آه انزلی دامان کفاشیان را گرفت ...

علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی با تیم عراق، با تایید شکست سه بر صفر تیم امید در بازی رفت، گفت: متاسفانه امروز ساعت 11:30 در اردوی ما اتفاقی افتاد که همه بازیکنان پس از شنیدن آن تا 4 ساعت فقط گریه می‌کردند.  این اتفاق برای فوتبال ما یک فاجعه است. 4 ماه پیش یعنی در اوایل اسفند به فدراسیون اعلام کردند که کمال کامیابی‌نیا دو اخطاره است و در بازی بعدی ایران نمی‌تواند بازی کند اما امروز در اردوی ما تازه به ما گفته‌اند که در بازی قبل نباید از کامیابی‌نیا استفاده می‌کردیم به همین خاطر بازی رفت سه بر صفر به سود عراق اعلام شده است.

منصوریان ادامه داد: پس از آن همه بازیکنان را قسم دادم که این موضوع را به هیچ کس و حتی به خانواده‌های خود نگویند. تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که کاری کنیم که حماسه ملبورن تکرار شود. به همین خاطر به کریم باقری زنگ زدم و گفتم الان به تجربه و روحیه‌ای که به ما می‌دهی نیاز داریم. تا ساعت 3 بعد از ظهر هنوز تردید داشتم این موضوع را به کی‌روش بگویم یا نه اما بالاخره این موضوع را به او گفتم چرا که او سوپروایز تیم ماست. وقتی کی‌روش این موضوع را فهمید یک ربع مات و مبهوت به من نگاه می‌کرد. تنها کاری که ما در این بازی می‌توانستیم کنیم این بود که با هم هم قسم شده و چهار گل به عراق بزنیم.

وی با بیان اینکه نمی‌خواهم بار این شکست را از روی دوش خود بردارم، گفت: من سرمربی تیم هستم و مسوولیت باخت دو بر صفر را می‌پذیرم اما به من بگویید در کجای دنیا چنین اتفاقی می‌افتد که یک فدراسیون به کادر فنی تیمش نگوید کدام بازیکنان نمی‌توانند بازی کنند. شاید شما و تماشاگران در این بازی فکر کرده باشید که کادر فنی دیوانه است از اول بازی به فکر گل زدن به عراق است در حالی که ما برای صعود تنها یک مساوی می‌خواستیم.

منصوریان گفت: این اتفاق باید در کتاب گینس ثبت شود. نمی‌خواهم اسم کسی را بیاورم و برای اینکه از حقانیت از بازیکن خودم دفاع کنم آبروی فرد دیگری ریخته شود.

 

هر چند این داش علی آبیا هم همچین مربی نیست ... این حماسه بیشتر شبیه حماسه های دنکیشوت بود ... آقای کفاشیان خودت استعفا بده ...

/ 2 نظر / 40 بازدید
یونس

سلام دوست عزیزم[گل][گل][گل] وبلاگ قشنگی داری[گل] آیا چند روش دیدن مکان جهانی عکسی که با موبایل گرفته شده رو بلدین؟ اگه نه به وبلاگم بیاین! آیا رامسرو از نزدیک دیدین؟ اگه نه به وبلاگم بیاین! آیا قدرت و کیفیت دوربین گوشی N79 رو دیدین؟ اگه نه به وبلاگم بیاین! آیا تابحال زیباترین وبلاگ رو دیدین؟ (تعریف نباشه ها!) اگه نه به وبلاگم بیاین! اینم آدرس وبلاگ من: www.irangallery.persianblog.ir شما اگه از مناطق زیبای ایرانمون عکسی گرفتین که کیفیتش خوبه، لطفا برام ایمیل کنید و بفرستین تا وبلاگم پر از عکس های قشنگ بشه. در آخرش بگم اگه خرید اینترنتی هم دارین به این حتما حتما سر بزنید: www.iranstore.persianblog.ir خیلییییی ممنونم.[گل][گل]

نگین

آه انزلی دامان کفاشیان رو گرفت.ولی چه فایده که او از ... پوست کلفت ترن!