قوی سپید خزر

سلام ...

در حالی که چشم امید هوادارا به حفظ بازیکنان این تیم معطوف شده باید دید در فصل آینده با چه شرایطی روبرو خواهیم بود . تمام نگاهها امروز به مازیار زارع است که طبق آخرین اخبار هنوز منتظر تماس مسئولین باشگاهه برای تمدید قرار داد و از اونطرف مدیر عامل باشگاه از این کار سر باز زده .

متاسفانه مدیران ملوان قبلا هم بارها نشون دادن که تنها راه دارمد زایی که بلد هستن ندادن بدهی های فصل گذشته بازیکنانی هست که قصد رفتن از این تیم رو دارن . اگر بازیکن پولش رو بخواد اون رو جلوی تماشاگران ملوان قرار میدن .

مازیار زارع در حال حاضر از چند باشگاه از جمله استقلال پیشنهادات خوبی داره ، در حالی که خودش اعلام کرده حاضره با مبالغی پایین تر در ملوان بازی کنه اما باشگاه با این کارش قصد فراری دادن اون رو داره .

از آنسو نیز نباید از بازیکنان دیگر ملوان هم غافل بشیم که مطمئنا از دید دلالان بازیکن که کمر باشگاههای چون ملوان رو شکستند دور نخواهند ماند . امیدواریم که ملوان در فصل یارگیری کمترین ضرر رو ببینه .

به امید روزی که در فوتبالی عادلانه شاهد رقابت تیمهای ورزشی با یکدیگر باشیم ...

 

اینم وبلاگ داش موری و داش فرشاد که واقعا با ارسال آخرین اخبار پیرامون باشگاه ملوان ترکوندن حتما سر بزنین :

http://malavan-fans.blogfa.com

و اینم وبلاگ خودم دست نوشته های سعید آبای :

http://leon.blogsky.com

 

 

 

/ 5 نظر / 14 بازدید
محبوبه

سلام. وبلاگ جالبی داری . موفق باشی . [گل]

سعید

شاهین عزیز خوشحالم که مجددا" مطلب می نویسی .امیدوارم خبرهای عقد قرار دادهای خوب رو اینجا ببینم.اگه انزلی هستی و شایعه و خبری شنیدی اینجا قرار بده تا همه چیز رو بدونیم.فکر نمی کنم مازیار موندنی باشه به امید موفقیت ملوان.

MOoRI

سلام آبای اینقدر تغریف می کنی مارو شرمنده کردی راستی اسمه دوستم فرشاد نه فرهاد[نیشخند]

MOoRI

سلام آبای راستی اگه اجازه بدی و دوست داشتهباشی مقالاتتو با اسم خودت تو وب بذازم مطلبی که دوست ئاری بذارم بهم بگو

فرشاد

[گل]سلام وب خوبی داری خسته نباشی ایران ملوان