بازیکنان ملوان تیرماه حاجی میشوند :<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

اعضای تیم فوتبال ملوان انزلی در دهه اول تیرماه جاری به مکه مشرف میشوند . مسئولان باشگاه به پاس صعود سپید پوشان به لیگ برتر این سفر زیارتی را برای بازیکنان و کادر فنی در نظر گرفته اند . البته کادر فنی و بازیکنان ملوان انزلی از این حرکت مدیران باشگاه بسیار استقبال کردند .

 

نشست هیات مدیره ملوان در پایتخت :

 

چهارشنبه نوزدهم نشست هیاءت مدیره باشگاه ملوان در تهران برگزار میشود . در این جلسه در خصوص تعیین بودجه ، جذب اسپانسر ، سیاست اینده باشگاه و ... بحث و تبادل نظر خواهد شد .

طبق اخرین شنیده های ما مبلغ 800 ملیون تومان به عنوان بودجه ملوان در فصل جاری در لیگ برتر میباشد.

البته اول صحبت از 600 ملیون بود . اما الان 200 ملیون بهش اضافه شده ، به هر حال تا بعد از برگزاری جلسه هیچ چیز معلوم نیست . امیدواریم که اینبار باشگاه هدفمند پا به لیگ بزاره .

 

کاپیتان ملوان به خانهاش بازگشت :

 

بیژن حسینی بازیکن و کاپیتان اسبق سپید پوشان انزلی در فصل گذشته نتوانست به درخشش خود در تیم صبا باتری ادامه دهد و به همین علت ترجیح داد بار دیگر پیراهن تیم محبوب شهرش را بر تن کند .

من مطمئنم که بیژن بار دیگر به روزهای اوج خود در ملوان باز خواهد گشت . امیدواریم که هر چی میشه باعث حضور پر قدرت ملوان تو لیگ برتر بشه . تا چشم بعضی ها در بیاد .

 

اما بریم سراغ جام ملتهای اروپا : من که دوست دارم امسال پرتغال قهرمان شه ، گزینه دومم هم ایتالیاست ، اما به هر حال فرانسه هم بطور قطع از کشورهاییست که تا مراحل پایانی بالا میاد . امسال به احتمال زیاد میتونه یک تیم شگفتی ساز داشته باشه .

بعدا راجع به این تیم بیشتر صحبت میکنیم . ضمنا همونطور که میبینید قراره یه تغیراتی تو وبلاگ بدم . انشالله به زودی .

 

راستی من باید از یکی معذرت خواهی کنم . باشه برای بعد . امیدوارم منو ببخشه . اخه من چه کاره بیدم .

 

/ 2 نظر / 4 بازدید
پیر قزوین

سلام از وبلاگ خوبتون ممنون و زنده باد ملوان . سیروس جان روجت شاد .

asad

سلام من هم ملوان را دوست دارم زيرا مثل نفت خوب بازی ميکنه ولی هميشه حقش را ميخورند مربی ما دشتی سالها در انزلی بوده اگر ميشود وبلاگ من را در وبلاگت لينک کنی خوشحال ميشوم صعودتان مبارک