واگذاری امتياز باشگاه ملوان توسط نيروی دريايی ايران

سلام دوستان

خبری که میتواند زمینه ساز تغییر و تحولات گسترده و به نوعی احیاء دوباره فوتبال انزلی محسوب گردد . بهتر است نیروی دریایی که به واگذاری امتیاز رضایت داده دیگر شرایط تعیین نکند و ملوان را رها کند ...

 

(( واگذاری امتیاز باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان توسط نیروی دریایی ایران ))

در حال حاضر مشکلات مالی فراوانی که با آن دست به گریبان هستیم، امکان هر گونه فعالیتی را از مجموعه تیم سلب نموده است و از این رو از واگذاری امتیاز نیروی دریایی به ارگانهای دیگر نیز استقبال می کنیم. 

پورطهماسبی مدیر عامل و سرپرست باشگاه ملوان بندرانزلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران با بیان این مطلب اظهار داشت: هم اکنون با توجه به شرایط ایجاد شده نه تنها توانایی پرداخت مطالبات فصل گذشته بازیکنان را نداریم، بلکه در خصوص هزنیه های جاری باشگاه نیز با مشکل مواجه هستیم و در صورت ارائه این روند آینده این تیم محبوب و مردمی در هاله ای از ابهام قرار خواهد گرفت. 

وی افزود: نیروی دریایی یک ارگان دولتی است که ردیفی از بابت فعالیت ورزشی در باشگاه ملوان در بودجه اش تعریف نشده است و همین موضوع را فرمانده نیروی دریایی در اطلاعیه ای به عموم شهروندان بندرانزلی اعلام نموده اند و هم اکنون نیز غیر از کمکهای غیر نقدی نظیر در اختیار قرار دادن زمینهای تمرینی و سایر موارد رفاهی، قادر به پرداخت هیچ گونه مبلغی به ملوان نیستند. 

پورطهماسبی گفت: در گذشته مبالغی از سوی دولت به نیروی دریایی جهت انجام فعالیتهای ورزشی اختصاص می یافت که این ارگان نیز آن را در اختیار باشگاه ملوان قرار می داد و هم اکنون با قطع این منابع نیروی دریایی قادر به تامین هزینه های تیم داری نیست در صورتی که نیروی انتظامی و سایر ارگانهای نظامی کشور نظیر سپاه که تیمهایی نظیر ابومسلم، پاس و فجر شهید سپاسی شیراز را تحت پوشش قرار داده اند، از ارگانهای درآمدزای کشور هستند و از این رو به راحتی تیمهای زیر مجموعه خود در لیگ برتر را بر خلاف نیروی دریایی که درآمدزایی در این زمینه ندارد، تحت پوشش قرار می دهند. 

سرپرست باشگاه ملوان تصریح کرد: از دکتر احمدی نژاد که همواره به دنبال عدالت گستری در ورزش کشور بوده اند، تقاضا داریم که به موضوع باشگاه های مردمی و ریشه داری نظیر ملوان رسیدگی کنند و همانطور که تیمهای استقلال و پیروزی که مثل ملوان از باشگاه های دولتی کشور هستند و مخارج میلیاردی آنها توسط دولت تامین می شود، شرایطی را فراهم آورند تا باشگاه ملوان نیز در تامین هزینه های خود از کمهای دولت برخوردار باشد و در این زمینه تقاضای خود را به استاندار و سایر مسئولین مربوطه نیز اعلام می کنیم. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: اختصاص کمکهای مقطعی به مانند سالهای گذشته دردی از ملوان دوا نخواهد کرد و لازم است که در این خصوص فکری اساسی صورت گیرد ولی به هر ترتیب قطعا و تحت شرایط  قانونی فوتبال کشور اجازه نخواهد داد که امتیاز ملوان از شهر بندرانزلی خارج شود و این تیم مردمی تحت هر شرایطی در شهرستان بندرانزلی و با حمایت هواداران خود به حیات ورزشی خود ادامه خواهد داد.        

 

 ملوان انزلی

لیست تیم ملی اعلام شد :

 

لیست تیم ملی ایران توسط امیر قلعه نوعی سرمربی جدید تیم ملی ایران و سرمربی سابق باشگاه استقلال تهران لحظاتی پیش اعلام شد .

