ملوان در اولين گام جام حذفی

 

سلام بچه ها <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

ملوان شهید قندی را در ضربات پنالتی برد :

 

ملوان در اولین گام رو محکم برداشت و با شکست شهید قندی در ضربات پنالتی تونست صعود کنه .

نتیجه بازی در پایان 120 دقیقه تلاش با تساوی 1-1 به پایان رسید . بازیهای جام حذفی امسال بدون رفت و برگشت برگزار میشه که کار رو خیلی سخت کرده و همین قضیه باعث شد که تیمهای بزرگی در دور اول حذف بشن مثل فولاد و استقلال که در دور اول حذف شدن .

 

بازی بعد در 8/1 جام حذفی :

 

تیم ملوان در دیدار بعدی خود به مصاف برنده دیدار صباباتری و پاسارگاد خواهد رفت . در این دیدار تیم صباباتری میزبان خواهد بود .

 

 

استاديوم   san sirous  (سن سيروس)  بندرانزلي   :

 

بچه ها طبق یک همه پرسی در سایت مناره قرار شد که از یک نام جدید برای ورزشگاه انزلی استفاده کنیم  . اسمی که شایسته ورزشگاه انزلی باشی . ورزشگاه ما باید یه فرقی با ورزشگاههای شهرهای دیگه داشته باشه .

ما نامهایی مثل سیروس بزرگ رو داریم که در این فوتبال کثیف دیگر تکرار شدنی نیست . قرار شد طی این اقدام از این پس از اسمی برای ورزشگاهمون استفاده کنیم که به نوعی یاد اور نام سیروس بزرگ باشه .

این نام تلفیقی از نام استادیوم سن سیرو و نام قایقران بزرگه . این اسم می تونه بهترین اسم برای یکی از ترسناکترین ورزشگاههای ایران باشه . در انزلی وقتی ملوان از حریفش عقبه تیفوسیهای ملوان از نام قایقران بزرگ کمک میگیرن .

قایقران ............ روحت شاد L

 

کليک کن بقيه عکسها رو ببين :

اينجا کليک کن 03.gif.

فعلا بابای 03.gif23.gif .

/ 5 نظر / 3 بازدید
آرمین

سلام... ايول به ملوان و ايول به غيرت بازيکنای ملوان. دمشون گرم بازم ما رو سر بلند کردند.شاهين جان موفق باشی

MarjaN

من که به علی ملوانيتونم گفتم! خودمم چندان از بازيه پرسپوليس تو انزلی خوشم نيومد اما بره ما مهم برد بود تا از بحران خارج شيم.بالاخره که برديمتون!

آرمین

سلام شاهين آبای سال نو مبارک.نوروزتان پيروز