اقای x ؟؟!!<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

از قرار معلوم به دنبال افشاگری روزنامه نود در ارتباط با عملکرد اقای x که از جمله بازیکنان سر شناس فوتبال هم هست و قرار است تا 4 ماه دیگر پدر شود! یکی از سایتهای معروف و پر مخاطب در این اندیشه است تا به زودی گزارش مفصلی را از این موضوع داغ روی سایت ببرد .

تا چهره اقای x  بر ملا شود . به هر حال فکر کنم بدونید معنی ناخواسته پدر شدن یعنی چی . پس اگه تا چند وقت دیگه دید یکی دیگه از ستاره های فوتبال راهی رو رفت که قبلش خیلی ها رفتن و الان دیگه حتی اسمی از انها نیست تعجب نکنید . البته اقای x   تا اونجا که من میدونم ادم با نفوذیه و تا الان از فاش شدن این قضیه جلوگیری کرده .

 

خدا یکی سلطان یکی :

دیروز روز قرمز ترین مرد چشم ابی ایران بود . بله سلطان با سرخپوشان سال دیگه در لیگ ازادگان توپ خواهند زد . دیروز سرخپوشان ( اذربایجان فعلی ) از زیر گروه لیگ ازادگان صعود کرد . دیروز ورزشگاه پیکان شهر پر بود از پروین دوستان . عشق پروین ده هزار نفر رو به ورزشگاه اختصاصی پیکان کشوند تا تیم سرخپوشان با یک گل که توسط باغمیشه زده شد صعود کنند . 2 نفر از عشق پروینی ها هم بعد از بازی دچار سکته قلبی شدند که کار یکی از انها به بیمارستان کشید .

 

عدم صعود لنگرودیها :

 

دیروز هم شهرداری لنگرود با کسب یک مساوی دیگر از صعود باز ماند . تیم شایسته لنگرود که در شرایط معمولی حتی از سه تیم صعود کننده سر تر بود باز هم به خاطر عدم استفاده از موقعیتها از صعود باز ماند . به امید روزی که لنگرودیها هم بتونن واسه گیلان یه سهمیه کسب کنن .

 

ملوان نیاز به تقویت دارد :

 

ملوان نباید راهی رو که شموشک رفت برود . الان تیم نیاز به تقویت داره اگه بخواهیم لیگ برتر را با لیگ یک اشتباه بگیریم باز هم باید سقوط کنیم . تیم ملوان تیم جوانیست و از پشتوانه خوبی برخوردار است . تیم امید ملوان هم که مثل همیشه یکی از قدرتهای فوتبال ایران بوده اینده ای روشن رو برای ملوان نوید میدهند.  البته وجود اقای شافعی با تجربه در بین این جوانان نعمتیست اما به هر حال تیم در چند نقطه نیاز به تقویت داره .

من در حال کسب خبر هستم تا ببینم باشگاه قصد خرید بازیکنی را دارد یا نه به هر حال اروزوی همه ما سر بلندی قوی سپید انزلیست .

 

ممی تکذیب کرد :

 

ممی احمد زاده مربی جوان برق شیراز شایعه بازگشت خود را به انزلی تکذیب کرد . وی در ادامه گفت من نگفتم که هرگز به ملوان برنمیگردم . انزلی شهر من است و ملوان عشق من اگر شرایط مهیا باشد تا چند سال اینده احتمال دارد که برگردم .

 

عکس   :

این هم یه عکس از عادل خان . البته راست و دروغش رو نمیدونم . ولی مطمئن هستم که دوشنبه شب نیست .

اینجا رو کلیک کنید .

04.gif

 

یادتون نره :

 

1-      اقا مرتضی رو در مناره :  کلیک کن .

2-      اقا پژمان رو در کلوپ ملوانیها :  کلیک کن .

3-      اقا سعید رو در خودم :  کلیک کن .

 

موفق و سربلند باشید 03.gif .

/ 9 نظر / 4 بازدید
saeed

شاهين جان در شرايط فعلی موندن بهمن خان خوبه.چون اون سالها تجربه مربی گری تو ليگ اول کشور رو داره.گرچه کمی سختگيره ولی فکر می کنم فصل بعد هم می تونه موفق باشه.البته به قول تو با تقويت تيم.

golden_money

سلام . وبلاگ خوبی داری . اگه ميخواين با نحوه ی درآمد از طريق اينترنت بدون هيچ هزينه ای و با نتيجه ی ۱۰۰٪ مطلوب آشنا بشين به وبلاگ من يه سر بزنيد

Safa

شاهين اقا سلام بازم از خبرهايت متشکرم انشاالله که در همه کارهايت همچنان موفق باشی. صفا از هلند

vahid mariner

سلام. پرواز قوی سپيد خزر بر آسمان ليگ برتر بر همه هواداران واقعی اش تهنيت باد.

j.j

توجه.توجه. پرواز شماره ۰۰۰۰ تا چند لحظه ديگر به زمين خواهد افتاد لطفا ضمن خونسردی٬ خودتونو از اون بالا پرت کنيد پايين تا شايد زنده بمونيد. (البته اگه با مغز پايين نياين) ممنونم

بهروز دو آتیشه

زياد خوشحال نشيد ( چون مثل هميشه يه سال ليگ برتريد يه سال ليگ يک) هر چند شايسته ليگ برتر قنديه ونه ملوان (سوراخ) و امسالم با کمک فدراسيون به ليگ يک رفتيد.

anzali abay

سلام به ملوانی های عزیز دیگه یزد خودشو پاره کنه نمیرسه شنیدم آفتابه هاشو صادر میکنه ولی کوس ننه هر چی یزدی ایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــران ملـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوان

saeed

شاهينت جاناين نتيجه رو از کجا متوجه شدی؟ديروز جهان فوتبال نوشته بود هنوز اعلام نشده.لطفا بگو کی و کجا اين رو فهميدی؟

علي 2 آتيشه

سلاااااام شاهين جوووون...تی فداااا/// امروز هم به فدراسيون فوتبال زنگ زدم و نتيجه بازی رو سوال کردم گفتن هنوز اعلام نشده!!!!!! به هر حال فردا جشن قهرمانی تيممون توی صبا شهره...ميخوام کلی عکس بگيرم و بزارم ..اميدوارم شما هم جشن صعودتون رو فردا برگزار کنين...تی فداااااااااا