سلام بچه ها .<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

محمود شافعی کاپیتان تیم ملوان انزلی که تا دیروز در تمرینات تیم حاضر نشده بود . قراردادش را با ملوان تمدید کرد و از دیروز در تمرینات تیم حضور یافت .

گفتنی است مبلغ قرارداد محمود شافعی سقف قرار داد باشگاه ملوان است و مبلغ قرار داد شافعی بیشتر از بقیه بازیکنان تیم ملوانه .

خوب به هر حال همونطور که میدونین ملوان یکی از باشگاه های فعال در فصل نقل و انتقالات بوده  و با پول زیادی که به بازیکنان پیشنهاد میده صدای همه رو دراورده . دیروز فدراسیون فوتبال با بررسی بودجه باشگاه ملوان متوجه تفاوت بودجه این باشگاه  و دیگر باشگاه هایی که نظامی هستند شد . و بعد از سر زنش نیروی دریایی مقدار زیادی از بودجه باشگاه رو کم کرد و به تیمهای بی پول و بیچاره لیگ کمک کرد تا عدالت رعایت شود . بلاخره هیچی نباشه این مملکت بر پایه عدل علی پا برجاست . مگه کشکه ...

تیمهایی که از بودجه باشگاه متمول ملوان سود میبرند از قرار زیر میباشند . در این لیست سعی شده این باشگاهها به ترتیب وضع مالی و از بدبخت ترینها شروع بشه .

1_ دو تیم فقیر اصفهانی 

2_ پاس و صبا باتری( چاکرتیم علی جون )   و ابو مسلم  بینوا که حقشون رو ما خوردیم .

3_ استقلال اهواز 

4_ پگاه سوراخ ( گفتم یه زهر چشم از رقیب دیرینه بگبرم   )

5_ فولاد خوزستان

6_ اگه باشگاهی احساس میکنه که باشگاه متمول ملوان بازم به کسی بدهکاره بگه تا اسمشو تو این شماره اضافه کنم . دعوا نکنین واستین تو صف . اقا یواش ...

بگذریم بلاخره ..... رو شکوندیم . ما هم یه بازیکن خریدیم . علی قربانی بازیکن فصل گذشته شهید قندی یزد که طی روزهای گذشته در تمرینات تیم ملوان انزلی شرکت کرده بود مورد توجه کادر فنی قرار گرفته . این بازیکن با ملوان قرار داد یکساله امضا کرده و از فصل اینده سپید پوش خواهد بود . قربانی فصل گذشته یکی از تاثیر گذار ترین بازیکنان شهید قندی بود .

مربیان ملوان هنوز لیست بازیکنان ملوان را اعلام نکرده اند . با این حال تمرینات ملوان از هفته اینده به طور جدی پیگیری خواهد شد . با توجه به اینکه اکثر تیمهای لیگ برپایی اردوهایی را در دستور کار خود قرار داده اند . ملوانان هم تصمیم گرفتند یک اردوی سه روزه در خارج از کشور بگزار کنند که به احتمال زیاد باید در اردبیل باشه .  زمان برپایی این اردو 11 شهریور است .

فعلا بابای .

 

/ 3 نظر / 5 بازدید
محمد نیک نظر

مجيد جان دلبندم علی قربانی هنوز تا سال ۸۵ با ما قرار داد داره و بايد رضايت نامه بگيره .

محمد نیک نظر

خوب باشه اينم سلام . آخرين بار هم که من رفتم هيئت فوتبال دوشنبه همين هفته بود علی قربانی هنوز فسخ نکرده بود .

aliasgharrezaii

سلام دوست عزيز. گفته بودی اپديت کردی. در اين دوره زمانه تنها چيزی که به تيمهای شماها ميشه گفت اينه که بايد ساخت. حالا چه مزاح باشه چه راستی. من نميدونم چرا کسانی که نميتوانند متولی يک تيم فوتبال باشند در اين کشور هنوز هم سرکارشان هستند آيا بهتر نيست بروند متولی قبرستانهای ايران بشوند. چرا که اگر زودتر ميشدند يک تيم مثل ملوان مانند آسانسور بالا و پايين نميرفت. موفق باشی. خداحافظ.