پنالتی ملوان سوخت ...

سلام ...


پنالتی ملوان در دقیقه نود سوخت :

در ابتدای مسابقه برای درگذشت جلال خاوندی یک دقیقه سکوت اعلام شد . تعدادی از هواداران نیز با پارچه نوشته ای فوت آن مرحوم رو تسلیت گفتند .
شاگردان ممی قیصر در روزی که زمین از کیفیت مناسبی برخوردار نبود ، با تساوی مقابل پرسپولیس ، از دستیابی به سه امتیاز این دیدار باز ماند . در این دیدار ملوان در چند نوبت میتوانست دروازه پرسولیس را باز کند اما بخت و اقبال با ملوان یار نبود .

111567.jpg

دنیزلی :

"مصطفي دنيزلي" سرمربي تيم پرسپوليس دوشنبه شب پس از پايان مسابقه دو تيم پرسپوليس و ملوان كه با نتيجه بدون گل به پايان رسيد در ورزشگاه تختي بندرانزلي در جمع خبرنگاران گفت: در اين زمين گل آلود و لغزنده، بازي بسيار سختي انجام داديم و نباختن در اين زمين خود يك پيروزي است.

وي با اعتراض به قضاوت داور مسابقه افزود: از روزي كه به ايران آمده‌ام هيچ وقت در مورد داوري صحبت نكردم ولي امروز داور اشتباه داشت، به يك بازيكن اخراجي حريف كارت زرد نشان داد و در يك مورد هم آفسايد را به ضرر تيم ما گرفت .

سرمربي تيم پرسپوليس اظهارداشت: در اين مسابقه چند بازيكن پرسپوليس مصدوم بودند و نتوانستيم از آنان در اين بازي استفاده كنيم كه اين به تيم ما ضربه زد.

دنيزلي گفت: از كسب نتيجه مساوي خوشم نمي‌آيد و تاكنون چند بازي را مساوي كرده‌ايم كه‌از اين بابت من خيلي ناراحت هستم.

وي درباره تيم ملوان گفت : ملوان تيم خوبي است ، بازيكنان خوبي دارد و تماشاگران آن نيز از اين تيم حمايت همه جانبه كردند.

زمین اختصاصی :

سرپرست تيم فوتبال ملوان با ارسال نمابري به دفتر خبرگزاري جمهوري اسلامي خبر مربوط به در اختيار قرار ندادن زمين تمرين به تيم پرسپوليس را تكذيب كرد.

ناخدا" حسين غلامي " در اين نمابر آورده است : باشگاه ملوان ورزشگاه اختصاصي ندارد و زمين ورزشگاه شهر انزلي نيز متعلق به تربيت بدني است.

در ادامه‌اين نمابر آمده‌است: زمين اين ورزشگاه نيز به‌دليل بارندگي‌هاي هفته گذشته نامناسب بود و حتي در اختيار باشگاه ملوان نيز قرار نگرفت.

وي در نمابر ارسالي افزود: باشگاه ملوان و اداره كل تربيت بدني گيلان و انزلي همواره سعي كرده‌اند در قبال تيم‌هاي ميهمان رسم ميهمان نوازي را به جا آورد و تاكنون هيچ كوتاهي نكرده است.

در اين نمابر به خبر يكي از رسانه‌ها مبني بر اين كه باشگاه ملوان به دليل تلافي سال گذشته پرسپوليس ، قبل از بازي زمين تمرين در اختيار اين تيم تهراني قرار نداده اشاره و كذب محض قلمداد شده است.

/ 7 نظر / 13 بازدید
رضا

ديگه وقتشه يه فکری به حال زمين بکنن . ملوان خيلی از اين بابت داره ضرر می کنه . در ضمن مطلبت خيلی جامع بود همچنين مساله زمين تمرين رو خوب اشاره کردی . هرچند که من دوست داشتم واقعا بهشون زمين نمی دادند ‌!!

مصطفی

شاهين جان سلام حيف شد که ملوان اين بازی رو نبرد. کاش داور پنالتی ملوان رو می ديد تا اون همه هوادار با تعصب و با غیرت انزلیچی که تیم محبوبشون رو ساعتها تشویق می کردند با خوشحالی به خونه هاشون بر می گشتند. ولی عيب نداره ایشالله که ملوان هم به روزهای اوجش مثل ملوان دهه ۶۰ میرسه. راستی میگند همون تعداد اندک پرسپولیسی که در ورزشگاه بودند به شادروان و اسطوره بزرگ فوتبال و اخلاق سیروس قایقران توهین کردند!!!!!!! واقعا اگه راسته که باید از خجالت برند بمیرند که اینگونه از کاپیتان پرافتخار ملوان و تیم ملی توهین کرده اند. ولی در عوض قایقران و ملوان هنوز در قلب ما خوزستانی ها هستند.

آرمين

سلام ابای حيف شد پرسپوليس اونطوری داور سر ما رو بريد اينم از بازی ابومسلم که شانسو ببين تو رو خدا