<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 

سلام

ملوان باز هم باخت ، باز هم با شایستگی باخت و این بار بازی رو به  حاج اسبویی باخت دربازه بانی یک دوره در پاس همگان رو به تعجب وا میداشت . حاج اسبویی در بازی با ملوان یک تنه ملوان رو شکست داد تا باز هم بازنده سر بلند هفته لقب بگیریم .

*ورزشگاه حافظیه شیراز * تماشاگر 5000 نفر .

* نتیجه بازی : برق 1-0 ملوان

*گل برق : صفرزاده .

*اخطار ها ی ملوان : علی یحیی نژاد و هادی نظر پاک کارت زرد گرفتند .

 

نکات جالب بازی :

*قبل از شروع بازی تمامی بازیکنان ملوان با دسته گل به سراغ محمد احمدزاده رفتند و از او رخصت گرفتند .

 

* احمدزاده 90 دقیقه روی نیمکت نشست و حتی بعد از گل برق از روی نیمکت بلند هم نشد .

 

********

اما در این بازی هم ملوان شایسته باخت نبود شیرازی ها با یک موقعیت برنده بازی شدند . حتی ملوان حد اقل میتوانست این بازی را 3-1 ببرد .

بازم از اینکه دیر به روز شدم شرمنده این هفته جبران میکنم . بعد هم برای همه شیرازی های بدبخت متاسفم چون من تو دو سه تا روزنامه خوندم ملوان تا دقیقه بیست دو موقعیت صد در صد گل داشته ولی شیرازیها فیلم بازی رو درست از دقیقه  20به بعد نشون دادن .

اما ملوان تا رتبه دهم جدول سقوط کرد تا هفته بعد در بازی با پیکان یک دیدار حساس رو برگزار کنه . اگر ملوان بد شانس نبود . اگر در بازی با فولاد به اون شکل نمیباخت یا بازی با ابومسلم رو دقیقه نود با مساوی عوض نمیکرد ، و حتی بازی رشت رو با کم تجربگی با مساوی عوض نمیکرد الان با اقتدار صدر جدول بودیم .

ضمنا اقای ایراندوست در این بازی تعویض های خوبی رو انجام داد . اما با بی دقتی مهاجمان ملوان موقعیتها یکی بعد از دیگری به بیرون میرفت . یکی دیگر از دلایل ضعف ملوان در باخت های اخیر برمیگرده به خط دفاعی و دربازه بان ، غلامعلی زاد در سه بازی اخیر ملوان ، در حد و اندازه خودش ظاهر نشده ( امیدوارم که هر چه زودتر به دوران اوج خودش برگرده ) .  ملوان سرت رو بالا بگیر .

به امید سر بلندی ملوان و پایان ناکامی ها فعلا بابای .

 

/ 4 نظر / 6 بازدید
www.danceage.com

سلام | موزيک برای وبلاگ شما || موزيک فارسی ---> http://www.danceage.com/?lan=pe و موزيک خارجی ---> http://www.danceage.com || حتما سر بزنيد.مرسی

علی

سلام اي دوست نفس سايتت قشنگ که هست هيچی با نوشته های تو قشنگ تر ميشه *: فدات بای.علی.ايران-انزلی-ملوان

armin

سلام آقا شاهین خسته نباشید من هم با نظر شمادر مورد بد شانسی ملوان موافقم در ضمن مسعود امسال زیاد اماده نیست و 90 هم خیلی خطی عمل میکند و از 4_5 موقعیت تک به تک ملوان فقط یکی رو نشان داد و در بازی با فولاد هم اصلا صحنه پنالتی رو نشان نداد در حالی که خسروی غیر مستقیم اعتراف به پنالتی کرد. ایران ملوان. بای

Armin

سلام . اشکال نداره بازی برد و باخت داره ديگه . در عوض پرسپوليس اس اس اهواز رو سوسک کرد . به من سر بزن . قــــــــــــــــرمـــــــــــــزته