ملوان هر چه زد به در بسته خورد ...

سلام به همه عاشقان قوی سپید07.gif ... <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

ملوان 0 _ 0 المیر تولیا

 

تیم ملوان در بازی با صبا بسیار طوفانی آغاز کرد ، به طوری که صبا باید نیمه اول را حد اقل با 5 گل از ملوان عقب می افتاد . به همین دلیل میشه گفت تولیا دروازه بان بوسنیایی صبا به تنهایی یک امتیاز رو برای صبا خرید .

در حالی که مهاجمان ملوان بارها و بارها شکافی درخط دفاعی صبا که متشکل از ستاره های نامدار و نام آشنای فوتبال است به وجود آوردند اما دروازه بانی به نام تولیا مانع شکست سنگین صباباتری در انزلی شد .

 

شرح بازی :

 

در دقایق 10، 19 ، 29 ، 34 ملوان در چهار موقعیت تک به تک ، دروازه صباباتری را به شدت تهدید کردند .

هادی نظرپاک ، محمد غلامین و مجتبی قربانی ، بازیکنانی بودند که با تیز چنگی المیر تولیا مواجه شدند و توپ سعید یوسف زاده به خارج از دروازه راه یافت .

اما در دقیقه 64 تنها و جدی ترین موقعیت صبا رقم خورد که علی دایی به طور ناگهانی با حسنی صفت تک به تک شد ، اما ضربه او راهی به دروازه نیافت .

در دقیقه 90 : باز هم بازیکنان ملوان و اینبار خاوندی روی پاس زیبای سعید یوسف زاده که جزع بهترین های ملوان بود  با دروازه بان صبا تک به تک شد اما ضربه خاوندی توسط دروازه بان صبا دفع شد تا این دروازه بان برای برخی ها آبرو داری کند !!!

 

 

اتفاقات ویژه :

 

7 هزار نفر در سرمای سن سیروس انزلی به تشویق قوهای سپید پرداختند و اینبار خبری از شعار علیه دایی نبود ...

 

بازی با تاخیر برگزار شد و خرابی بلندگوهای استادیوم باعث شد تا تماشاگران از شنیدن اسامی بازیکان دو  تیم محروم شوند ...

 

بازی با 3 دقیقه تاخیر آغاز شد ...

 

غیبت محمد غلامین نیز باعث شد تا بیشتر حسرت بخوریم ... اگه ممد آنری بود شاید دروازه بان صبا هم مقابل حملات ملوان دوام نمی آورد .

 

پایانی بر عدم تساوی های ملوان :

 

رکورد تساوی نکردن ملوان بعد از هفده هفته شکست ... بچه ها باید از این به بعد به جای تساوی نکردن علاوه بر هجومی بودن ، نباختن رو هم فرا بگیرند ...

 

 

داوری ضعیف فغانی !!!

 

اما داور این دیدار که عمو نصرت از قضاوتش اصلا راضی نبود ، بازیکنان دو تیم رو با کارت قلع و قم کرد . ملوان که مثل همیشه تیم اخلاق لیگه ، با چهار کارت زرد روبرو شد نظرپاک ، تامینی ، یحیی نژاد و زارع اخطاری های ملوان بودند ... صبایی ها هم با چهار کارت بی نصیب نماندند .

 

نصرت ایراندوست ( دلم برای بازیکنانم سوخت ):

 

عمو نصرت بعد از بازی : بچه ها خیلی زحمت کشیدند و دلم برا این بازیکنان بی ادعا میسوزد که از روی کم تجربگی ، مهاجمان ما هر بار با دروازه بان حریف تک به تک شدند با عجله فرصت را از دست دادند .

البته من در طول هفته تمرینات زیادی برای مهاجمان در نظر گرفتم ، اما جوانی و کم تجربگی مهاجمان باعث شد تا نتوانتیم برتری خود را با برد خاتمه دهیم .

ایراندوست در خصوص داوری بازی گفت :

متاسفانه داوری در این دیدار بسیار ضعیف بود و متاسفانه آقای فغانی کارتهای زرد بسیاری را به بازیکنان داد که لزومی نداشت ! در ضمن وی یک پنالتی صد در صد هم برای ملوان نگرفت ، من از کمیته داوران خواهش میکنم در انتخاب داوران کمی دقت کند .

 

برنامه هفته 18

 

سه شنبه 20/10/84

 

پاس _ پرسپولیس ( ساعت 15 _ ورزشگاه آزادی )

 

چهارشنبه : 21/10/84 ( ساعت 14/30)

 

شهید قندی _ فجر شیراز

صباباتری _ ابومسلم

برق _ استقلال اهواز

فولاد _ سپاهان

ذوب آهن _ راه آهن

شموشک_  سایپا

 

و اما دیدار تیمهای ملوان و استقلال راس ساعت 15 چهار شنبه 21/10/84 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد . 

منتظر آپدیت ویژه قبل از بازی با استقلال باشین07.gif...  فعلا بابای 23.gif .

 

/ 1 نظر / 22 بازدید
ALi

سلام عزيزم.. تک دليلی که نبرديم اين بود که غلامين نبود.. واقعا برای نصرت ايراندوست متاسفم... به هرهال امیدوارم که استقلال رو هم بتونیم متوقف کنیم.. و کم کم دوباره از نیمه دوم جدول دوری کنیم