آخرین اخبار ملوان

۱_شکایت باشگاه ملوان به فدراسیون فوتبال

صبح روز شنبه سعید پورطهماسبى مدیرعامل باشگاه ملوان رسماً شکایت باشگاه ملوان از ۲ باشگاه پاس همدان و صباباترى تهران را تقدیم فدراسیون فوتبال کشور کرد. پورطهماسبى در این خصوص گفت: با اینکه سردار صبور رسماً طى نامه اى اعلام کرده است که به غیر از ملوان، مقاومت سپاسى و نیروى زمینى هیچ باشگاهى حق جذب بازیکن سرباز را ندارد اما با این حال ۲ باشگاه پاس همدان و صباباترى که هر ۲ تیم از پوشش نیروى انتظامى و وزارت دفاع خارج شده اند، کماکان بازیکن سرباز جذب مى نمایند و این اقدام عملاً یک ظلم بزرگ در حق تیم هاى کم بضاعت همچون ملوان نیروى دریایى انزلى و مقاومت شهید سپاسى شیراز است که تنها امیدشان در فصل نقل و انتقالات به جذب بازیکنان مشمول مى باشد که متاسفانه ۲ باشگاه سرمایه دار لیگ یعنى پاس همدان و صباباترى با توجه به رایزنى هایى که در این خصوص انجام مى دهند عملاً این فرصت را از باشگاه هایى همچون ملوان و مقاومت سپاسى سلب مى نمایند، پورطهماسبى در پایان صحبت هایش گفت: امسال به هیچ عنوان از حق و حقوق خود نخواهیم گذشت و تا آخرین لحظه این موضوع را پیگیرى خواهیم کرد و حتى اگر این مشکل تا ۷ مرداد برطرف نشود رسماً شکایت خود را از طریق فیفا پیگیرى خواهیم نمود زیرا تاکنون با بیش از ۱۰ بازیکن سرباز مذاکره کرده ایم و حتى به توافقات نهایى نیز دست یافته بودیم اما در آخرین لحظات و به دلیل پیشنهاد مالى ۲ باشگاه مذکور بازیکنان مدنظر ما جذب این ۲ باشگاه شده اند و ما عملاً با توجه به سرمایه اندکى که در اختیار داریم از جذب بازیکنان مورد نظرمان بازمانده ایم. پورطهماسبى در مورد جدایى زارع از تیم ملوان گفت: مازیار مثل پسرم مى ماند، او براى ملوان زحمات بسیار زیادى کشیده است و بارها به خاطر تیم ملوان سر خود را جلوى پاى حریفان قرار داده است و چندین و چند بار به خاطر ملوان آسیب دیده است، او از نظر اخلاقى و فنى یکى از بهترین هاى تاریخ باشگاه ملوان محسوب مى شود و حقیقتاً مازیار براى ملوان و مردم این شهر یک قایقران دیگر بود و با توجه به پیشنهاد مالى بسیار خوبى که دریافت کرده بود ما با جدایى مازیار موافقت کردیم و به واقع اگر چنین پیشنهادى به هر بازیکن آزادى داده مى شد او نیز چنین تصمیمى مى گرفت و ما در این خصوص کاملا حق را به زارع مى دهیم و هیچگونه دلخورى از او نداریم و امیدواریم همانگونه که بازیکنانى همچون پژمان نورى، حسن اشجارى، جواد شیرزاد، حسین ملکى، على عشورى زاد، رسول میرطرقى، سید جلال حسینى، محمد غلامین، محمد غلامى، محمد همرنگ و دیگر عزیزانى که از ملوان جدا شده اند و همواره باعث سربلندى ملوان بوده اند، مازیار زارع نیز باعث سربلندى نام ملوان باشد، زیرا باشگاه ما یک باشگاه بازیکن ساز است و ما افتخار مى کنیم که این توانایى را داریم که با استعدادیابى از نونهالان و نوجوانان علاقمند به فوتبال در سطح استان گیلان و زحماتى که پیشکسوتان ملوان براى آنها مى کشند، چنین بازیکنان بزرگى را تحویل فوتبال ایران و خصوصاً تیم ملى مى دهیم. پورطهماسبى در پایان گفت: به جرأت مى گویم که مازیار زارع بعد از مرحوم سیروس قایقران یکى از محبوبترین بازیکنان ملوان بوده و ما به احترام زحمات زیاد مازیار براى تیم ملوان یکبار دیگر پیراهن شماره ۹ مرحوم قایقران را به آرشیو باشگاه ملوان خواهیم برد تا انشاءالله شاید یک قایقران دیگر در فوتبال انزلى ظهور کند.

۲_ پیروزى ملوان بر تیم ارمنستان
ملوان بندرانزلى که اردوى خود را در شهر آرارات ارمنستان برپا کرده، عصر روز جمعه در اولین دیدار تدارکاتى خود موفق شد تیم شنگاریت ارمنستان که تیم چهارم لیگ دسته اول این کشور است را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. گلهاى ملوان را در این دیدار، توماس استانیچ، مهاجم کروات و پویا نزهتى، پدیده جوان فصل گذشته این تیم به ثمر رساندند. تیم ملوان در ادامه دیدارهاى تدارکاتى خود ساعت ۳۰/۱۸ امروز به دیدار تیم اولیسن که تیم پنجم لیگ برتر ارمنستان مى باشد، خواهد رفت.