ابتدا از عدم حضور سید جلال حسینی و مازیار زارع بسیار متعجب شدم ، اما متعاقبا اعلام شد که از بازیکنان تیم ملی امید در حال حاضر در تیم بزرگسالان استفاده نخواهد شد ( به خاطر مسابقات حساسی که در آینده در پیش رو دارند ) . البته نام جواد شیرزاد در لیست فوق به چشم میخوره .

 

اسامی نفرات دعوت شده :

 

وحيد طالب‌لو، مهدي رحمتي، حسن رودباريان، ابراهيم ميرزاپور، رحمان رضايي، اميرحسين صادقي، سهراب بختياري‌زاده، هادي عقيلي، كريم باقري، هادي شكوري، محمود فكري، پيروز قرباني، مهرزاد معدنچي، عليرضا نيكبخت‌واحدي، هاشم بيك‌زاده، ايمان مبعلي، جواد شيرزاد، جواد كاظميان، مهدي مهدوي‌كيا، مهدي اميرآبادي، آندرانيك تيموريان، حسين كاظمي، ميثم منيعي، سياوش اكبرپور، رضا عنايتي، وحيد هاشميان، فرهاد مجيدي، رسول خطيبي،مسعود شجاعي،حسين كعبي،مرتضي خانزاده،محمد نوري ،محرم نويدكيا، حسين بادامكي ،جواد نكونام،علي كريمي،آرش برهاني  غلامرضا رضايي،مهدي رجب زاده و عليرضا عباسفرد.

نصرتی و دایی خط خوردن ... میرزاپور و نوید کیا هم خط بخورن میشه با خیال راحت اسم این تیم از ملک شخصی برخی به تیم ملی تغییر داد .

 

فعلا27.gif 

 

/ 6 نظر / 20 بازدید
علی

سلام ابای انشالاه که سالی برسه که ملوان کيلو کيلو پول به دستش برسه تا هيچ سال بازيکن از دست نديم .. دمت گرم .. درباره تيم ملی هم فکر ميکنردم ميرزاقاسمی ببخشيد ميرزاپور دعوت نميشه ولی ديدم شد ..

رضا

سلام . این خبر در عین حال که میتونه خوب باشه به همون اندازه میتونه بد هم باشه . سرنوشت تیمهایی از این دست که تغییر صاحب دادن رو به یاد بیارید . تیمهایی مثل چوکا ، پیام مشهد یا حتی همین قندی که فقط اسمی ازش مونده . متاسفانه در بدترین زمان ممکن خبر واگذاری تیم عنوان شده . اون زمانی که دنیامالی مدیر عامل سازمان بنادر و کشتیرانی بود و مصرانه دنبال خرید امتیاز تیم بود نیروی دریایی فقط راضی شد 49 درصد سهامش رو بفروشه و الان هم که مدیریت سازمان بنادر اصلا نه انزلیچی هستن و نه فوتبالی اند . به شخصه فکر می کنم سال بدی رو که منجر به سقوط ناجوری به دسته یک هست رو در پیش رو داریم و هیچ نهادی هم روی تیمی که هیچ چیزش معلوم نیست سرمایه گذاری نمی کنه . موفق باشید .

محمد محبي

سلام شاهين جان از دادن خبر درباره تيم ممنون. با يکی و دو از دوستانم صحبت می‌کنم و احياناْ راه حلی به نظر بياد بهت اطلاع ميدم. اميدوارم هنوز هم بشه کاری کرد و خيلی دير نشده باشد. به اميد ديدار. محمد

محمد محبی

سلام قيمت فعلي باشگاه را چند گذاشتن؟ در حال حاضر چه ساختارهاي مشخصي باشگاه داره؟ چه افراد دلسوز واقعي وجود دارن؟

حسين گمچين ساحلی

از اينکه هنوز تماشاگر با تعصب تويه اين شهر هست خيلی خوشحالم...اگه بازم خبری هست مارو در جريان بزاريد...انزلی چی ابايه....خيلی ممنون از وب لاکی که درست کردی

آرمين

جای مازيار و سيد جلال خاليه در حالی که امثال فکری و نيکبخت جاشون تيم ملی نيست در ضمن تيم ملی رو کردن استقلال و پيروزيی