شیر گیلان در بیمارستان بستری شد ...

سلام

غفور جهانی و عزیز اسپندار

غفور جهانی ، شیر گیلان ، مردی که فوتبال ایران را همانند اسمش جهانی کرد هم اکنون به علت عارضه ی قلب  در بخش CCU بیمارستان شهید بهشتی بندر انزلی بستری است .

خدایا سرطلائی فوتبال ایران رو به خودت میسپاریم ...

غفور جهانی

غفور جهانی نفر سوم از راست در کنار مرحوم ناصر حجازی با لباس تیم ملی فوتبال ایران .

وی در نوجوانی و در ابتدای فوتبال خود به عضویت تیم نوجوانان منتخب بندرانزلی درآمد .در دهه 40 شمسی فوتبال ایران به صورت باشگاهی نبود و به صورت منتخب استان ها برگزار می شد. در سال 1349 تیم منتخب گیلان با حضور غفور جهانی قهرمان ایران شد. او سپس از ابتدای تشکیل تیم فوتبال ملوان بندر انزلی ، عضو این تیم پر طرفدار شمالی شد و با در خشش در ملوان به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد.غفور جهانی توانست با گلزنی به تیم ملی فوتبال استرالیا، همراه تیم ملی ایران برای نخستین بار به جام جهانی فوتبال در 1978 آرژانتین راه پیدا کند. وی به همراه ملوان هم افتخاراتی چون قهرمانی جام حذفی ایران در سال 1355 را به دست آورد .وی در سال 1364 باشگاه استقلال انزلی را تاسیس کرد. در سال 1367 غفور جهانی توانست تیم منتخب گیلان را به مقام نایب قهرمانی لیگ قدس برساند . غفور جهانی هم اکنون مشاور فنی '' فرهاد پور غلامی'' سرمربی ملوان است .

غفور جهانی قهرمانی جام حذفی

غفور جهانی با پیراهن ملوان بندر انزلی قهرمانی جام حذفی . نفر چهارم ایستاده از سمت چپ در کنار عزیز اسپندار ...

 

====

فراخوان هواداران ملوان

فراخوان هواداران ملوان برای اعتراض به وضعیت باشگاه ملوان ساعت 11 صبح شنبه 11 تیر ماه 1390 روبروی دفتر باشگاه جنب سینما گل سرخ ...

دوستان به همه هواداران و دوستداران ملوان اطلاع رسانی کنید ...

/ 5 نظر / 72 بازدید
دکتر ابراهیم

سلام خیلی ناراحت شدم خدا شفا بده از خدا برای ایشان ارزوی سلامتی دارم

نگین

سلام.خوبی داداشی؟ انشالله که بخیر میگذره فقط کاش بیمارستان انزلی نمیبردنش![نگران] راستی.آپم[گل]

بنیامین

خدا سلامتی بده. اعتراض کردید چی گفتن؟

سعید ث

سلام شاهین جان خبر داری چه بلایی سر سایت ملوان کلاب آمده؟مدتهاست به روز نمی شه و نظر هم نمیشه گداشت.قربانت.اوضاع ملوان اصلا جالب نیست کافیه سری به سایتهای تیمهای دیگه بزنی و ببینی اونا تو چه کمپهایی تمرین می کنند و ما کجا؟