلاصه کنم .

 

جلسه صالح نیا با مربیان :

 

چندی پیش بهمن صالح نیا با دیگر مربیان ملوان ( نصرت ایراندوست -  منوچهر رزمی و علی سیاح ) جلسه ای برگزار کردند و قرار شد  پس از بحث و تبادل نظر جمع بندی مذاکرات خود را به هیات مدیره باشگاه تحویل دهند تا در صورت تایید هیات مدیره ، تمرینات ملوان از سر گرفته شود .

 

خوب این هم یه چند تا عکس از تماشاگران نمونه ملوان :

این هم یه عکس تاریخی از داداشتون . این عزیز رو که میبینین ، نه توپ جم کنه نه توپ از خونشون اورده که بعد از اینکه بازی تموم شد با برو بچ یه دست فوتبال بزنن ، نه خبرنگارا ازش درخواست کردن با توپ فیگور بگیره بلکه این توپیه که سوت شده قاطی تماشاچیا و این تماشاگر نمونه . لطف کرد و ایستاد تا ما ازشون عکس بگیریم .

همین جا جا داره از ایشون تشکر کنم . اِی بابا ابای عکس رو گرفتم توپ رو بندا بزار بازی کنن 18.gif03.gif.

 

 

 اما یکی دیگه از تماشاگران نمونه ملوان این عزیز بود که یه تنه با تن صدایی که داشت به اندازه یه ورزشگاه تماشاچی از ملوان حمایت کرد . خلاصه یه نفری اکباتان رو ترکوند . ضمنا یه شعر توپ خوند که توسط بقیه تماشاچیا هم همراهی شد . تو این شعر از تاج و پرسپولیس و پگاه بگیر تا نفت ابادان و تماشاچیاش رو هم در امان نموندن . دمت گرم ابای تی فدا 07.gif.

 

 

به امید سر بلندی ملوان . همیشه ملوانی باشید . ضمنا ما رو از نظراتتون محروم نکنين .03.gif

 

/ 9 نظر / 8 بازدید
علي 2 آتيشه

سلااااام شاهين جانننن..خيلی مخلصيمممم....من هر وقتيکه تو امر کنی در خدمتت هستم....تی فدا

vahid mariner

سلام. برای بخش تاريخچه باشگاه يه عکس از ملوان دهه شصت برات ميل ميزنم تا ازش استفاده کنی . ايران ملوان.

behnam

سلام يه سوال پژمان نوری به ملوان برميگرده؟

joojoo

کوفق باشی عزيز . و با اکانت البته !

j.j

سلام. اومدم تا از تو رو از نظراتم محروم نکنم. تی فدا

خلوتگاه يك عاشق

سلام خوبی دوست خوبم از بابت لينگ ممنون ببخشيد که دير شد موفق باشی به ورزيم

شاهرخ ( طریق عاشقی )

بی بهانه سلام نازنین یار..... ناتوانی‌ام را ببخش ، اگر واژه هايم از گفتن آنچه در قلبم است ناتوانند . غرورم را ببخش ، اگر هر بار تو را ميبينم ، چشم به ستاره ها ميدوزم . جسارتم را ببخش ، اگر بدون پرسيدن از تو ، تو را در سينه ام زندانی ‌کرده ام . ترسم را ببخش ، اگر بيم پايان مرا از آمدن به سويت نگه ميدارد . پريشانی‌ام را ببخش ، اگر آشفتگی‌ من ؛ فرصت استقبال را از من ميگيرد . ... من هم ميبخشم تو را ، اگر ترديد داری در آنچه پيش روی ‌ماست ... و تا دیداری دوباره تو بگو جز صبوری چه توانم کرد .......بدرود

Mohammad

یه سری هم به ما بزن در ضمن می خواستم پيشنهاد تبادل لينک هم بهت بدم نظرت رو بهم بگو