مردی که فوتبال ايران را جهانی کرد را چه شد ؟

سلام <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

همونطور که میدونین بازی ملوان با استقلال به علت بارش 2 سانتی متر برف به تعویق افتاد . البته کاش آقایون چمن شناس استادیوم آزادی زودتر دهانشان را باز میکردند تا ملوان در این شرایط که با کم لطفی برخی که فقط از ملوان بهره میبرند روبروست این چنین متحمل هزینه نشود . به احتمال زیاد این بازی بعد از هفته بیستم برگزار خواهد شد ...

 

مردی که فوتبال ایران را جهانی کرد را چه شد :

 

آری ، میخواهم راجع به کسی کاغذ را قلمی کنم که برای اولین بار نام ایران را جهانی کرد و دروازه های جام جهانی آرژانتین را به روی ایران گشود . آری ، شیر گیلان را میگویم ، غفور آرژانتینی تیفوسی های ملوان را ، همانی را که از پر افتخار ترین فوتبالیستهای  تاریخ گیلان و ایران محسوب میشود .

میخواهم بنویسم ، برای شیر گیلان که این روزها یال و کوپالی ندارد ( شما بخوانید برایش نگذاشتند ! )

 امروز میخواهم برای غفور جهانی عزیز قلم بزنم ، بگذار قلم عقده هایش را خالی کند ... بگذار تا میتواند از دلتنگی شیر انزلی بنویسد ...

امروز میخواهم برای کسی بنویسم که تمام عمر فوتبالی اش را در انزلی به پایان رساند و خدمات زیادی را با هدف پیشرفت فوتبال بندر انجام داد .

امروز همان بیگانگانی  که قایقران انزلی را به خاک داغ جنوب تبعید کردند ، به غفور هم لغب خائن و ... داده اند .

( به حساب این بیگانگان که هیچ وابستگی و شناختی نسبت به شهر انزلی و نام ملوان ندارند بعدا خواهیم رسید ... میگی نه صبر کن !!! )

آری غفور جهانی بعد از سالها پایبندی به ملوان و شهر انزلی راهی دیار رشت شد ... آری میخواهم از درد شیر گیلان بنویسم ...

غفور به رشت رفت ، این عین درد است ، آن هم غفوری که در اوج قدرت پیشنهادهای بزرگ را رد کرد . اما شما که در ملوان رخنه کرده اید و بزرگترین صدمات را به پیکره فوتبال انزلی زده اید با ملوان و فوتبال انزلی چه کرده اید وقتی جهانی در ملوان ( خانه اش ) جایی ندارند ، شما که تنها در بهره برداری از استعدادهای انزلی و ستاره سوزی های آنچنانی تان شهره اید ، چگونه به خود اجازه میدهید راجع به بزرگان ملوان اظهار نظر کنید .

امیر ، دریادار،  ناخدا خمیر و ... دیگر نمیتوانید  ضعف مدیریتی خود را به درگیری میان تماشاگران و کادرفنی و ... بکشانند ، تا خود این میان در امان باشند .

تا باز کانون توجه هواداران ملوان را از ضعفها و بی مبالاتی های شما دور بماند و تا با خیالی آسوده تبر بر ریشه ملوان بزنید ...

آری غفور عزیز ، شیر گیلان ، لباس خیس عرقت را به صد بازیکن پولکی نخواهیم فروخت ... کسی که هنور وسعت دریا را میتوان در چشمانش نه ، در چشمان خسته اش دید ... مردی که فوتبال ایران را برای اولین بار جهانی کرد  ...  مبادا خاموشی غرش شیر گیلان ادامه یابد که فرد تنها حسرت است و بس ...

غفور جان تا ابد دوستت داریم ...

 

 

مخالفت ایراندوست با فروش غلامین :

 

بازی نکردن سه بازیکن ملوان ناز جمله محمد غلامین مهاجم متعصب و سرعتی و جنگنده ملوان بود . به طوری که حتی در ترکیب 18نفره نامی از این بازیکنان دیده نشد .

این قضیه باعث شد تا مسوولان باشگاه  از وی بخواهند تا اگر محمد غلامین را نمیخواهد ، زمینه ترانسفر کردن وی را فراهم کنند . اما ایراندوست مخالفت خود را با این قضیه اعلام کرده و گفته : غلامین یکی از بازیکنان ارزشمند ملوان است و تنها جهت افزایش تمرکز فنی اش او را از ترکیب بیرون گذاشته است .

 

 مازیار زارع  در جام جهانی :

 

مازیار زارع ( مازیار قایقران ) به عنوان نماینده ملوان راهی تیم ملی شد تا باعث خوشحالی هواداران ملوان شود . مازیار بازیکنی که در حال حاضر موثر ترین بازیکن در راه صعود تیم ملی امید به المپیک به حساب می آید .

برای مازیار قایقران ، جوان سر به زیر و متعصب ملوان آرزوی موفقیت میکنیم ... البته ناگفته نماند سید جلال حسینی و جواد شیرزاد نیز جزع انزلی چی های تیم ملی محسوب میشوند ، برای همشون آرزوی موفقیت میکنیم .

 

اما ملوان شهر مادريد و مصاحبه با جلال رافخواهی ... کليک کنين

 

بازی آینده ملوان مقابل پاس تهران برگزار خواهد شد ... به امید موفقیت ملوان ... فعلا بابای 07.gif23.gif.

 

/ 6 نظر / 16 بازدید
mory

متن زيبايی بود . دستت درد نکنه . البته به اين داغی هم نيست ولی بالاخره اينها رو بايد قدرشون رو دونست .

یاشار

سلام. آپيدمش!!!! راستی تو آبای هستی؟

ALi

سلام بر شاهين عزيز.. ممنون از اخبار توپت... و در ضمن به اقا ياشار بگم که اگه منطورشون تو فروم مناره هست .. منم ابای هستم ....

رضا1

شاهين جان سلام تی جان قربان اقا تی متن عالی بو راستی ادرس وبلاگ جديد بنوشتم فعلا بای

amosibilo

عيدتون مبارک

آرمین

و اما در مورد غفور باید بگم که غفور ما رو به جام جهانی برده بود و حق زیادی به فوتبال ایران داره ولی تو عرصه مربیگری هیچ وقت به حقش نرسید و شایدم خودش نخواست و یا نتونست شرایط این فوتبال پولکی رو تحمل کنه البته غفور همکار شماست و بیشتر به تجارتش چسبیده تا فوتبال به هر حال کسی بهش لغب خائن نداده و از ملوانیهای محبوب به حساب میاد