سيروس جان تولدت مبارک

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سلام بچه ها ....

امروز (يکم بهمن ) تولده !!! تولد کیه ؟؟؟ تولد سیروس قایقران ( اسطوره فوتبال ایران و انزلی ) . سیروس تولدت مبارک ... آبای تا ابد دوستت داریم ...

اما دیروز مصاحبه هایی از بیاتی نیا و شیرزاد در روزنامه ها چاپ شد که جای تاسف داره ... واقعا متاسفم اما جوابیشونو پایین میخونین ...

 

جواد جون این رسمش نبود !!!

 

دیروز بعد از خوندن مصاحبه بیاتی نیا خیلی ناراحت شدم . چون بعد از گل مشکوک بیاتی نیا که با اعتراض بازیکنان ملوان و کادر فنی همراه شد . بیاتی نیا که خود رو وارد ماجرا کرده بود به طرز بسیار زشتی به ایراندوست بی احترامی کرد ، طوری که حتی کادرفنی پاس او رو فرستادن تا از ایراندوست بخاطر برخوردش معذرت خواهی کنه ، که البته ایراندوست هم عذر خواهی بیاتی نیا رو قبول نکرد .

آقای ! بیاتی نیا تو نیمی از سابقه فوتبالی ایراندوست رو نداری و در حدی نیستی که راجع به مردم انزلی و تماشاگران ملوان اظهار نظر کنی . داور دیدار ملوان و پاس جوری سوت زد که باعث شد جو ورزشگاه حسابی بهم بریزه امیدوارم با این داور برخورد بشه .

نمیگم این بازی سه پنالتی داشت اما آقای رفعتی از یک اخراجی و دو پنالتی صد در صد به راحتی چشم پوشی کرد . تعداد آفساید ها هم که دیگه از دستم در رفته ...

اما میخوام برای جواد شیرزاد بنویسم . اقا جواد ، این روزها به هر گوشه شهر انزلی که بری  پارچه نوشته های فراوانی رو میبینی که دعوت شدن سه انزلی چی رو به تیم ملی تبریک میگه . آره جواد جون همه تو رو انزلی چی مدونستن و موفقیت تو رو موفقیت خودشون میدونستن اما این رسمش نبود ! تماشاگران ملوان قصد داشتند روز بازی از تو همانند سید جلال استقبال کنند . همین هم شد و به شدت تشویق شدی ، کاری که در کمتر تیم و شهری میشه اون رو دید .  

اما نه این شیرزاد ملوان نیست ، جواد خیلی عصبی بود و حتی در حالی که بازی به وضع وحشتناکی از دست داور خارج شده بود و در حالی که بازیکن جوان ملوان با یکی از بازیکنان پاس در حال مشاجره بود جواد وارد ماجرا شد و یقه هم تیمی سابق خود را چسبید .

آره جواد جون اگه شعار جواد بی تعصب برات سر دادند بهشون حق بده ، کسی از تو نمیخواست برای ملوان اتو گل بزنی ، همونطور که سیدجلال هم بهترین بازیکن سایپا مقابل ملوان بود و حتی بعد از سوت پایان هم به شدت تشویق شد ،  نمیدونم فشار کادر فنی پاس روی جواد باعث چنین برخوردی از جواد شده بود یا نه ، اما جواد جون این رسمش نبود .

بگذریم پسر ، ولی مصاحبه ات بدجوری دلمون و شکوند . یعنی پول اینقدر آدمو عوض میکنه ، اگه نمیدونستی بدون قایقران وقتی مجبور شد جلوی ملوان بازی کنه اون هم در اوج قدرت ، اونقدر بد بازی کرد که بین دو نیمه از ترکیب خارجش کردن . میدونی جواد جون نام سیروس خیلی از دهنت بزرگ تره ... پسر ما هنوزم دوستت داریم ، ولی آخه جواد !

 

 

 

/ 4 نظر / 71 بازدید
ALi

سلام عزيزم.. دمت گرم واقعا قشنگ نوشتی..موفق باشی به منم سر بزن بابای

mehrdad

salam damet garm bahal bod nemidonam chera englisi nevesht

آرمین

بچه ها راست ميگن باهال نوشتی ولی من هنوزم برخورد جواد برام جای سوالهـ تولد سيروس ابايم تبريک ميگم

رضا1

شاهين جان عالی بود راستی اين فروم مناره ديگه چشه