اخبار قوی سپید

سلام دوستان ...

چه خبر از زمین ورزشگاه جدید انزلی

متاسفانه هنوز پروژه احداث ورزشگاه جدید بندر انزلی با ظرفیت ١۵ هزار نفر در فاز اول استارت نخورده ! دلیل این قضیه رو مشخص نشدن زمین برای این طرح بیان کردن ! امیدوارم محیط زیست و سازمان منابع طبیعی هر چه زودتر برای این قضیه چاره ای بیاندیشند چون ورزشگاه پیر انزلی دیگر جوابگوی فوتبال این شهر نیست !

ورزشگاه انزلی را به مزایده گشذاتند

آقای هیات فوتبال ! از جان ملوان چه میخواهی ؟ فصل گذشته باشگاه ملوان میتوانست در لیگ ایران بدعت شکنی کنه و به خیلی ها ثابت کنه همه چیز در فوتبال پول نیست ! اما گویا نتایج ملوان در نیم فصل اول با توجه به قرعه نامناسب خوش آیند حال خیلی ها نبود و در بین نیم فصل و در روزهای که ملوان حتی برای تمرین زمین نداشت و تمام خطوط ارتباطی شهر مسدود بود . عده ای برای خوش رقصی با تراکتور به جون زمین انزلی افتادند !

در ادامه هم از هیچ عذر خواهی خبری نشد و این قضیه رو گردن هم دیگه انداختند . کسی فراموش نمیکنه وقتی قرعه لیگ رو در فصل قبل نگاه میکردیم با ٣ بازی سخت روبرو بودیم که به عقیده همه کارشناسان ملوان رو از همون اول لیگ کاندید قطعی سقوط اعلام میکرد .

وقتی ملوان استقلال رو در انزلی برد و در دوبازی سخت و نفس گیر در خوزستان ۴ امتیاز رو از دو تیم نفت و استقلال این دیار گرفت همه را انگشت به دهان گذاشت .

همه خوشحال بودیم که در دور برگشت از دوبازی پیاپی درون خانه برای رسیدن به صدر جدول بهره خواهیم برد اتفاقی که با حمایت همه جانبه از ملوان شدنی بود . اما متاسفانه ملوان در این لیگ نصبت به مابقی تیمها دوبازی کمتر در خانه برگزار کرد !

اما امسال هم زمین تختی رو دارین به مزایده میزارین . گویا باید طور دیگری جواب شما را داد . از شما خیری که نمیرسد ، شر مرسانید .

 

محمد مایلی کهن بدون مارک دایی روی پیراهن

محمد مایلی کهن پیشکسوت فوتبال کشورمان حاضر نشد با مارک تولیدی " دایی" در کلاس مربیگری شرکت کند.

به نقل از مهر، دومین دوره آموزشی مربیگری حرفه ای فوتبال AFC از صبح امروز با حضور 23 مربی از ایران، بحرین و کویت در محل هتل المپیک تهران آغاز شد. اریش روته مولر مدیر فنی فدراسیون فوتبال آلمان از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان مدرس این دوره، مشغول تدریس است.

موضوعات درسی دوره دوم شامل روش های ارتباط با مربی و بازیکن، ارتباط با مدیران و مقامات رسمی، روش ارتباط با رسانه ها و مردم، چگونگی مصاحبه و سخنرانی، بالابردن قدرت ذهنی در فوتبال و مدیریت فشار و تنش بود.

مربیان مطرحی چون امیر قلعه نویی ، حمید استیلی ، محمد احمدزاده ، محمد مایلی کهن ، ناصر پورمهدی ، علی اصغرمدیرروستا، مهدی دینورزاده و ... در این کلاس حضور دارند.

محمدمایلی کهن پیراهنی همرنگ با سایر مربیان اما بدون مارک تولیدی را " دایی" پوشیده است

نکته جالب توجه این کلاس به محمد مایلی کهن باز می گشت که حاضر نشده بود با مارک تولیدی " دایی" روی پیراهنش در این کلاس شرکت کند. این در حالی بود که سایر شرکت کنندگان روی پیراهن خود مارک تولیدی "دایی" را داشتند اما روی پیراهن مایلی کهن این مارک دیده نمی شد.

محمد مایلی کهن و علی دایی مدتهاست به خاطر برخی مسائل با یکدیگر اختلاف نظر دارند که حتی کارشان به دادگاه نیز کشیده شده است.

 

/ 2 نظر / 45 بازدید
MOoRI

سلام دادا من موندم چه لزومی داشت که تو سیستان بلوچستان یا کاشان که هنوز تیم فوتبالی ندارند ورزشگاه بزنن ولی تو انزلی هنوز اقدامی واسش نشه امیدوارم یکم به فوتبال انزلی توجه کنن

رضا

حضور بازيکنان ارمنستاني در ملوان منتفي شد احمدزاده: در انزلي هميشه شاهد "خودزني" بوده‌ايم محمد احمدزاده سرمربي تيم فوتبال ملوان پس از مدتي سکوت لب به سخن گشود و به آخرين وضعيت تيم ملوان اشاره کرد. وي که اين روزها در کلاس درس "روته مولر" حاضر است خبر بازگشت احتمالي‌اش به کادر فني تيم ملي را تکذيب کرد. احمدزاده درگفتگويي با خبرنگار ورزشي برنا شرکت کرده که متن آن را در زير مي خوانيد: * آقاي احمدزاده بالاخره سکوت خود را شکستيد؟ - حرفي نداشتم که بزنم.به نظر شما چه بايد مي گفتم؟ * اما درباره ملوان سوالات زيادي مطرح است. - شما بفرمائيد تا من پاسخ دهم. * درباره آخرين وضعيت ملوان و جذب بازيکنان جديد ازسوي اين باشگاه صحبت کنيد. - قبل از هر چيز بايد بگويم که شرم