باز آمد بوی ماه اسفند

به گزارش ایرنا 'حسن خسته بند' روز چهارشنبه در پیامی به نمایندگان رسانه های استان گیلان اظهار داشت: هجوم همه جانبه برخی رسانه ها و افراد غیرمطلع در خصوص وقایع اخیر مسابقه فینال جام حذفی و زیر سوال بردن فرهنگ مردم قهرمان انزلی جای بسی تاسف دارد.
وی افزود:افراد غیرمسئول در بزرگنمایی وقایع روز جمعه همه تقصیرها را متوجه هواداران ملوان نموده و از بیان برخی واقعیت ها خودداری کردند تا سرپوشی بر عدم توانایی خود به عنوان مجری اصلی برنامه ها بگذارند.
نماینده مردم انزلی تصریح کرد:پیش از بازی مقرر شد تا در صورت کسب جام توسط پرسپولیس مراسم اهدای آن با 20دقیقه تاخیرو پس از آرام شدن مردم به شکل مطلوب انجام شود.
وی خاطرنشان کرد:مسئولان مربوطه پس از سوت پایان مسابقه ،اقدام به پخش آهنگ پیروزی کردند که موجب ناراحتی و اعتراض هواداران ملوان شد.
خسته بند گفت:آن دسته از دوستانی که تماشاگران ملوان را محکوم می کنند با کدام تحقیق و اطلاع نسبت به این امر پافشاری دارند؟
وی متذکر شد:شهر قهرمان پرور انزلی و مردمان با فرهنگش بارها ارادت خود را به بازیکنان و دست اندرکاران ورزشی کشور نشان داده که نمونه بارز آن در چند هفته پایانی لیگ و تشویق اسطوره فوتبال کشور آقای مهدوی کیا به رغم زدن گل به تیم محبوبشان بود .
نماینده انزلی تصریح کرد:شهری که قهرمانان آن با اخلاق و منش پهلوانی در سطح جهانی، آسیایی و کشوری مطرح و قهرمان ملی آن سیروس قایقران به عنوان نماد فرهنگ بازوبند کاپیتانی تیم ملی کشور را به بازو بست و قهرمانانی چون غفور جهانی، مازیار زارع ، جواد شیرزاد ، غلامعلی زاد ، رافخایی ، سید جلال حسینی و دیگران در سایر تیمهای لیگ فعالیت دارند چگونه می تواند نقض کننده فرهنگ باشد.
وی افزود: اعلام اشتباه خسارت 150 میلیون تومانی به ورزشگاه انزلی به جای 15 میلیون تومان نیز جایگاه رفیع ورزش در شهر انزلی را زیر سوال برد.
به گفته وی این عوامل همچنین برعملکرد نامناسب هواداران پرسپولیس در دیدار رفت و جلوگیری از خروج هواداران ملوان انزلی از ورزشگاه آزادی تا پاسی از شب، سرپوش گذاشت .
خسته بند یاداور شد: از سوی دیگر ما شاهد بروز حوادث مشابه در طول مسابقات لیگ در اکثر شهرهای ایران و حتی کور شدن سرباز اصفهانی در مسابقات بودیم .
نماینده انزلی با قدردانی از مردم با فرهنگ و قهرمان این شهر تاکید کرد: انزلی و مردمان زحمتکش آن در همه حال حامی ورزش و ورزشکاران بوده و از چندین دهه قبل نیز میزبان تیم های آسیایی بوده اند.

===========

حاج حسن خسته بند سلام و خسته نباشید ...

بابت حمایتتون از تیم ملوان همه داشته شهر انزلی کمال تشکر را دارم اما حاجی یه خورده دیر نشد ؟ جام که از دست رفت و توی شهر هم که انگار گرد مرده پاشیدن . حاج حسن از خستگی زبونم بند اومده ولی تو رو خدا فقط زمانهایی که به رای نیاز دارید یاد ملوان نیفتید .

روی صحبتم با شما نیست با همه نماینده های اتیه . تو به هر چی که بهش ایمان دارید روزی که دارید میدویید واسه رای هر کاری میکنید یادتون نره پاتون رو روی شونه چه مردمی گذاشتید و رسیدید اون بالا .

حاج حسن میدونید اگه ملوان قهرمان میشد همین الانشم انزلی جشن بود ؟! قهرمانی که حق مسلممون بود رو با ناداوری گرفتن تو رو خدا از نماینده های شهرهای دیگه یاد بگیرید . دست شما درد نکنه برای عنوان کردن قطره ای از دریا ولی انتظار ما از شما و نماینده اتی که شاید خودتون باشید بیشتر از اینهاست

شما رو بخدا هوای ملوان رو داشته باشید ...

/ 3 نظر / 19 بازدید
بازی های آنلاین

برای یافتن بازی های آنلاین کاملا رایگان می توانید به سایت زیر مراجعه فرمائید: https://sites.google.com/site/thebiggestdirectoryofgames

نگین

واقعا دست آقای خسته بند درد نکنه کاش به جای این حرفا قبل بازی یه فکری میکردن که مردم انقدر اذیت نشن.و کار بعضی ها به بیمارستان نکشه

فرشید

حاج حسن خودشو نمی تونه حفظ کنه کاراش مثه داروی بیهوشی بعد از مرگ سهرابه