سلام بچه ها اين مطلب رو بخونين تا بفهمين چرا ملوان در تمام ايران طرفدار داره . البته اين مطلب رو از سايت رسمی باشگاه براتون گذاشتم .

نجات جان مسافران توسط ملوانان :

 27 آذر 83 - در بازگشت از بازی سپاهان ، اتوبوس ملوان در هوای برفی و سرد با وانتی مواجه شد که وارونه شده بود . به هر حال با تلاش بازیکنان ، وانت برگردانده شد. کمی بالاتر کامیونی در حال سرخوردن بود که بازیکنان ملوان به کمک راننده آن در نصب زنجیر چرخ پرداختند.  جالب اینکه چند کیلومتر بالاتر نیز یک عدد پیکان واژگون شده بود که ملوانان آن را به حال عادی برگرداندند و از آنجایی که شیشه ماشین شکسته و مسافران زن و کودک در سرما بودند ملوانان با اتوبوس خود آنها را به کرج رسانده و دو عدد کاپشن ملوان و موبایل آقای ایراندوست به آنان امانت داده شد. البته با تدابیری که برای اتوبوس ملوان اندیشیده شده است ، فضای آن تا حد زیادی برای راحتی بازیکنان  تغییر یافته است ؛ صندلیها برداشته شده و بجای آن تشک قرار داده شده است همچنین اتوبوس مجهز به تلویزیون ، سرویس بهداشتی و ... می باشد.

سايت رسمی باشگاه ملوان

راستی به مهرداد هم سر بزنين قالب جديدش خيلی توپه .  علی هم که نفس منه . مناره  رو هم همينطور .

بابای 23.gif

 

/ 5 نظر / 5 بازدید
علی ملوانی

سلام ساهين جان...به مولا ما ميگيم ملوان سرور باور نميکنن..ملوان واقا بهترين هست تو جهان....ملوان ايران = رئال اسپانيا...به منم سر بزن

رای گیران

لطفا تبليغ ما را در وبلاگها و سايتهای خودتان بکنيد برای اولین بار در تاریخ: رای گیری تمامی وبلاگ نویسان، خبرنگاران و حتی چت بازان در یکی از وبلاگهای فارسی سلام به شما وبلاگ نويس عزيز و گرامی. لطفا يک سری به وبلاگ من بزنيد و شما ميتونيد برای اولين بار به بهترين های سال ۸۳ رای دهيد . شما می توانيد بهترين فوتباليستها و تیم و ورزشکاران و وبلاگها و بهترين وبلاگ نويسان و بهترین سایت های سال ۱۳۸۳ را انتخاب کنيد و به آنها رای بدهيد و اگر هم سوالی داريد برای من ايميل کنيد يا در صفحه نظرات وبلاگ از خودم هم می توانيد سوال کنيد خيلی ممنون

علی 2 آتیشه

سلاااام داداش شاهین...اول اینکه از اینکه نشدش همدیگه رو ببینیم خیلی خیلی ناراحتم .... بازی با ملوان رو هم آپ دیت کردم.... داش شاهین بابا یه جوری برنامه بزار بتونم ببینمت...... خیلی میخوامت.

علی 2 آتیشه

در ضمن داش شاهين با آهنگت کلی حال کردم...بابا دست راستت روی سرما...دست ما بیسوادها رو هم بگير داداش

علی 2 آتیشه

در ضمن داش شاهين با آهنگت کلی حال کردم...بابا دست راستت روی سرما...دست ما بیسوادها رو هم بگير داداش