۳_ زمین ورزشگاه تختى انزلى هنوز آماده نیست

در حالى که ۱۶ روز به آغاز رقابت هاى لیگ برتر زمان باقى مانده است ملوان در اولین دیدار خود میزبان تیم راه آهن تهران خواهد بود، زمین تختى بندرانزلى هنوز آماده استفاده نشده است، فاضل خلیلى رئیس هیأت فوتبال انزلى در این خصوص به ابرار ورزشى گفت: طول زمین فوتبال انزلى را ۵ متر افزایش دادیم و هنوز در این قسمت چمن مناسب نروییده است و در حال تلاش هستیم تا این قسمت از زمین را تا شروع لیگ برتر آماده نماییم، ضمن اینکه پیست دو و میدانى دور زمین به دلیل عدم قرارداد پیمانکار با اداره کل تربیت بدنى استان و تأمین نشدن منابع مالى پیشرفت بسیار کندى دارد همچنین کار بازسازى و تقویت پروژکتورهاى ورزشگاه تختى انزلى بالغ بر ۱۸ میلیون تومان هزینه دارد و در حال حاضر نور ورزشگاه ۵۰۰ لوکس است و باید لامپ هاى ورزشگاه عوض شود تا به ۱۲۰۰ لوکس برسد که متاسفانه در راه تأمین بودجه مذکور نیز مشکلات زیادى داریم و باز هم چشم انتظار مساعدت اداره کل تربیت بدنى هستیم همچنین تصمیم داشتیم نیمکت ذخیره هاى ۲تیم را نیز به شکل استاندارد و به صورت شیشه اى درست کنیم بعد از برآورد قیمت متوجه شدیم بالغ بر ۱۵ میلیون تومان هزینه در بر دارد که باز هم نتوانستیم این کار را انجام دهیم، خلیلى گفت: در مزایده اى که در مورد خصوصى سازى اماکن ورزشى برگزار شد، هیأت فوتبال انزلى به مدت یکسال، مالک زمین ورزشگاه تختى انزلى شده است اما متاسفانه هیچگونه بودجه اى براى بازسازى ورزشگاه پیر انزلى در اختیار نداریم و کماکان چشم انتظار مساعدت مسئولین هستیم.

/ 20 نظر / 51 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رهگذر

بخاطر اینکه کسی منو نشناسه دیگه.![نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] میترسم ترور بشم .[قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه]

رهگذر

بخاطر اینکه کسی منو نشناسه دیگه.![نیشخند][نیشخند][نیشخند][نیشخند] میترسم ترور بشم .[قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه]

قوی سپید

اگه اسم این جا رو می ذاشتید گفتگوی آف لاین شاهین و رهگذر بهتر بود .[شوخی] اما در باره ی ملوان مثل اینکه یه برزیلی می خواند جای مازیار[قلب] بیارند با اینکه مطمئنم هرگز جای مازی رو نمی تونه بگیره اما امیدوارم بتونه برامون خوب کار کنه (‌البته اگه بگیرنش چون ما از مدیرامون جز ... چیزی نشنیدیم )

شاهين

نکنه ت ونقش نیروهای نفوذی اعمال نقش میکنی [نیشخند] . گریدتو بدی میدم بچه ها با دوشکا مقرتونو بریزن پایین . [چشمک][نیشخند] . از شوخی گذشته ، داداش ما هیچوقت پشت حرفامون قایم نشدیم و اگه چیزی ته دلمون باشه میریزیم تو دایره . درست و غلطشم به هر حال به بحث میزاریم تا به جواب برسیم . فقط وقتی پای توهین وسط بیاد شاهین یه خورده بی تربیت میشه وگرنه و ما اونقدرها هم پسر بی ادبی نیستیم .[گل] ولی خوب بگو ایران ملوان ... پرچم بالاس بروبکس ؟

شاهين

قوی سپید عزیزم [گل] پورطهماسب به نظر طی این مدت تجارب خوبی رو کسب کرده و حالا خیلی پخته تر داره عمل میکنه . [نیشخند][گل] ایران ملوان مازیار قایقران [گل][قلب]

قوی سپید

شاهین خط اولی که نوشتی یعنی چی؟

رهگذر

جناب قوی سپید ابای تی قارماقا امرا وانکفان د برار. شاهین جان دوشکا یا داشکا؟ خنده] ما نگفتیم که شما پشت حرفاتون قایم میشید که ابای!؟[شوخی] ایران ملوووووووووااااااا آقا فکر کنم بچه هاتون مقر ما رو زدن بقیه اش رو بعدآ می گم , برم ببینم چه خبره بر می گردم[تعجب][نیشخند][چشمک][قهقهه]؟

[تایید [تایید]

[تایید [تایید]

[تایید [تایید]