واگذاری بخشی از سهام ملوان به بخش خصوصی

دنیامالی با تایید کناره‌گیری‌اش از هیات مدیره:
از این پس ‌ملوان انزلی خصوصی - دولتی اداره خواهد شد

 

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: به زودی تغییرات عمده‌ای در هیات مدیره و سهام‌داران این باشگاه انجام خواهد شد.

احمد دنیامالی اظهار کرد:‌ طبق توافقات انجام شده با رییس مجمع باشگاه - امیر دریادار صیادی - فرمانده‌ی نیروی دریایی ارتش، رفتنم از هیات مدیره باشگاه قطعی است و به زودی تغییرات عمده‌ای در هیات مدیره این باشگاه انجام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به مسوولیتم در فدراسیون قایقرانی و شرایط حساس تیم‌های ملی این فدراسیون، از ریاست مجمع باشگاه ملوان خواهش کردم که استعفای مرا بپذیرند. مطمئنا با تیم و نفر جدید که انتخاب شود، ملوان خواهد توانست را با توان بیشتری کار کند. به عنوان ریاست هیات مدیره ملوان تا زمانی فعالیت می‌کنم که نفرات جدید معرفی شوند.

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان با تاکید بر اینکه ملوان تغییری ساختاری خواهد داشت، خاطرنشان کرد:‌ تغییر و تحولات در هیات مدیره در راستای تغییرات ساختاری این باشگاه و حضور یک دستگاه قوی خصوصی در کنار نیروی دریایی برای اداره باشگاه خواهد بود. طبق این تغییرات باشگاه ملوان توسط نیروی دریایی و یک ارگان خصوصی به صورت مشترک اداره خواهد شد.

وی ادامه داد: با این تغییرات بخش قابل توجهی از سهام باشگاه ملوان به بخش خصوصی واگذار می‌شود که این امر در باشگاه‌داری ملوان می‌تواند بسیار موثر داشته باشد.

دنیامالی گفت: از روزی که به هیات مدیره ملوان آمدم به دنبال شرایطی بودم که این باشگاه نیازمندهای مالی‌ا‌ش را به شکل شایسته‌ای تامین کند. با هدایت مشترک ملوان توسط نیروی دریایی و بخش خصوصی، ملوان از این پس دیگر مشکل مالی نخواهد داشت.

وی افزود: دو شرط اساسی در واگذاری بخش زیادی از سهام باشگاه ملوان به این دستگاه مورد نظر این است که محل جغرافیایی این باشگاه و نام آن تغییر نکند.

رییس هیات مدیره باشگاه ملوان گفت: ملوان فصل گذشته دو نیم فصل متفاوت داشت. نیم فصل اول بسیار خوب و نیم فصل دوم ضعیف که تا مرز سقوط هم پیش رفت که با آمدن کادر مدیریتی جدید این تیم جایگاه بهتری را کسب خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه تماشاگران ملوان سرمایه اصلی این باشگاه هستند، گفت: این تماشاگران در تمام لحظات چه آن زمانی که بالای جدول بودیم و چه آن زمانی که برای بقا می‌جنگیدیم، همیشه پشتیبان ما بودند که لازم است از آنها تشکر کنم.

* در صورتی که این اتفاق بیفته مطمئنا شاهد پیشرفت فوتبال انزلی در همه سطوح خواهیم بود .

 

/ 7 نظر / 18 بازدید
ابرار2

دوست عزیز خسته نباشی رد می شدم گفتم یه دو کلمه نوشته باشیم. قصدم متلک نیست , ولی امید وارم که با واگزاری ملوان به بخش خصوصی, که باید خیلی زودتر از این صورت می گرفت , راه حل مناسبی باشه تا که مشکلات مالی این تیم خوب گیلانی برطرف بشه و شاهد رشد فوتبال هر چه بیشتر در گیلان عزیزمان باشیم.

شاهین

سلام . ممنون که سر زدی . از نظر لطفت هم ممنون . ایشالا سال بعد سال خوبی برای فوتبال گیلان باشه و دو تیم ملوان و پگاه بتونن نماینده های شایسته ای برای فوتبال گیلان باشن . بازم به ما سر بزن [گل]

شاهین

داش رضا خیلی مخلصیم . قضیه این فرشگاه اینترنتی اسنو مارکت چیه ؟ [بغل][گل]

سعید

شاهین جان لطفا در مورد نقل و انتقالات بیشتر بنویس.راستش الان همه نگرانی ها یارگیری هستش. با رفتن غلامعلی تبار و نیک نظر و مازاد شدن سالار زاده و فلاحتی و بهشتی قطعا" نیروی دفاعی جدید و خوبی لازم داریم.ممنونم

مژگان

سلام آقا شاهین گل شاهین مطالبت خیلی عالیه فقط جای یه مطلب خالیه که آقا سعید هم گفتن[نیشخند] تو که اینهمه به من خبرای نقل و انتقالات میدی خب تو سایت هم بنویس دیگه[نیشخند] باشه؟ ما منتظریم [چشمک]