مهاجم کروات با ملوان امضا کرد ...

ملوان بندرانزلی یک مهاجم کروات جذب کرد


خبرگزاری فارس: تیم فوتبال ملوان بندر انزلی یک مهاجم اهل کروات را جذب کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، تومیسلا استانیچ بازیکن 24 ساله کروات با باشگاه ملوان قرارداد رسمی امضا کرد.
این مهاجم تنها خرید ملوان در فصل نقل و انتقالات تاکنون است.
سعدا.. پورطهماسب مدیر عامل باشگاه ملوان در گفت و گو با خبرگزاری فارس اظهار داشت: به دلیل آنکه قیمت این بازیکن نسبت به بازیکنان ایرانی بسیار ارزانتر بود با او قرارداد امضا کردیم. هم‌اکنون یک بازیکن درجه 2 ایرانی حدود 200 میلیون تومان دستمزد می‌خواهد.
پورطهماسب افزود: 2 بازیکن خارجی دیگر نیز جذب خواهیم کرد. احتمال دارد این بازیکنان ملیتی برزیلی، انگلیسی یا ارمنستانی داشته باشد.
مازیار زارع هافبک ملوان از این تیم جدا شد و به پرسپولیس پیوست.سلام خیلی از دوستان طی این مدت خرده گرفتن که چرا به خبرهای نقل و انتقالات نپرداختم . چون مطمئن بودم که نمیشه به شنیده ها اطمینان کرد . ملوان تا به امروز کم کار ترین تیم فصل نقل و انتقالات بوده .

اما به هر حال امروز یک خبر خوب شنیدیم و اون هم ثبت قرار داد اولین بازیکن خارجی تاریخ باشگاه ملوانه که دو متر قد داره و خوب دیریبل میزنه و از سرحال ترین بازیکنان در تمرینات ملوان به حساب میاد .

ضمن اینکه این روزها خبر هایی شنیده میشه که اگه اتفاق بیفته شاید ورق برای فوتبال انزلی برگرده .

 

* این مهاجم ۲۴ ساله یکی از بهترین بازیکنان در تمرینات ملوان محسوب میشه . با وجود قد و قامت بلند ، از قدرت دریبل زنی بالایی برخورداره . مطمئنا در لیگ آینده بسیار بیشتر از اینها از این مهاجم کروات خواهیم شنید ...

 

/ 0 نظر / 25 بازدید