ناکامی ملوان در هفته شيرازی ها...!!!

سلام ... <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ملوان این هفته که باید اون رو هفته شیرازی ها ناتم نهاد با حساب 2-0 در شیراز مغلوب برق این شهر شد . ضمنا مطلبی رو هم براتون در نظر گرفتم راجع به ستاره های پوشالی امروز فوتبالمان ...

 

برق  2_0 ملوان :

 

این نتیجه باعث شد تا بهترین فرصت رو برای پرواز به نیمه بالایی جدول ازدست بدیم . ملوان بازیهایی رو راحت میبازه که مساوی در اونها به اندازه برد ارزش داره ...

البته نباید فراموش کنیم ملوان طی یه هفته حد اقل سه بار مسیری 12 تا 14 ساعتی رو با اتوبوس طی کرده بود ...

برقی ها هم نه تنها زمین اصلی رو در اختیار ملوان قرار ندادند ، بلکه زمین تمرینی هم در اختیار ملوان نبود و اگر مساعدت غلام پیروانی نبود ملوانیها مجبور میشدند در محل اسکان خود با نرمش خود را گرم کنند .

ملوان هفته آینده میزبان صباباتری تهران است .

دیداری که از حساسیت خاصی برخورداره . برای ملوان آرزوی موفقیت میکنیم ...

 

 

گریه کن ... گریه !!

 

موهایی را که خشک ، خشک سشوار میشد را یادته ؟  راستی ته ریش و سیبیلت را چه شد ؟ یادش بخیر آن زمان هنوز کله ات چرب نشده بود ... یادته ؟!!

اما چه شده که امروز مدل ریشت را با چندین پرگار و نقاله نمیتوان ترسیم کرد ؟ یعنی فراموشی گذشته ها به همین راحتیه ؟

واقعا ، وقتی رونالدینیو در اوج قدرت و افتخار به یاد بچه های پابرهنه دیارش است ، چگونه بزرگان امروز فوتبال ما به خود اجازه میدهند تا برای رکورد و گل زنی و حتی برای بازی کردنشان بر سر این و آن منت بگذارند و همه را به خود بدهکار بدانند !!!

آری ، فراموش کردن و دور زدن گذشته ها به همین سادگیست . پس میتوانی در زمین راه بروی و مراقب ساقهایت باشی و به مبلغ قرارداد فصل بعد بیندیشی .

 بیخیال آن بچه ای که غم نان را برای لحظاتی فراموش کرده و با هزار زحمت هزینه ورود به ورزشگاه را تامین کرده و اوج آرزوهایش در آن لحظه این است که تو در مستطیل سبز بدرخشی ... و تو چه راحت بعد از پایان مسابقه ورزشگاه را با اتوموبیل گرانقیمتت ترک میکنی و آن بچه را با آه و ناله هایش تنها میگذاری .

کاش وسعت قلبهایتان هم به وسعت صفرهای قراردادهایتان افزایش میافت . من را باش چه میگویم . اصلا برای که میگویم ؟؟!! به هر حال اگر در کوچه پس کوچه های این فوتبال بی در و پیکر ،  خالی ورزشگاهها دلتان را زد به جای خالی آن بچه هم بیاندیشید !!

حال آیا نباید به حال و روز فوتبالمان بگرییم ،  پس گریه کن ، گریه ...

 

موفق و سربلند باشید ... فعلا بابای07.gif .

 

/ 7 نظر / 9 بازدید
mehrdad nouri

شاهين جان دستت درد نکنه جالب بود و بايد بگم برای آينده علی دايی بايد نشست و گريه کرد

سام

سلام شاهين آبای دارم کم کم از اين ملوان نااميد ميشم ...

سهیل خان

سلام شاهین جان واقعا معلوم نیست چه بلائی داره سر ملوان می یاد

سهیل خان

پست های پایین رو خوندم بابا چرا منم شرمنده می کنی !! دمت گرم آبای

رضا1

شاهين جان سلام پسر عالي بود شديدا تحت تاثير قرار گرفتم فعلا باباي

ALi

سلام عزيزم. خوبی؟ باختيم .. باختی که نبايد انجام ميشد. کاشکی..... . به هر حال مطالبت جالب بود .. اميدوارم بازی با صبا بدون مشکل به پايان برسه.. چون هر تيمی با صبا بازی ميکنه مشکل پيدا ميکنه..

آرمین

سلام شاهين جان دمت گرم مقاله قشنگی بود در مورد ستاره های پوشالی امروز فوتبالمون دمت گرم ابای